Рух єдності

Бобровицька центральна районна лікарня

Бобровицька центральна районна лікарня
Показати на карті
Тип закладу: Лікарня центральна районна
Форма власності: Державна
Область: Чернігівська
Район: Ніжинський
Населений пункт: м. Бобровиця
Адреса: 17400, Чернігівська обл., Бобровицький р-н, м.Бобровиця, вул.Олега Бичка, 1 (показати на карті)
E-mail: Показати пошту
Телефон: (04632) 2-12-85
Факс: (04632) 2-14- 07
Код ЄДРПОУ: 02006171
Повна назва: Бобровицька центральна районна лікарня
Бобровицька центральна районна лікарня
17400, Чернігівська обл., Бобровицький р-н, м.Бобровиця, вул.Олега Бичка, 1 Україна
(04632) 2-31-89 (04632) 2-12-85 (04632) 2-14- 07 med_bbr@mail.ru

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Пишу з приводу швидкої допомоги з якого це часу перестала їздити на деякі виклики в бабусі проблеми з ногами ,позвонили на швидку і нам у наше прохання сказали , а ми на такі виклики не їздимо. Чомусь у другім містах їздить швидка по всіх викликах , а саме у нас ні . То добре коли в деяких людей є рідні які можуть привезти самі в лікарню, а є люди похилого віку які проживають самі і можуть доїхати до лікарні тільки швидкою . Зробіть щось з цим ні будемо звертатись далі кудись . З повагою до вас
Відповісти
30 років програміст в банках нихто мене так не обижал как у вас тупим никто не называл
Відповісти
Хочу висловити слова вдячності лікарю Губар Катерині Миколаївні за своєчасне і професійне лікування!
Відповісти
Хочу подякувати.Сімейному доктору Дорошенко Аліна В'ячилавівна. За її допомогу і завзятьсть до пациентів. Яка не відвернулася і не покінула пациента як зробив це сімейний доктор Шишков.Велике їй дякую.
Відповісти
Я вже незнаю докого звертатися. Я була на лікарняному мене готовили на Мсек на комісію, після операції на серці. Це було щось. Непередати словами. Дурдом. На даний час мою амбулаторну картку ненайшли бо вони її загубили, перед самою комісією. Люди які працюють в регістратурі не відповідають за свою роботу. І буду дуже вдячна як що найдеться моя картка то будласка зателефонуйте мені. Буду дуже вдячна. Дякую.
Відповісти
Сімейний лікар Дорошенко Аліна В'ячеславівна ВІДМОВИЛА в наданні допомоги хворій, з якою підписана декларація. Після візиту невідкладної допомоги жінка була записана на прийом з допомогою електронного сервісу Helsi (електронна черга). Годину просиділа під кабінетом, дочекавшись лікаря, почула, що в неї прийом закінчився і вона не знає ні про яку електронну чергу, бо в неї немає інтернету. 74-річна жінка з тиском 140/120 пішла шукати лікаря, який її прийме.
Відповісти
Вечный бардак с врачами. Замени симейним врачам нет. А комиссия отправляет к семейному врачу.гребание взяточники
Відповісти
В мене і в моєї дочки була підписана декларація з сімейним лікарем Ващенко,про те,що він помер ніхто не повідомив,коли я звернулася щоб підписати декларацію з іншим лікарем,мені відповіли що вільних місць нема,чекайте можливо дадуть іншого лікаря.Скоро буде рік,як я не можу заключити договір,що мені робити?Я не можу кожного дня ходити в лікарню і питати чи в когось з лікарів є вільні місця.Чому кожному пацієнту не зателефонували і не повідомили дану ситуацію.
Відповісти
Відвідавши Бобровицьку лікарню можна отримати негативний заряд на кілька тижнів. І начебто дивуватися вже нічому, йдеш в лікарню лише тоді, як «спис в спині спати заважає», тому що на кваліфіковану медичну допомогу тут розраховувати точно не варто, ще й нерви попсують. Таке враження, що у медиків цієї лікарні найважливіше завдання – це зробити записи в документах, і чим більше, тим краще. Сьогодні був якраз такий день, коли довелося піти до лікарні. Сімейний лікар – вельмишановний Шишков І.В. Прийом він розпочав близько 15:00, хоч мав розпочати в 13:00. Але зараз не про нього. З ним на пару працює медична сестра – МАКАРЕНКО КАТЕРИНА ВЛАСІВНА. Неймовірно хамовита та людоненависта жінка. Мабуть вважає себе головною, що не соромлячись присутності лікаря дозволяє собі в непристойному тоні грубіянити пацієнтам і виставляти їх за двері. Звертаюся до керівництва лікарні, поки що неофіційно. Наведіть лад в лікарні і поясніть своїм підлеглим, що нам, пацієнтам, все рівно яка заробітна плата у медика. Я вважаю, що якщо працівника щось не влаштовує, нехай шукає собі іншу роботу, а якщо ні, то свою роботу треба виконувати якісно. Чи може це натяк на хабар, чи як це розуміти? В будь якому випадку, якщо керівництву байдуже, доведеться ініціювати перевірки і надати ситуації розголосу та запросити журналістів.
Відповісти
Неприємний осад від прийому сімейного лікаря Шишки Ігоря Вікторовича
Відповісти
Не лікарня а дурдом!!! Не дивно чому таких лікарів зкорочують та звільняюють!!! Батько поїхав до них з переломом ключиці, так без направлення сімейного лікаря Не приймають.... Людина 3 сутки чекає направлення сімейного лікаря бо їй немає часу щоб його виписати. То почекайте, (це як для прикладу) виходить якщо людина після ДТП з переломом до їх звернеться то виходить, що допомоги НЕ нададуть бо треба направлення?!?!
Відповісти
Рентген 50гр сначала заплатить надо в банк.потом делают рентген. А должен без платно
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних