Допомогти проекту

Білоцерківський обласний онкологічний диспансер

Показати на карті
Тип закладу: Онкологічний диспансер
Область: Київська
Район: м.Біла Церква
Населений пункт: Біла Церква
Адреса: 09107, Київська область, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 56 (показати на карті)
E-mail: bconco.stat@gmail.com
Телефон: 04563-5-12-19
Факс: 04563-5-12-19
Код ЄДРПОУ: 01989591
Повна назва: Білоцерківський обласний онкологічний диспансер

 

 

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
edward
05.05.2021
скільки треба потратити часу щоб взяти у дільничого лікаря направлення на консультацію до лікуючого лікаря. Бо у дільничого не працює комп"ютер
Едуард
05.05.2021
до цих пір на сайті Білої Церкви онкодиспансера не має прізвищ лікарів
тома
19.04.2021
В грошові кошти. Просимо Ковбасюка забрати Валіка з пнд додому, він повинен жити в домашніх умовах як всі люди живуть закрито і щоб його ніхто, ніякі ніщенки не турбували, особливо в такому віці. Я хочу пересвідчитись як ви живете, бо житлові умови покращуються, а не завалюються зовсім, культура одягатись і в дітей теж повинні покращуватись, а не зводитись нанівець, тому прошу повернути Валіку весь його одяг, що в нього був і не чіпати ні його ні його речі, одяг. Валентина Юріївна свого сина хоче забрати, не противтесь, а забудьте за все. Ваш язик тут недоречний.
тома
19.04.2021
В бухгалтерію. Прохання лікувати і обслідувати мачуху Ковбасюка Валіка і її матір азербайджанського походження на проституцію і сутенерство, їх до дітей допускати не можна, вони повії, сутенери, наркомани і матірью бути не можуть. В сім"ї, та ще й родовитій, їм не місце, їм треба тільки в лікарнях бути як проституткам і заміж їх брати не можна і тратити на них нічого не можна, їх треба вивчаити для профілактики найнижчого прошарку населення збитків, боргів, сутенерства різних регалій і кланів наркоманів, ускладнення ліків і суспільства, його накручування, ужорсточення, мстивості. Щоб вона його не чіпала за больні місця і не кланялась в грошові кошти. Бо Валік треба щоб сидів в дома, як всі діти, в своїй кімнаті закрився на мої подарунки і не пікав.
тома
17.04.2021
Візьміть Валіка на роботу, бо Вітка жінка лікується у вас і дуже на вас не надіється, а на нього. І дуже всяка проститутка нічого не хоче знати, тільки видирати те, що вона хоче, тому це бажання необхідно вилікувати у всіх віток, ніяких бажань у них не повинно бути, вона нічтожество і нічого їй не треба. Особливо вітки мають засвоїти: нікому вони не потрібні і її сіська. А терпіла я їх щоб до мене милосердні були усі і вітки теж, а раз невміють, то не треба збирати коломійців бомжих на мою спину, бо це наші труда і ми собі робили, Валіка запросили. Спасибі що ви є і можна звернутись з проханням. Дякуємо що можна собі помогти, не треба б тут обласних питань. Тут обласних питань нема і не буде і ніхто їх не платить, всі крадуть і не роблять нічого. Навколо Києва є всі супутники-міста по всіх напрямках, можуть користуватись, Біла Церква ніпрічому, вона такий городок як всі звичайні райони.

Залиште Ваш відгук

Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення