Рух єдності

Бориспільська центральна районна лікарня

Бориспільська центральна районна лікарня
Показати на карті
Тип закладу: Лікарня центральна районна
Форма власності: Державна
Область: Київська
Район: Бориспільський
Населений пункт: м. Бориспіль
Адреса: 08300, м. Бориспіль, вул. Котляревського, 1 (показати на карті)
Телефон: 04595-6-12-72
Факс: 04595-6-12-72
Код ЄДРПОУ: 01994132
Повна назва: Бориспільська центральна районна лікарня
Бориспільська центральна районна лікарня
08300, м. Бориспіль, вул. Котляревського, 1 Україна
04595-6-12-72 04595-6-12-72 04595-6-12-72

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Чому реєстратура не відповідає?
Відповісти
Прошу адміністрацію Бориспільської лікарні, звернути на послуги реєстратури. Тижнями телефонуєш і постійно зайнято, і це на протязі дня розумію що є час піки, але я не думаю що постійно. Сьогодні мені жіночка по хамськи відповіла, як ми дістали, нерви тріпаємо. Тоді питання чому вона там працює, хай сидить дома! Я при них телефоную і в них зайнято, хоча ніхто по телефону не говорив. Це означає що телефон нарошно стоїть, щоб ніхто не міг дозвонитись. Нащо тоді там телефон, люди не можуть дізнатися графіка роботи лікарів. Для цього треба витрачати час, їхати в лікарню, не попасти до лікаря, бо завчасно не можна дозвонитись і записатись на прийом.
Відповісти
Робили сьогодні дитині платну прививку (1.3 роки), це вже наша не перша і завжди легко переносили з мультиком цю не зовсім «приємну» процедуру, але сьогодні жіночка, яка робила вакцину заборонила включити мультик під час прививки пояснивши це тим, що в неї таке внеголосне правило (зробила вона це навмисно, бо ми 20хв чекали поки вона наговориться з іншою жіночкою і попросили її швидше провести вакцину, бо дитина довго всидіти не може на одному місці). Через це дитина почала викручуватись і в неї сталась істерика (ледве зробили вакцину). Я пізно зреагувала на це і жалію, що послухала її. Це що взагалі таке і яке вона має право вводити свої якісь правила??! Дитину ледве заспокоїли, а все через те, що їй не захотілось 15 секунд послухати дитячу пісеньку. Можливо тоді таких співробітників не потрібно допускати до роботи з дітьми?!
Відповісти
Це не відгук, а крик душі, застереження для жителів м. Бориспіль та району. В Бориспільській лікарні в неврології працює "лікарка" КАЛЯМІНА Тетяна, яка своєю некомпетентністю, неосвіченністю, халатним відношенням, не знаю, які слова можна ще підібрати, довела мою маму до критичного стану, вона зараз знаходиться на межі життя і смерті і це все з-за того, що "лікарка" перебуваючи на чергуванні 24.03.23р., в Бориспільській лікарні, куди нас доставила швидка допомога, не надала своєчасно медичну допомогу, не побачила підстав для госпіталізації при явному інсульті. Хоча при інсульті, всі знають, що не можна втрачати час, дорога кожна хвилина. Хвору жінку відправила додому з рекомендацією пройти МРТ в плановому порядку. На мої настоювання на госпіталізації відповіла питанням: а що ви хочете, скільки ій років?. Тобто, якщо людина похилого віку, то її не потрібно лікувати та надавати допомогу, на думку "лікарки". 25.03.23р. швидка знову доставила нас до лікарні, з повторним множинним інсультом, тепер мама зносить страшні муки і страждання. Не дай Бог кому небудь попасти до цього так званого лікаря, їй не можна працювати лікарем.
Відповісти
Жах, а не лікарня! Повірте, тут вас уб’ють! Всім на вас плювати, ніхто не лікує! Без ковіду засунули у ковідне відділення, бо місць просто більше нема! Перед цим людина з інфарктом просто лежала у коридорі 3 години на кушетці і чекала поки лікар, до речі абсолютно не професійний, бо навіть 2 слова зв’язати не може, подивиться аналізи! 3 години і аналізи! А у людини інфаркт! Це просто вбивці! Немає слів!
Відповісти
Ще раз переконався що ліпше піти в приватну клініку чим в Бориспільську лікарню!!!І нерви будуть в порядку і здоровіший будеш. Жах!!!
Відповісти
Сьогодні, військомат направив на проходження ВЛК курсанта перед закінченням військової кафедри Військово-медичної академії, для отримання звання та складання присяги, так от наші бориспільські медичні працівники з цього курсанта зідрали гроші за здачу аналізів! З яких пір в державному медичному закладі здача аналізів для проходження військово-лікарської комісії є платними? Я, мама курсанта, звернулася з цим питанням до завідуючої поліклінічним відділенням, на що отримала доволі різку відповідь: всі питання до військомату, тому, що вони не вказали що у курсанта потрібно взяти кров і т.і. - БЕЗКОШТОВНО!!!!
Відповісти
Як взагалі даний Дерматолог, а саме Вітер може працювати з пацієнтом. Не лікар, а ЖАХ. 15.04.2021 було звернення до даного лікаря з направленням від Ендокринолога в електронному вигляді. Вона категорично відмовилась приймати пацієнта говорячи:"Ні. Спочатку треба оплатити консультацію." Серйозно!!!!????!!!!!!!!! Яка оплата?????????! Є направлення від ендокринолога в Електронному вигляді. Я тричі їй сказала це направлення є з собою і зафіксоване.(від ендокринолога). А вона далі продовжувала літати... Ні, ви що я не прийму, оплату потрібно за консультацію та вийдіть за двері. Та все підганяючи мене за двері. На десятий раз їй все таки дійшло і вона прийняла в електронному вигляді:"А, ну якщо це направлення від своїх, то приймаю". Звернулась я до лікаря з проблемою шкіри(червона пекуча, неначе вогнем,болюча шкіра обличчя). А вона виписала аналіз з словами: "Та там всього аналіз 100 з чимось). А виявилось що там не 1 аналіз а 2,і вписано в один. Ти серйозно пацієнта вважаєш за д... Знову слова не відповідають дійсності. Я прийшла з таким пекучем болем обличчя Червоним, воно мені навіть не выписало ніяких компресів, щоб не така біль була. А тепер як мені мучитись з цим пекучим болем ще 4 дні до аналізів та днів після. Гроші за прийом( не обґрунтовано), гроші за аналізи(в першу чергу) , а лице нехай згорить(серйозно). В медичній картці амбулаторного хворого записів ніяких не зробила. На бумажці выписала аналіз. А зафіксувати все, огляд, рекомендації, аналізи, для чого є медична карта. Жах а не врач від бога. Мені що потрібно волати на всю лікарню. Дай бог щоб ти не знало яка це адська пекуча біль.
Відповісти
Я не маю притензій до якості ремонту тільки лікарів не заважало теж трохи «підремонтувати».
Відповісти
Питання до роботи патологоанатомічного відділення. Більше місяця, в жовтні 2020р. Магдалинівським районним військоматом було відправлено запит на акт розтину військовослужбовця Молотова В.В., який помер в Борисполі 05 липня 2020р. До цього часу відповіді або самого акту не отрииали. Контактів не маємо, крім адреси. Як бути ? Допоможіть. Сім'я померлого не може без вказаного документу отримати відповідний статус.
Відповісти
В котре говорю собі, що більше не піду з дитиною до дитячого хірурга. Навіть не піднявся зі свого стільця і пальцем не поворохнув при огляді. Зате мені рот закриває, ображає, хамить. Три роки тому дитині приматав гіпс до ноги еластичним бинтом, що дитя тепер лікарів боїться. Дуже шкода, що такі неадекватні люди працють з дітками. Після таких оглядів я -доросла людина, боюсь переступати поріг лікарні. А що вже говорити про дітей.
Відповісти
Скільки лікарню не перебудовуй, а як не було нормального сервісу так і нема! Місяць записувалась до ендокринолога . То я ( на їх думку) неправильно почула коли мені прийти, то записали на ВИХІДНИЙ день, то взагалі нема запису! Це позор, а не лікарня! Хамовитий персонал, який звинувачує вже на порозі поглядом, або навіть просто обговорює особисте життя та ігнорує всі твої питання.
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних