🇺🇦 Фонд допомоги проєктуЗробити внесок

Всі відгуки медичних установ

Фільтр по областям:
Фільтр по оцінці:
Міська лікарня ім. В.І. Леніна
Больница ленина.гл.Травматолог сидит с золотой цепью в палец.По осмотру скалиоза тупо показывает скалиоз и говорит его нету. По указаниям с выше ставит отметку что все в норме.
Відповісти
Вінницький обласний клінічний госпіталь для інвалідів війни
ПитанняДоброго дня ви лікуєте Акуборатравму
Відповісти
Номер телефона неврології
Відповісти
Київська міська клінічна лікарня № 1
ПитанняТЕРМІНОВОВ перетелефонуйте мені , потрібна ваша допомога, більше так не можу
Відповісти
Надвірнянська центральна районна лікарня
Вчера 24,03 2023 Ліка на приймальні нехотіла дати першу допомогу казала що маї багато роботи прізвисько нехотіла каза що маї багато роботи а вжінки тиск коло 200 Татяна Романівна
Відповісти
Комунальний заклад "Олександрійська психіатрична лікарня"
Так, оце маленьке, чорненьке, схожа на ягу з фігуркою хлопчика - підлітка, хвостик на макушці, який звичайно в'яжуть маленьким чорненьким собачкам-дівчинкам поливає ще й когось брудом. Таких тримають в аптеках, жах.
Відповісти
Одеська міська станція швидкої медичної допомоги
21 березня за адресою Торгова 1б кв.17 була бригада швидкої допомоги яка врятувала мого чоловіка,швидка реакція,професіоналізм лікаря та фельдшерів на найвищому рівні,знаю про що пишу,т.як викладаю в медичному училищі,вони зробили все щоб чоловік не мав обширного інсульту,а тільки мікро.Тому велика вам вдячність шановні медики.
Відповісти
ПитанняЯк попасти на пріом головної 15 віділиня
Відповісти
ПитанняЧаси роботи закладу
Відповісти
Комунальний заклад "Олександрійська психіатрична лікарня"
Що ви причепились до аптекарши, хоч там їй допомогли, бо ніхто більше не брався, а якщо й є проблеми з ротиком - сподіваємось переросте ще. А ось багатьом бабусям після відвідувань та лікування за зачиненими дверима повернули навіть нормальний гормональний фон.
Відповісти
У батька рак печінки, відвіз його прокапатись в онковідділення. А цей зав.відділенням Ковтун іншими словами послав його......батько сказав мені, що відношення до нього помінялось після того, як перестав Ковтунові давати гроші за курс хіміотерапії......Бажаю вам міцного здоров'я йо....ний пі...рас
Відповісти
Питаннядоброго дня. часто болить голова що це може бути?
Відповісти
Обласний будинок дитини (м.Свалява)
ПитанняДоброго вечора щиро дякую скажіть які зараз умови на удочеріння
Відповісти
Комунальний заклад "Олександрійська психіатрична лікарня"
Не треба винити лікарів, дуже багато роботи, бо коли працюєш віддаючи всього себе - і душу й тіло то вже професійне виснаження й хвороба, не кожен може прийняти це і від цього стає боляче, бо коли це - є воно й не треба бо є кращі, коли нема дуже потрібно. І коли після відвідування кабінету психіатра на вас десь дивляться косо і кажуть жахливі речі особливо в декількох аптеках - не беріть близько до серця, це значить вони також проходили таке ж обстеження і допомогу, просто місто маленьке, а допомагають багатьом, бо час дуже не простий, треба цим користуватися.
Відповісти
Мкіль часу потаскані проститутки будуть лякати людей курити битися дзвонити гріти голови батареями дзвонять проститутки і роблять людям уколи в'яжуть хворих матюкаються наставляють дупи хворі психологи вбивають людей свинкою серуть в їжу
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних