Допомогти проекту

Білоцерківська центральна районна лікарня

Показати на карті
Тип закладу: Лікарня центральна районна
Область: Київська
Район: м.Біла Церква
Населений пункт: Біла Церква
Адреса: м.Біла Церква, вул Тімірязєва,6 (показати на карті)
E-mail: belcrl@ukr.net
Телефон: 0456339130
Факс: 0456339241
Код ЄДРПОУ: 01994764
Повна назва: Білоцерківська центральна районна лікарня

 

 

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Тетяна
23.03.2021
Хочу висловити подяку лікарю Ведмідь Світлані Миколаївна та всім медичним працівникам, які протягом 3 тижнів рятували життя моїм батькам, які захворіли на Covid-19. Завдяки вам, мої батьки живі. Здоров'я всім вам та міцних нервів у вашій нелегкій справі. З найкращими побажаннями сім'я Незвиських
Светлана
16.02.2021
Хочу поблагодарить терапевтическое отделение ЦРБ , города Белая Церковь А именно Медвидь Светлану Николаевну , весь медицинский персонал за маму ! Большое человеческое Вам спасибо
Микола
29.11.2020
Хотів би подякувати лікарям та персоналу терапевтичного відділення лікарні! А особливо Медвідь Світлані Миколаївні, яка врятувала мене з того світу. Потрапив з діагнозом Covid й якби не допомога лікаря не переборов би хворобу самостійно. Дуже вдячний за постійні огляди й відповідальне ставлення до своєї роботи!
Виталий
21.11.2020
Вчера выписали меня из ЦРБ по гарячему хочу оставить коментарий. Хочу отметить высокий професионализм и человечность доктора Медвидь Светланы Николаевны. Благодарю Вас за то что Вы сделали для меня иделаете для сотен других людей и в Вашем лице благодарю весь мед. персонал боль ницы за то что выполняют свою работу в таких сложных обстоятельствах. Кто небыл и не видел тот не знает кто не пережил тот не поймет. С уважением и благодарностью Виталий.
Тетяна
17.11.2020
Навіщо писати залишити відгуки. Нажаль мій батько помер, але ми всією родиною просили про допомогу. Ми приїзджали купували всі ліки які нам говорили. Про стан пацієнта нам сказали тільки тоді, як він помер. Ви що там всі нелюди працюєте, чи у вас немає своїх близьких.

Залиште Ваш відгук

Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення