Допомогти проекту

Білоцерківський обласний онкологічний диспансер

Показати на карті
Тип закладу: Онкологічний диспансер
Область: Київська
Район: м.Біла Церква
Населений пункт: Біла Церква
Адреса: 09107, Київська область, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 56 (показати на карті)
E-mail: bconco.stat@gmail.com
Телефон: 04563-5-12-19
Факс: 04563-5-12-19
Код ЄДРПОУ: 01989591
Повна назва: Білоцерківський обласний онкологічний диспансер

 

 

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
12.10.2021
Абсолютно бездушний і непрофесійний лікар-онколог Соловей Максим Петрович, про якого навіть колеги, на запитання «ви Максим Петрович?» відповідають «слава Богу, ні». Лікували родича зі складним діагнозом. Лікар прийняв поспіхом в коридорі лікарні, попередньо гаркнув, промимрив схему лікування своїми, лише йому зрозумілими медичними термінами. Не надав абсолютно ніякого пояснення про діагноз, про очікування про лікування, про побічні ефекти, нуль емпатії, при всіх в коридорі сперечався, що йому на це нема часу. За час хіміотерапії не приділив абсолютно ніякої, хоча б людської уваги, на запитання відповідав хамувато і роздратовано. Родич помер через місяць після хіміотерапії. Так і не зрозуміло навіщо лікар її призначав, брав гроші і не знайшов хвилини щоб професійно прояснити ситуацію. Повний провал. Йдіть до іншого лікаря і не платіть гроші за те, що не виконується.
Відповісти
27.09.2021
Хочется отметить отношение и профессионализм доктора Нетребенко Л.Р.Спасибо!
Відповісти
24.07.2021
Папа і мама дідусь і бабуся хоч, заберіть мене Валіка додому в найближчі вихідні особисто, бо мене треба признати своєю дитиною і залишити в себе жити в Білій Церкві, ніколи в Київ не їхати, бо все вже домовлено з Ректоратом. Київські дуже хочуть працювати в себе в своїх біржах і університетах. Ачоловіки всі одинакові, хочуть і вертаються на свою Батьківщину. І Валік такий самй, хоче додому і все в нього вдома на Батьківщині, ніхто в той Київ не хоче, нікому він не треба, бо будуть всі боліти і в забіганні перекидатись. Підготуйте мою кімнату і я буду тут сидіти і все буде спокійніше нам, бо ви вже всю нерухомвіість десь пороздавали воріженькам. Пожалуйсто, прийміть мене додому, французи з якими я працюю дуже піддослідні фекси і дуже невміняємі договора в них, хужі ніж беспаленко, бо мушини і в столиці і не один. Нічого не кажіть тільки дайте мені виспатись, мовчки прийміть мене і все і не треба мені ваші пересуди.Мовчання - золото. Я подушечку Валіку подарила, її треба віддати Валіку, щоб він на ній спав удомка, в Білій Церкві.
Відповісти
05.05.2021
скільки треба потратити часу щоб взяти у дільничого лікаря направлення на консультацію до лікуючого лікаря. Бо у дільничого не працює комп"ютер
Відповісти
16.04.2021
До бухгалтерії прохання закрити область і район, містечко не витримує нагрузки. У Києві всі медичні заклади є готові і не треба їх придумувати на когось. Не звалюйте на Білу Церкву і не спихуйте, в Україні все якісне, особливо люди дорогі, а не безліч ніщих і всі якнебудь перекантувались в пербуванні. Життя наших людей повинне було покращуватись в усіх сферах, а не домучуватись до рабства і конфліктних війн. Зосередьтесь на наркоманах з азербайджану у ваших сім"ях і ви не постраждаєте, бо всі на роботу прийшли вирішити свої питання і інтереси СВОЇ захистити. Ніякі операції не потрібні, вони й так вмирають з голоду всі. Не треба так себе грузити ужасами і переляками і інших.
Відповісти

Залиште Ваш відгук

Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення