Рух єдності

невідкладна медична допомога (), ЄДРПОУ 38902896

невідкладна медична допомога ()
Тип закладу: Підрозділ
Медичний заклад: Комунальний заклад Броварської міської ради "Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"
Область: Київська
Район: Броварський
Населений пункт: м. Бровари
Адреса: 07401 м.Бровари, вул.Шевченка,14 (показати на карті)
Телефон: (04594)4-41-20
Код ЄДРПОУ: 38902896
Повна назва: невідкладна медична допомога (), Комунальний заклад Броварської міської ради "Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"
Тип відділення: поліклініка
невідкладна медична допомога (), Комунальний заклад Броварської міської ради "Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"
07401 м.Бровари, вул.Шевченка,14 Україна
04494-4-40-12 04494-4-42-01 04494-4-42-01 bromedcentr@ukr.net

 

 

Відгуки:
Були доставлені швидкою допомогою. Наклали гіпс на палець, лікарняний відкривати відмовились, направили відкрити з понеділка заднім числом через поліклініку. В понеділок не виявилось талонів до травматолога, хоча черги в нього не було!!! Про яке обслуговування хворих може йти мова. Лікарі просто відбувають день і відмовляються приймати і відкривати лікарняні
Відповісти
Минулого року двічі намагалася пройти обстеження за допомогою ультразвукової доплероскопії ніжніх кінцівок в цьому закладі, отримувала направлення від сімейного лікаря, але мені так і не вдалося це зробити. То направлення сформоване неправильно, то лікар у відпустці, то він(вона) взагалі звільнилася і УЗІ кабінет зачинений постійно. Цікаво, скільки спроб треба зробити хворому, щоб отримати від державної установи послугу, передбачену законодавством держави? Чи так сталося тому, що в Броварах дуже багато платних УЗІ-кабінетів, і у них клієнтів не вистачає?
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних