Допомогти проекту

Комунальний заклад "Черкаський обласний онкологічний диспансер" Черкаської обласної ради

Показати на карті
Тип закладу: Онкологічний диспансер
Область: Черкаська
Район: м.Черкаси
Населений пункт: Черкаси
Адреса: 18009, м. Черкаси, вул. Менделеєва 7 (показати на карті)
E-mail: kanc@onko.ck.ua
Телефон: (0472)37-01-23
Факс: (0472)37-01-23
Код ЄДРПОУ: 02005639
Повна назва: Комунальний заклад "Черкаський обласний онкологічний диспансер" Черкаської обласної ради

 

 

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Яна
02.02.2021
Доброго дня,скільки житиму буду дякувати Людвіг Євгенії Зігуртовні та всьому персоналу радіології за лікування та людське відношення до моєї мами.Євгенія Зігуртовна лікар від Бога,талановитий лікар,вона врятувала життя моєї мами.Але є "ложка дьогтю",обстеження стало набагато дорожче чим раніше,як онкохвора людина може оплатити ці обстеження з пенсії 2000
Ирина
18.11.2020
Черкаський онкодиспансер мені та моїм рідним буде ще довго снитися в нічних кошмарах. Хворим у яких виявили онкологію дуже часто дорогоцінний час іде,навіть, не на дні,а на години.Шкода,що лікарі цієї установи думають тільки про власне збагачення,а не про ціну людського життя. У випадку з моїм батьком діагноз встановить не спромоглися,потрібної біопсію не взяли(не побачили пухлини 6см) -це при наявності 2-х КТ з контрастом,і результатами попередньої гістології,висновки якої мінялися 3 рази за день. Онколог Москаленко вам не лікарем працювати,а інквізитором-знущаєтесь над тяжкохворими професійно. Тут процвітає бізнес ціною людського життя:-.хіміотерапевт Бондаренко каб.6 молода,але безсовісна особа,при плановій госпіталізації на хімію,навіть,якщо чесно записався і дочекався черги,плати,а інакше місць не має.При тому,що хіміотерапевтичні відділення заповнені на половину; - за виписку лікар Заїка попросить прямим текстом 500грн. через 20хв. після госпіталізації і більше ви його не побачите, після хімії ваш стан,на випадок ускладнень, буде спостерігати санітарочка,бо більше на зміні нікого не виявиться; -ще один факт,який дуже мене бентежить,навіть найпростіші ліки,які є в наявності на сайті онкодиспансеру та проходять як держзакупівля,хворі купують за свої кошти. Шановні онкологи, від такої біди ніхто не застрахований,залишайтеся людьми!
Ірина
06.09.2020
Щира вдячність Сергію Григоровичу Поляху за діагностичний талант та високу професійну майстерність, почуття гумору та позитивізм (і наспівування під час процедур :))!!!
Ірина
06.09.2020
Щира вдячність хірургу Ігорю Володимировичу Плахотньому за високу професійну майстерність, за його руки, за організованість та оптимізм!!!
Ірина
06.09.2020
Щира вдячність хірургу Шкварку Віктору Петровичу за високу професійну майстерність, відповідальність, увагу до пацієнта, людяність та щирість (і чудове знання іноземної мови :))!!!

Залиште Ваш відгук

Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення