Допомогти проекту

Барська районна стоматологічна поліклініка

Показати на карті
Тип закладу: Стоматологічна поліклініка районна
Область: Вінницька
Район: Барський
Населений пункт: Бар
Адреса: 23000 м. Бар , вул. Нахімова. 21 (показати на карті)
E-mail: barstom@ukr.net
Телефон: 0-4341-2-20-17
Факс: 0-4341-2-20-17
Код ЄДРПОУ: 25918957
Повна назва: Барська районна стоматологічна поліклініка

 

 

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Сергій.
28.04.2021
Так,в даній стоматології далеко не всі майстри своєї справи,і устаткування бажає кращого.Але тим не менше є там і два,три непогані спеціалісти,і найкращий лікар стоматолог якого я знаю взагалі-Стрельчук Андрій.Раніше,коли проживав в Бару тільки до нього записувався на прийом,тому як завжди був задоволений результатом,+порівняно недорого зовсім.
Вікторія
07.04.2021
В мене болів зуб, пішла до Токарчук С.В вона видалила нерв, почистила канальці, запломбувала. Через 2 дні зуб почав гноїтись( я пішла до часніка мені зробили рентген і сказали що там є ще один не почищений канал і Світлана Вікторівна так там наробила того бідного зуба, що до того канальця вже ніхто не добереться, послали видалити зуб, от так довіряй таким безруким лікарям(
Таня
01.07.2020
Видалили чоловіку зуб мудрості, лікар Попіль Олександр Олександрович, без ренгенівського знімку, рот відкривали силою, після видалення піднялася температура і почало запухати обличчя, зателефонувавши йому, телефон звісно, був вимкнений, потім телефонували на швидку дали номер діжурного лікаря, Токарчук Світлани Вікторівни, яка скинула виклик і вимкнула телефон. Приїхавши на швидку викликали завідюючу Мукоїд Світлану Іванівну, яка не побачила нагноєння, але направила на обстеження у Вінницю після чого чоловіка під загальною анестезією прооперували. Ось так видаляють зуби некваліфіковані лікарі.

Залиште Ваш відгук

Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення