1-ша міська клінічна лікарня м.Полтави
Показати повну назву Сховати повну назву
-
Місто Полтава, Полтавська обл.
-
Адреса 36039, вул. Олеся Гончара, 27А
-
Контакти
-
E-mail
Пройти комісію МСЕК
Уся інформація щодо проходження ЕКОПФО
| Повна назва | Комунальне Підприємство "1-А Міська Клінічна Лікарня Полтавської Міської Ради" |
| Тип закладу | Лікарня |
| Код ЄДРПО | 01999655 |
| Область | Полтавська |
| Район | Полтавський |
| Місто | Полтава |
| Адреса |
36039, вул. Олеся Гончара, 27А
|
| Контакти |
Факс
|
1-ша міська клінічна лікарня м.Полтави— важлива частина медичної інфраструктури регіону.
Операційна зона:м. Полтава; Полтавський p-н; Полтавська обл.. Адреса підрозділу: 36039, вул. Олеся Гончара, 27А.
Заклад типу Лікарня надає повний цикл медичної допомоги: первинний огляд, діагностика, лікування, диспансерне спостереження. Активно впроваджуються сучасні технології та підтримується співпраця з провідними центрами країни.
Фахівці регулярно підвищують кваліфікацію, що гарантує використання актуальних методів діагностики й терапії. Заклад працює за державними стандартами (код ЄДРПОУ 01999655).
Повну картину можливостей регіону та України дивіться на MICTO.UA.
Рейтинг і відгуки
Шановні панове! 9 травня я травмувався на своїй сходиці. а 10 травня мене транспортували до травматологічного відділення 1 міської лікарні Полтави, де мені була надана необхідна допомога, за що я дуже вдячний усім працівникам відділення і бажаю щастя, здоров'я та мирного неба. Волинський Костянтин Володимирович. (81) Полтава, Пер. Хорольський 5, кв. 47
Уважаемые господа!9 мая я травмировался на своей лестнице.а 10 мая меня транспортировали в травтологическое отделение 1 горбольница Полтавы,где мне была оказана необходимая помощь ,за что я очень благодарен всем работникам отделения и желаю счастья,здоровья и мирного неба.Волынский Константин Владимирович.(81) Полтава,Пер. Хорольский 5,кв. 47
Велика подяка судиному хірургу Омельяненко Денису Дмитровичу ,за його професійні здібності,за його чуйне ставлення до пацієнів,я робила у нього операцію,дуже задоволена,рекомендую❤️
Вадим Володимирович ! Лікар з Великої Букви ! Я в дячна йому що він мене врятував !!!
Хочу висловити безмежну вдячність Геращенко Наталії Григорівні!
Щиро дякую Вам за професіоналізм та лікування мене і моєї дитини. Особливо вдячна за Вашу непохитність і сміливість. Дякую, що попри всі труднощі та суперечки з боку середнього медичного персоналу , Ви поставили наше здоров’я на перше місце. Ваша рішучість — це приклад справжнього Лікаря, для якого пацієнт понад усе. Ми це дуже цінуємо!»
Хочеться подякувати медперсоналу відділення за уважність, професіоналізм, за чітке знання своєї роботи!!!! Нічого зайвого не призначають, все по суті!!! На будь-які питання завжди можна отримати відповіді!!!!
Окремо хочеться подякувати Марії Степанівні!!!! Чудова людина, лікар!!!!
Хочется поблагодарить мед персонал отделения,за внимательность, профессионализм,за чётко знающую свою работу!!!! Нечего лишнего не назначают, всё по делу!!! На любые вопросы,всегда можно получить ответы!!!!
Отдельно хочется поблагодарить Марию Степановну!!!! Замечательный человек,врач!!!!
Хочу висловити подяку усім медичним працівникам дитячого інфекційного відділення 1МКЛ за професійне лікування і гарне ставлення. У дитини була діагностована двобічна пневмонія і я, звісно, була і налякана, і шокована цією новиною. У відділенні не тільки надавали лікування, але і підтримали морально. Лікарка Марія Степанівна звернула мою увагу на необхідність проведення дихальної гімнастики і масажу, для швидкого одужання і відновлення, за це я дуже вдячна. Син швидко пішов на поправку.
Хочу подякувати лікарку Марію Степанівну за чуйність і професіоналізм, і подяка всьому колективу цього відділення,все було дуже добре!
Дякуємо всьому медичному персоналу за підтримку й лікування, а особливо — лікарці Поправці Марії Степанівні за турботу, уважність і щире бажання допомогти нашій дитині. Ваша праця — безцінна!
Привітний медперсонал, кваліфіковане надання допомоги, чуйне ставлення до дитини
Доброго дня! Планую завтра привезти свою маму на рентген ноги (перелом під питанням), треба записатись, чи жива черга?
Хотів би подякувати дівчинці інтерну з травматології за чудовий догляд хотів запитати фамилию і як по-батькові до неї звертатися знаю що звати Маша
Добрий день, скажіть бкдь ласка, чи є в вашому закладі невролог ?
Доброго ранку, чи можна до вас записатися на узд трансабдомінально?
Якщо ми не з міста а з області що потрібно щоб потрапити до травматолога
Я вчора була на прийомі у лікаря в 111 кабінеті. Забула спитати на який час він мені назначив наступний прийом. Допоможіть, будь ласка!
10 травня я потрапив у травматологічне відділення 1 міської лікарні з приводу побутової травми голови і тіла. Мені була надана вся необхідна допомога, за що я дуже вдячний усьому колективу відділення і бажаю всім працівникам відділення щастя, здоров'я і мирного неба. Волинський Костянтин Володимирович (81) Полтава, пер. хорольский 5, кв 47. Полтава
Ь
10мая я попал в травматологическое отделение 1 горбольница по поводу бытовой травмы головы и тела.Мне была оказана вся необходимая помощь ,за что я очень благодарен всему коллективу отделения и желаю всем работникам отделения счастья , здоровья и мирного неба.Волынский Константин Владимирович(81) Полтава,пер. хорольский 5,кв 47.Полтава
Ь