Допомогти проекту

Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1" Солом'янського району м.Києва

Показати на карті
Тип закладу: Центр первинної медико-санітарної допомоги
Область: Київська
Район: м.Київ
Населений пункт: Солом'янський р-н м.Києва
Адреса: 03065, м.Київ, вул. Комарова, 3 (показати на карті)
E-mail: solomp3@health.kiev.ua
Телефон: (044) 408-80-20
Факс: (044) 408-80-20
Код ЄДРПОУ: 38960408
Повна назва: Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1" Солом'янського району м.Києва

 

 

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
ГеоргійСироватка
30.03.2021
Доброго дня! Хочемо виказати велику подяку сімейному лікарю Васильченко К.К.Його сумлінна професійна робота,відношення до паціентів,знання заслуговують тільки теплих слів та пошани.Дуже дякуємо цьому лікарю і медсестрі за,х професійну роботу.З повагою,сім'я Сироваток.
Галина
17.08.2020
Доброго дня! Захворіла: дерло в горлі - вже опускається нижче, у трахею, вже починається нежить, неймовірна слабкість, болить голова. Температури немає - пила Парацетамол... Але стан поганий... Мій лікар - Васильченко Кирило Костянтинович, на даний час на звязку (у Вайбері) відсутній (хоч він і в інші часи не дуже переймається). На прийомі замість нього Лелюк К.Д., на сьогодні електронного запису до неї немає. Прийти я не можу - мені треба вирішити щось з дому: що робити і може б лікарняний відкрили... До реєстратури додзвонитися, як завжди, неможливо: телефон ніби зайнятий, хоч напевно там просто знята трубка лежить біля апарата - щоб не морочили голову! І що я маю робити? "Швидку" не викличеш, бо нема температури... Тобто, я маю чекати, щоб вона була - і тоді відразу під апарат? Чому не можна зробити все раніше, норомально, як би мало бути?

Залиште Ваш відгук

Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення