Допомогти проекту

Ірпінська центральна міська лікарня

Показати на карті
Тип закладу: Міська лікарня
Область: Київська
Район: м.Буча
Населений пункт: Буча
Адреса: 08292 м. Буча вул. Польова 19
Телефон: 0-45-97-48-853
Факс: 0-45-97-48-853
Код ЄДРПОУ: 26191575
Повна назва: Ірпінська центральна міська лікарня

 

 

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Ніна
22.01.2021
Ужасная больница! Ужасные сотрудники(может не все,но тех кого встречала я все кошмар) На посту никогда не берут трубку! Забирают по скоро всех,даже зная что не смогут вылечить так как нет у них такого врача! Персонал-одни хамы .Конда звонишь узнать состояния больного,слышишь либо гудки в трубку либо дикий ор какой то медсестры ,видите ли ей надоело уже подходить к телефону! Не говоря уже о том что,они не лечат там людей,у них нет нужного оборудования ,у них нет специализованных врачей! Что бы спасти жизнь человека,в этой больнице ничего не делают!
Мулрак
26.10.2020
Приношу велику подяку всьому лікарському колективу, а також медсестринському і молодшому персоналу за професіоналізм, чуйність, добросовістність у виконанні своїх обов'язків. Завдяки їхній відповідальності мені вдалося вернутися з того світу. Дорогі працівники, нехай вам Господь дасть здоров' я, терпіння і удачу. Низький Вам уклін.
Ярослав
09.08.2020
Добрий день, робив лапороскопічну операцію грижа стравоходу в хірургічному відділені. Залишився дуже задоволений, високий професійний рівень лікарів, доброзичливе та уважне відношення лікарів та медсестер, хороші умови в середені відділення.

Залиште Ваш відгук

Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення