🇺🇦 Фонд допомоги проєктуЗробити внесок

Білоцерківська міська лікарня № 1

Білоцерківська міська лікарня № 1
Показати на карті
Тип закладу: Міська лікарня
Область: Київська
Район: Білоцерківський
Населений пункт: м. Біла Церква
Адреса: 09107, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 49 (показати на карті)
Телефон: (04563)5-16-14
Факс: (04563)5-19-53
Код ЄДРПОУ: 24880520
Повна назва: Білоцерківська міська лікарня № 1
Білоцерківська міська лікарня № 1
09107, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 49 Україна
(04563)5-19-53 (04563)5-16-14 (04563)5-19-53

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Білоцерківська міська лікарня № 1
Щиро вдячний лікарям Поворознюку В.В., Ісаєву Є.В. та всьому мед.персоналу, які допомогли мені здолати "корону"!!!
Відповісти
Білоцерківська міська лікарня № 1
швидка привезла в реанімацію людину ,яка потребувала швидких дій лікарів . Адже кожна хвилинка була лічена. Лікарі робили максимум зусиль для стабілізації стану хворого. Дякую їм за блискучу роботу і терпіння . Бо вони роблять,все від них можливе. Медсестри старанно ставляться до хворих. Лікар завжди говорить дійсний стан хворої . Люди які там працюють дійсно справді медичні рятівники. Дякую людяність і професіоналізм
Відповісти
Білоцерківська міська лікарня № 1
Я проходив післяопераційне лікування,який жах.Таку лікарню потрібно закривати.Лікування не отримав,а нервів скільки втратив.Такого хамства і брехні я нігде не бачив.Не раджу,обходьте цю так названу "лікарню далекою дорогою Особливо хамила Тетяна Сергіївна Шкулій,яка свою некомпітентність намагаєтьсч перекласти на інших і на пацієнтів.Грубість,хамство,брехня-це її кредо.Я дивуюсь,як змогли за такий короткий час зробити з кращої лікарні БЦ жах.
Відповісти
Білоцерківська міська лікарня № 1
Гіршого обслуговування ще варто пошукати! Дуже шкода що після операції необхідно звертатися у державну лікарню, щоб відкрити лікарняний! Лікар лукіянчук хамить, кричить, не слухає пацієнта!! Я маю виписку від лікаря, який робив операцію і після операційні огляди, де чітко написано, що необхідно відкрити лікарняний, і що ще стан не стабільний, рекомендації щодо продовження лікарняного. У виписці вказані скарги, результати обстеженння, Лукіянчук навіть не звернула увагу на них, і на мої скарги. Примусово закрила лікарняний, хоча я ще маю скарги, і мені протипоказані працювати! З цим лікарем дуже не приємно спілкуватися, сидиш і слухаєш крики, по нормальному вона спілкуватися не вміє! Взагалі не чує пацієнта, виходиш з прийому, як з каторги!!!! Категорично не рекомендую, як шкода, що взагалі приходиться мати справу з такими лікарями!
Відповісти
Білоцерківська міська лікарня № 1
Хотіла зробити декларацію в Скрипки...Вона відмовила тому що з леваневського!Це що взагалі таке,принципово чи що,лікарня блін!
Відповісти
Білоцерківська міська лікарня № 1
Добрый день,уважаемые медики! Не знаю, можноли обратиться через сайт больницы к руководству первой поликлиники, но попытаюсь. Хочу от всей души поблагодарить терапевта Краморенко Виталия Степановича.Несмотря на сложности нынешнего времени он проявляет качества Человека с большой буквы, проявляет профкачества на высшем уровне,работает без страха к обстоятельствам. Единственный врач,который согласился приехатьк моей матери на дом и оказать мед помощь.( Скорая помощь и семейный врач отказались) Низкий поклон такому человеку!!! Всем удачи и терпения в работе!!!
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних