Допомогти проекту

Білоцерківська центральна районна лікарня

Показати на карті
Тип закладу: Лікарня центральна районна
Область: Київська
Район: м.Біла Церква
Населений пункт: Біла Церква
Адреса: м.Біла Церква, вул Тімірязєва,6 (показати на карті)
E-mail: belcrl@ukr.net
Телефон: 0456339130
Факс: 0456339241
Код ЄДРПОУ: 01994764
Повна назва: Білоцерківська центральна районна лікарня

 

 

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Олена
25.05.2021
Одне тільки хочеться написати,працюють НЕЛЮДИ!!!Те,що людина з важким станом,лікарі не виходять на контакт,та не тільки ,медперсонал також. Ви там ,що всі сироти,у вас немає родичів чи ви думаєте з вами ніколи нічого не трапиться чи ви безсмертні!!!
Олена
08.05.2021
Вчора 07.05.2021р.,захоронила свого батька,який помер в Білоцерківській районній лікарні,на 3 поверсі стаціонара.Мене переповнюють емоції,невже не можна було покійнику підвязати щелепу,щоб не залишати відкритим рота,це жахіття.Я сама медична сестра ,працюючи в тяжкому відділенні ,вибачте ,теж не один раз помирали люди ,але таке собі дозволити ,ні .Прошу ,головного лікаря,завідуючих відділень,показати,НАВЧИТИ!!!медичний персонал як потрібно це робити з тілом людини.
Галина
08.05.2021
Ведмідь Світлана Миколаївна, лікар від бога. Завдяки цій людині, лікарю з великої літери, моя мама залишилася живою!!! Дуже дякую Вам, та восьму мед персоналу ЦРЛ.
Олена
08.05.2021
Вчора 07.05.2021р,захоронила свого батька,який помер в Білоцерківській районній лікарні в стаціонарі на 3 поверсі.Прошу, головного лікаря,завідуючих відділень звернути увагу та НАВЧИТИ!!! медичний персонал як потрібно поводитися з тілом людини.Мене переповнюють емоції, невже не можна було підвязати щелепу покійному,щоб не залишати відкритим рота,я сама медична сестра ,яка працювала також в стаціонарі ,але таке дозволити ,вибачте ні!!! Ще раз прошу проведіть бесіду з персоналом та НАВЧІТЬ!!!!!!!!!!!
Тетяна
23.03.2021
Хочу висловити подяку лікарю Ведмідь Світлані Миколаївна та всім медичним працівникам, які протягом 3 тижнів рятували життя моїм батькам, які захворіли на Covid-19. Завдяки вам, мої батьки живі. Здоров'я всім вам та міцних нервів у вашій нелегкій справі. З найкращими побажаннями сім'я Незвиських

Залиште Ваш відгук

Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення