Рух єдності

Ірпінська центральна міська лікарня

Ірпінська центральна міська лікарня
Показати на карті
Тип закладу: Міська лікарня
Форма власності: Державна
Область: Київська
Район: Бучанський
Населений пункт: м. Буча
Адреса: 08292 м. Буча вул. Польова 19 (показати на карті)
Телефон: 0-45-97-48-853
Факс: 0-45-97-48-853
Код ЄДРПОУ: 26191575
Повна назва: Ірпінська центральна міська лікарня
Ірпінська центральна міська лікарня
08292 м. Буча вул. Польова 19 Україна
0-45-97-48-853 0-45-97-48-853 0-45-97-48-853

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Дуже вдячна лікарям , медсестрам ,санітаркам Ірпінської міської лікарні теравпетичного відділення № 1 за лікування брата Володимира якому була надана високопрофесіональна медична допомога.
Відповісти
Жахлива лікарня.Жахливе ставлення до поцієнтів, особливо в хірургічному відділенні.Збирають плітки і нічого більше не роблять.Свої обовязки не виконують.На робочому місці сидять тільки тоді коли є керівництво.На посту ніколи нікого нема, особливво ввечері.Медичний персонал грубий і кістки перемивають всім пацієнтам.Свої функціональні обовязки не виконують,щоб зробити навіть простий укол, перед ними поклони треба бити.Єдине нормальне ставлення в цій лікарні, це відділення де лежать з інсультом.Чесно кажучи я дуже обурена, таким ставленням до пацієнтів.Таке відчуття, що вони окрім як збирати плітки і пити на робочому місці більше нічого робити не вміють
Відповісти
Була сьогодні на прийомі зі своїм чоловіком) перший раз побачила таке жахливе ставлення до людей! Лікарі невідповідально ставляться до роботи , хамлять і не можуть поставить діагноз !!! В чоловіка болить шлунок і ніхто нічого не назначив сказали іти до сімейного лікаря! А те , що тобі зараз погано і температура 39,5 це нікого не обходить!!!!! Це просто жах!!!!!!!!!!
Відповісти
Делали жене кардиограмму сердца. Один "специалист" делал, другой "специалист"- врач (женщина), сказала, что кардиограмма очень плохая, нужна госпитализация. В итоге поехали в военный госпиталь, там сходу сказали, что неправильно были подключены электроды, кардиограмма неправильная вообще. Было бы жене немного хуже, думаю госпитализировались бы. Не рекомендую, если не хотите, чтобы на вас делали бизнес.
Відповісти
Ужасная больница. Бездушный персонал, которому наплевать на своих пациентов. Лучше вообще не иметь больницы, чем такую в которой врачи просто наблюдают, как умирают их пациенты. Причем не имея возможности их лечить, они просто выписывают их, а не переводят туда, где им могут оказать помощь.
Відповісти
Такие больницы не должны работать вообще. Кроме отсутствия аппаратуры, здесь работают врачи, которые просто отбывают зарплату. Нет - я не обвиняю больницу в коррупции. Здесь врачи высиживают попа-часы. Им ничего не надо, они просто получают удовольствие гробя пациентов. Они не берут денег, но они не лечат. Они просто наблюдают, как в муках умирают их пациенты, вместо того, чтобы признать свою некомпетентность и перевести пациента туда, где ему могут оказать квалифицированную помощь.
Відповісти
Неврологическое отделение - садисты и убийцы. Таких врачей быть не должно!!!! Выписывают пациентов на смерть, без квалифицированной помощи. Причем пациент согласен покупать все лекарства,которые предложит врач. Я не понимаю такого отношения к людям. Если это не твоя область, то ты обязан перевести пациента в другое отделение или больницу, где могут помочь пациенту, а не выписывать его домой умирать от сахарного диабета, обнаруженного случайно!!!!! Лучше вообще без врачей, чем с такими бездушными и убогими.
Відповісти
корубційна установа, де пацієнтів *футболяють* з кабінету в кабінет при медогляді.
Відповісти
Ужасная больница! Ужасные сотрудники(может не все,но тех кого встречала я все кошмар) На посту никогда не берут трубку! Забирают по скоро всех,даже зная что не смогут вылечить так как нет у них такого врача! Персонал-одни хамы .Конда звонишь узнать состояния больного,слышишь либо гудки в трубку либо дикий ор какой то медсестры ,видите ли ей надоело уже подходить к телефону! Не говоря уже о том что,они не лечат там людей,у них нет нужного оборудования ,у них нет специализованных врачей! Что бы спасти жизнь человека,в этой больнице ничего не делают!
Відповісти
Добрий день, робив лапороскопічну операцію грижа стравоходу в хірургічному відділені. Залишився дуже задоволений, високий професійний рівень лікарів, доброзичливе та уважне відношення лікарів та медсестер, хороші умови в середені відділення.
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних