info banner
  • Працює з дорослими

Неділько Анатолій Анатолійович

  • Місто Київ
  • Лікар вищої категорії
  • Стаж 17 років
Неділько Анатолій Анатолійович

Опис

Анатолій Неділько — флеболог, хірург, судинний хірург. досвід 16 років, практикує з 2009 року. Кваліфікація: Лікар вищої категорії. Працює з дорослими. Коротко про підхід: Анатолій Анатолійович здійснює венектоміі і безопераційне лікування варикозу (склеротерапія). Лікар спеціалізується на дослідженні патологічних процесів в судинах, діагностуванні хвороб на різних стадіях і хірургічних методах лікування.
Анатолій Неділько — флеболог, хірург, судинний хірург. понад 16 років досвіду, практикує з 2009 року. Кваліфікація: Лікар вищої категорії. Приймає дорослими. Підхід у роботі: Анатолій Анатолійович здійснює венектоміі і безопераційне лікування варикозу (склеротерапія). Лікар спеціалізується на дослідженні патологічних процесів в судинах, діагностуванні хвороб на різних стадіях і хірургічних методах лікування. Надає послуги та застосовує методики: міні- та флебектомія; ендовенозная лазерна коагуляція; склеротерапія; операції з ліквідації комунікантних вен; дослідження патологічних станів; профілактика, лікування кровоносних і лімфатичних судин. 2008 р. – Науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної хірургії» при національному медичному університеті ім. О.АО. Богомольця, Київ; 2010 р. – III з'їзд судинних хірургів і ангиологов України при Інституті невідкладної і відновлювальної хірургії ім. В.К. Гусака Академії Наук України, Донецьк. міні- та флебектомія; ендовенозная лазерна коагуляція; склеротерапія; операції з ліквідації комунікантних вен; дослідження патологічних станів; профілактика, лікування кровоносних і лімфатичних судин. Освіта: 2008 г. – Винницкий национальный медицинский университет им. Н.И. Пирогова; 2011 г. – Национальный медицинской университет им. А.А. Богомольца, специализация «Хирургия». Підвищення кваліфікації та курси: 2008 р. – Науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної хірургії» при національному медичному університеті ім. О.АО. Богомольця, Київ; 2010 р. – III з'їзд судинних хірургів і ангиологов України при Інституті невідкладної і відновлювальної хірургії ім. В.К. Гусака Академії Наук України, Донецьк. На micto.ua ви знайдете більше інформації про медичні заклади України, відгуки пацієнтів та корисні матеріали про здоровʼя. MICTO.UA — соціальний інформаційний портал; ми не здійснюємо запис до лікарів.
Неділько Анатолій Анатолійович

Освіта

  • 2008 г. – Винницкий национальный медицинский университет им. Н.И. Пирогова
  • 2011 г. – Национальный медицинской университет им. А.А. Богомольца, специализация «Хирургия».

Курси

  • 2008 р. – Науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної хірургії» при національному медичному університеті ім. О.АО. Богомольця, Київ
  • 2010 р. – III з'їзд судинних хірургів і ангиологов України при Інституті невідкладної і відновлювальної хірургії ім. В.К. Гусака Академії Наук України, Донецьк.

Рейтинг і відгуки

Рейтинг лікаря
0.0
Кількість дописів
0
Нам важлива ваша думка!
Відгук кожного пацієнта — це вклад у формування чесного рейтингу Довіри про медицину України
Немає відгуків

Будьте першим, хто залишить відгук

Будьте першим, хто залишить запитання

Немає відгуків

Будьте першим, хто залишить відгук

Будьте першим, хто залишить запитання