Арцизька центральна районна лікарня
Показати повну назву Сховати повну назву
-
Місто Арциз, Одеська обл.
-
Адреса Україна, 68404, Одеська обл., Болградський р-н, місто Арциз, вул.Добровольського, будинок 5
-
Контакти
-
E-mail
Пройти комісію МСЕК
Уся інформація щодо проходження ЕКОПФО
| Повна назва | КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АРЦИЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ОПОРНА ЛІКАРНЯ" АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ |
| Тип закладу | Лікарня |
| Код ЄДРПО | 01998638 |
| Область | Одеська |
| Район | Болградський |
| Місто | Арциз |
| Адреса |
Україна, 68404, Одеська обл., Болградський р-н, місто Арциз, вул.Добровольського, будинок 5
(показати на карті)
|
| Контакти |
Факс
|
Арцизька центральна районна лікарня— сучасний заклад типу Лікарня, який забезпечує професійну медичну допомогу та уважне ставлення до кожного.
Розташування: Україна, 68404, Одеська обл., Болградський р-н, місто Арциз, вул.Добровольського, будинок 5. Територіальний контекст: м. Арциз; Болградський p-н; Одеська обл..
Команда проводить обстеження, формує план лікування та здійснює подальший контроль стану здоров’я пацієнтів. Значну увагу приділено профілактичним програмам.
Заклад має код ЄДРПОУ 01998638 і є частиною мережі медичних установ України. Деталі — на MICTO.UA.
Рейтинг і відгуки
Медсестри повний треш викрали гроші і немає кінців залишили гроші щоб купити ліки поставити хворому на гіпс і грошей немає і гіпса не наложили короче г**** а не лікарня
Під керівництвом завідуючого центральної лікарні чилак Зіновій Іванович крадуть гроші медсестри у хворих виписують лікарство якщо навіть людині положено безкоштовно лікуватись
Лікарі п***и
Врачи п***ы
Настя и Лариса, дякую вам за останню ніч мого батька... Хоча б перед відходом у вічність , в останню ніч, після всіх тортур у реанімації ви змогли полегшити його страждання.
Як таке можливо, щоб за 10 днів в реанімації в людини з'явилися пролежні... Це взагалі не підходили до хворого, чи як? Хоча запевняли, що догляд на вищому рівні... Та й гроші брали ... Мені не грошей шкода, але як так можна катувати живу людину: це які страждання вона відчувала? ... Як так? Ви ж самі люди? Чи в деяких взагалі серця не має? Не вкладається в голові...
В реанімації працюють садисти...
Добрий день! Я дуже хочу подякувати медперсоналу хірургічного відділення центральної районної лікарні м. Арциз. І окреме спасибі Хірургу з великої літери Кичук Пётр Ильич. Дякую за уважність, терпіння, а головне професіоналізм! Миру вам, довгих років і успіху у вашій важкій роботі!
Добрый день! Я очень хочу поблагодарить медперсонал хирургического отделения центральной районной больницы.г. Арциз. И отдельное спасибо Хирургу с большой буквы Кичук Пётр Ильич. Спасибо за внимательность, терпение , а главное профессионализм! Мира вам, долгих лет и успеха в вашей тяжёлой работе!
ВАМ НЕМОЖЛИВО ДОЗВОНИТИСЯ!!!!!!
Мне очень нужен контакт Вашего хирурга
Полищук Ивана Васильевича
Благодарю заранее
ВАМ НЕВОЗМОЖНО ДОЗВОНИТЬСЯ!!!!!!
Мне очень нужен контакт Вашего хирурга
Полищук Ивана Васильевича
Благодарю заранее
Як записатись на прием др гениколога?
Надішліть номер телефону УЗД для запису
Можна, будь ласка, дізнатися, скільки коштуватиме операція пахової грижі та наркоз?
Можно пожалуйста узнать сколько будет стоить операция паховой грыжи и наркоз?
Записалися в реєстратурі на УЗД на 9:30, приїхали з села, а нам кажуть сьогодні вас не приймуть не ваш день, вагітні завтра, у нас свій запис. Переписалися на наступний день, уже в кабінеті, знову 9:30 приїхали 9:20, нам кажуть чекайте, перед вами діти. Добре, пропустили дітей десь 3-5 клас, після медсестра запустила без запису якусь жінку, її чоловік сказав нам, що в них СИТУАЦІЯ, зайшла одна, знову медсестра запускає іншу, яка щойно прийшла, мабуть, теж ситуація, зайшла жінка о 11:25. Ось і вся суть запису: без різниці, де записуватись, можеш не те що вчасно не потрапити, а взагалі не потрапити, який сенс від таких записів і який толк від реєстратури, якщо вона нічого не вирішує, а люди їдуть з інших сіл під дощем, у маршрутках стоять у чергах, а їм кажуть: завтра прийдіть.
Записались в регистратуре на узи на 9:30 приехали с села, а нам говорят сегодня вас не примут не ваш день беременные завтра у нас своя запись переписались на следующий день уже в кабинете опять 9:30 приехали 9:20 нам говорят ждите перед вами дети хорошо пропустили детей где-то 3-5 класс, после медсестра запустили без записи какую-то женщину её муж сказал нам что у них СИТУАЦИЯ вишла одна опять медсестра запускает другую которая только пришла на верное тоже ситуация, зашла жена в 11:25. Вот и вся суть записи без разницы где записываться можешь не то что во время не попасти а вообще не попасти смысл от т таких записей и толку от регистратуры если она не чего не решает, а люди едут с других сел по дождю, в маршрутках стоят в очередя, а им говорят завтра придите.