Рух єдності

Білоцерківський пологовий будинок

Білоцерківський пологовий будинок
Показати на карті
Тип закладу: Пологовий будинок міський
Форма власності: Державна
Область: Київська
Район: Білоцерківський
Населений пункт: м. Біла Церква
Адреса: 09100 вул. Семашко 7 (показати на карті)
E-mail: Показати пошту
Телефон: 0456363025
Факс: 04563025
Код ЄДРПОУ: 01994617
Повна назва: Білоцерківський пологовий будинок
Білоцерківський пологовий будинок
09100 вул. Семашко 7 Україна
0456363025 0456363025 04563025 bcroddom@gmail.com

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Пологовий просто супер!Задоволені!Лікарі,медсестри та санітарки чудові!Окрема подяка лікарю Тарасенко Т.М. Сімейні палати теж відмінні!Все класно!Відношення хороше. У допомозі ніхто не відмовить!
Відповісти
Любі жінки, дуже хочеться оберегти вас від хамства в роддомі ( таке враження, що лікарі тут якісь спеціальні курси по хамству закінчують). Вагітна жінка дуже вразлива, тож якщо у вас є можливість народжувати в іншому роддомі - народжуйте в іншому! Оминайте цей роддом десятою дорогою!
Відповісти
Потрапила у даний заклад по виклику термінової допомоги. В даній лікарні працюють безвідповідальні, халатні та некваліфіковані лікарі. Дані твердження основані на кількох пунктах, прошу уважно ознайомитись: 1. На 5 тижні першої в житті вагітності у мене відкрилась кровотеча, була втрата свідомості - по терміновій допомозі привезли в даний пологовий о 7 ранку - до 8 ранку мене мучали (всі заповнювали якісь папери, поки я сиділа і чекала), хоча стан мій був критичний і не було зрозуміло чи це викидень чи позаматкова і чи потрібна операція. А чому так? Все просто: у лікарки закінчувалась зміна у 8:00 і вона не хотіла за мене братись! 2. Коли мене нарешті оформили та завели в палату, прийшов лікар, приніс направлення на УЗД та весело сповістив - ми думаєму у вас викидень - тому заспокойтесь і радійте. Щастя то яке привалило - зважаючи, що це така бажана вагітність. Я розплакалась взяла направлення та пішла на УЗД, звідки мене швидко виставили за двері, оскільки мочовик не наповнений. Весь цей час я була одна (чоловіка не пустили через карантин), ходити між поверхами важко, все болить. Ніякої допомоги - виживай якщо хочеш. 3. Прийшовши вдруге на УЗД, я отримала кучу негативу від лікаря-"урода", який 10 хв не звертав на мене увагу, коли я зайшла у кабінет, вистоявши чергу з 15 вагітних жінок. Я кілька разів повторювали чи не надумає він раптом зробити мені УЗД. На що він лише ухмилявся. Запитав де моє полотенце чи простинка. Чого я не мала, оскільки все що в мене було - це одяг і телефон - я вперше потрапила на стаціонар, крім того я була в гостях, коли це все сталось, і в мене з собою нічого не було, а чоловік тільки поїхав до дому (за 100 км), щоб привезти мені все). Тобто, з логіки лікаря, якщо в мене немає полотенця і простинки - мені не можна робти УЗД?! Тільки коли зайшла лікарка (повідомивши, що мені необхідно терміново УЗД, оскільки підозра на внематкову), яка бачила мене на прийомі по терміновій допомозі, на мене цей "лікар" звернув увагу. 4. УЗД було зроблено - написано в діагнозі - "підозра на внематкову чи самовикидень"... Серйозно? Хіба це лікар? Я на УЗД ішла з таким же діагнозом! Ні діагнозу, ні лікування - нічого! Це не місце лікування - а місце каліченння! Хто знаю - можливо ще був шанс врятувати дитинку, якби з 6 ранку і до 11 мене не ганяли між поверхами без діагнозу! Після проходження всіх цих кругів АДУ - я в сльозах попросила чоловіка повертатись за мною - забрати і відвезти в приватну лікарню. Тільки там мені відразу надали допомогу та поставили діагноз "Самовикидень", де я і продовжила лікування! Нікому не рекомендую Білоцерківський пологовий будинок по вул. Семашко, 7!
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних