🇺🇦 Фонд допомоги проєктуЗробити внесок

Одеська міська поліклініка №20

Одеська міська поліклініка №20
Показати на карті
Тип закладу: Поліклініка міська
Область: Одеська
Район: Одеський
Населений пункт: м. Одеса
Адреса: 65114, м. Одеса, вул. Левітана, буд. 62 (показати на карті)
E-mail: Показати пошту
Телефон: (048) 734-46-34
Код ЄДРПОУ: 02774562
Повна назва: Одеська міська поліклініка №20
Одеська міська поліклініка №20
65114, м. Одеса, вул. Левітана, буд. 62 Україна
(048) 734-46-34 (048) 734-46-34 poliklinika_20@ukr.net

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Одеська міська поліклініка №20
Врач Никитюк Валентин Владимирович полностью игнорирует телефонные звонки! невозможно обратиться за помощью! И это постоянно!Врач абсолютно не выполняет свои обязанности!
Відповісти
Одеська міська поліклініка №20
Плохая, старая поликлиника, как при совке и даже хуже, время записи не соблюдается, отношение к клиентам плохое
Відповісти
Одеська міська поліклініка №20
Указанные телефоны не отвечают ! Зачем нужно выставлять не работающие контакты ?
Відповісти
Одеська міська поліклініка №20
Доброго дня! Відвідала 22.09.2022р.лікарню 20 в м. Одеса,але потрапити до ендокринолога не вдалося. Найближчий запис був після 10 жовтня. В реєстратурі запропонували піднятися до лікаря і можливо приймуть без запису. Рівно у 3 години я була під кабінетом і перед мною два пацієнта по запису. Лікар прийняла їх рівно за 24 хв.(тобто був вільний час,для прийому без запису).Маючи при собі направлення від сімейного лікаря,я зайшла запитати,чи приймуть мене. Перше питання яке я почула,чи я по запису. Почувши відповідь"ні",відразу озвучила суму прийому(200грн).А якщо я хочу безкоштовно,то повинна записатись на найближчий час(після 10 жовтня).Відповідь давала таким тоном,що у мене зникло бажання відвідати цього лікаря.На жаль,чи на щастя,не пам'ятаю прізвище лікаря.У мене виникає питання,чи повинна я платити кошти за прийом,якщо лікар має час,а я маю направлення від сімейного лікаря? Дуже цікава "схема"вимальовується...
Відповісти
Одеська міська поліклініка №20
Сдала в 20 поликлиннике анализ крови на сахар и холестерин получила результат на 3 день, сахар- 3,3 холестерин – 4,8. Дома глюкометр показал сахар – 7,8. Обратилась в платную лабораторию результат сахар – 8,28 холестерин – 7,44. Мне кажется что в 20 поликлиннике результаты анализов пишут не проверяя а это я считаю должностным преступлением. Если мне не дадут разъяснение по этому поводу буду принимать другие меры так этот вопрос я не оставлю.
Відповісти
Одеська міська поліклініка №20
Больничный лист оформляют с ошибкой соцстрах возвращает назад, деньги получить не могу, исправлять морозятся,вынужден буду написать на сайт президента!
Відповісти
Одеська міська поліклініка №20
Больничный лист оформили с ошибкой,соцстрах возвращает назад,выплату получить не могу,исправлять морозятся в наглую! У*БАНЫ К*НЧЕНЫЕ!!!
Відповісти
Одеська міська поліклініка №20
Хочу оставить положительный отзыв о враче оттолорингологе Ткач Наталье Петровне , был приятно удивлен внимательным и профессиональным отношением к пациентам , в частности ко мне , так же хочу отметить профессионализм работающей вместе с ней медсестре , к сожалению имени и фамилии Я не знаю. При всех этих высоко профессиональных качествах врача был приятно удивлен что люди не лишены юмора, в наше не лёгкое время, это очень поддерживает морально и психологически . Остался очень доволен помощью от данного врача и ее медсестры.
Відповісти
Одеська міська поліклініка №20
додзвонитися нереально, це так; люди не брешуть всі інші відгуки також дуже схожі на правду... поки чуйного лікаря побачила в особі рентгенолога, яка шифрувала... і ще жіночка на касі на ІІІ поверсі була дуже добра, терпляча, весь час намагалася допомогти людям! (це мої враження на серпень)... все інше читайте у людей! Ось як організована медична допомога в одному з найбільших "спальних районів" Одеси...
Відповісти
Одеська міська поліклініка №20
Доброго дня! Сьогодні, після направлення мого сімейного лікаря у зв'язку з жахливим головним болем відвідала лікарню за адресою м.Одеса , вул.Левітана 62, а саме лікаря невропатолога Волкова Дмитра Володимировича. На жаль, коли я прийшла, в реєстратурі сказали, що у лікаря немає на даний час по програмі місця для прийому, але по факту він був вільний, тому мені порадили звернутись до нього безпосередньо. Я постукала в двері, ввічливо запитала чи можу я одержати консультацію і допомогу, так як дуже себе погано почуваю, на що одержала позитивну відповідь. Дістала свої результати аналізів, які призначив сімейний лікар, почала розповідати що мене турбує. В діалозі з лікарем було відразу багато питань, які змусили мене задуматись над його компетенцією. Чого тільки вартує фраза:" Ну болит у вас 10 дней голова, а таблетку выпить мозгов нет?"....Коли ж я все таки розповіла все, що мене болить, він засміявся, кинув в мене аналізами і сказав:" ну все, я вас послухав, до побачення". Я не зрозуміла, чесно кажучи, що це означає і на прохання пояснити він відповів, що за безкоштовно може тільки послухати, а щось далі робити тільки за гроші. Коли ж я відповіла, що я ж з НАПРАВЛЕННЯМ лікаря в державній клініці і спитала, що в такому разі він мені пропонує, підповів: " без денег собирать свои анализы и валить". Це просто знущання, чесно кажучи. Гаразд, якби він сказав відразу, що не прийме, але познущатись над хворою людиною, вислухати її і швирнути аналізами в лице з вимаганням йому заплатити - це вже край. Надіюсь, що в нашій країні таких лікарів як Волков Дмитро Володимирович буде значно менше. Всім здоров'я
Відповісти
Одеська міська поліклініка №20
Не возможно дозвониться! Все телефоны регистратуры 20 поликлиники Отключены!
Відповісти
Одеська міська поліклініка №20
Отношение врачей отвратительное особенно отметилась Карп Виктория Ивановна. Которая на жалобу девушки по поводу больного горла и повышенной температуры грубым тоном ответила "и шо ты от меня хочешь" затем выставила с кабинета и заставила ждать. Принятое женщину за деньги.
Відповісти
Одеська міська поліклініка №20
Номер телефона не актуальный. Невозможно пользоваться ресурсом из-за постоянных ошибок и непроработанного алгоритма работы.
Відповісти
Одеська міська поліклініка №20
Пожалуйста, разместите расписание (часы приема) специалистов и семейных врачей. Какой смысл создавать информационный сайт с полным отсутствием какой-либо полезной информации? Кроме адреса самой поликлиники, названиями подразделений и единственного телефона регистратуры, по которому невозможно дозвониться, больше нет никаких сведений.
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних