Рух єдності

Березанська міська лікарня

Показати на карті
Тип закладу: Міська лікарня
Форма власності: Державна
Область: Київська
Район: Броварський
Населений пункт: м. Березань
Адреса: 07540 Березань, вул. Радянська,50 (показати на карті)
E-mail: Показати пошту
Телефон: 0457661253
Факс: 0457661283
Код ЄДРПОУ: 01994758
Повна назва: Березанська міська лікарня
Березанська міська лікарня
07540 Березань, вул. Радянська,50 Україна
0457661283 0457661253 0457661283 berhosp@mail.ru

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Мені потрібно на мсек попасти яки собою документи потрібни
Відповісти
Приписана в Києві,зверталась за мед допомогою кілька раз,так як проживаю в с.Коржі.Обслуговуванням лишилась задоволена.А ось щодо прививок від Ковід19 дуже не задоволенна, так як мій чоловік зробив другу прививку 28 листопада та на даний час її немає в базі даних. Я МЕДИК НА ПЕНСІЇ ТОЖ ДОВЕДЕТЬСЯ ЗВЕРТАТИСЬ ДО КЕРІВНИЦТВА ЗАКЛАДУ ПО ВИРІШЕНЮ ДАНОЇ ПРОБЛЕМИ. На все добре.
Відповісти
Сподіваюся, що керівництво лікарні читає відгуки. Наша мама і бабуся лікувалася в Березані в невролії і в терапії. Що там що там бардак полнєйший. Можу сказати, що лікування немає, тільки викачка грошей і все. В неврології хамлять і знущаються відкрито з пацієнтів та їх родичів, а в терапевтичному просто ігнорять до тих пір поки непозолитиш ручку. Персонал треба міняти від санітарки до лікаря. Троян я взагалі дивуюся її хамству, чи вона глуха чи сліпа чи і те і інше. Нічого не відповідає, не зрозуміло чому, наче просто не сподобалися їй, завжди не в настрої.
Відповісти
Лікувалася бабуся в стаціонарі, умови жахливі, персонал хамло, процедури починають робити в 12:00, без рукавичок, маски на ніс не надягають, підлогу миють раз у два дні, в туалеті черга, ліжка старі, матрас був такий, що потребував хімчистки, лікар Фірова, не приділяла пацієнтам уваги, точніше приділяла вибірково лише своїм знайомим. На моє єдине питання не захотіла відповідати. Лікування було повністю за наш рахунок, навіть ті препарати, що є на балансі лікарні то їх не видають стареньким.
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних