Рух єдності

Баришівська центральна районна лікарня

Баришівська центральна районна лікарня
Показати на карті
Тип закладу: Лікарня центральна районна
Форма власності: Державна
Область: Київська
Район: Броварський
Населений пункт: смт Баришівка
Адреса: 07500,смт.Баришівка, вул.Леніна 126 (показати на карті)
E-mail: Показати пошту
Телефон: 04576-51338
Факс: 04576-52561
Код ЄДРПОУ: 01994379
Повна назва: Баришівська центральна районна лікарня
Баришівська центральна районна лікарня
07500,смт.Баришівка, вул.Леніна 126 Україна
04576-41506 04576-51338 04576-52561 barhosp@ukrpost.ua

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Це не л!кар! А жах!ття якесь.Особливо л!кар уролог.Сам запоров людину а пот!м ще требуе грош! За операц!ю яку в!н запоров.недарма таких н!де нехочуть.
Відповісти
Ужас! Ужас! И ещё раз ужас! Сегодня ложили бабушку , хамка в приёмном отделении блондинка, сейчас нельзя позвонить в приемное отделение узнать как пациент! Что не могли в другое время набрать ? И сбрасывают вызов и дальше не берут трубку
Відповісти
Просто жахіття,а не лікарі.Людина з тяжким захворюванням звертається за допомогою,а у відповідь пизначаються ліки які не нашкодять.Да невже ВИ не люди і Вам ніколи не потрібно буде лікування.Невже важко направити на аналізи що призначити лікування,якщо не можете самі не тяніть час зробіть направлення до Києва тільки "правільно" його зробіть щоб не вертали.Коли лікарі стануть лікарями коли?????Люди готові платити гроші тільки лікуйте.Люди йдуть до Вас тільки щоб відкрити лікарняний а далі їдуть і шукають допомоги в інших лікарів.
Відповісти
100%
Відповісти
29.09.21 року, прийшли з дитиною зняти гіпс,який наклав лікір травматолог,в день він був на лікарняному. Дізнатися хто зможе оглянути дитину виявилося безнадійною справою, ніхто нічого не знає ,та й не робить. Ці люди сидять на податках людей, а допомоги від них не має. Якщо маєте змогу не звертайтеся до цього закладу
Відповісти
02.07.2021р.прийшла в поліклініку для отримання інформаціі, які документи потрібні для обслуговування в ендокринолога. В реєстратурі такоі відповіді мені не надали,сказали,якщо в мене немає сімейного лікаря, то це платно.Я піднялась до лікаря,відповідь була така сама.Я оплатила послугу.На моє запитання,які потрібно надати документи, лікар сказала: паспорт, код,направлення від сімейного лікаря,взяти заяву в реєстратурі і віднести до головного на підпис.Ніякої послуги стосовно мого діагнозу не було.Отримання цієї інформації було 5 хвилин.І за ці хвилини в квитанціі стояла сума 283 гривні. Чому в Баришівській поліклініці надають інформацію по документації платно? Прошу надати відповідь.
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних