Богодухівська центральна районна лікарня
Показати повну назву Сховати повну назву
-
Місто Богодухів, Харківська обл.
-
Адреса 62103, вулиця Чернієнка Дмитра, буд., 13
-
Контакти
-
E-mail
-
Керівник лікарні Сизоненко Оксана Володимирівна
Пройти комісію МСЕК
Уся інформація щодо проходження ЕКОПФО
| Повна назва | Комунальне Некомерційне Підприємство Богодухівська Центральна Районна Лікарня Богодухівської Міської Ради |
| Тип закладу | Лікарня |
| Код ЄДРПО | 02003899 |
| Область | Харківська |
| Район | Богодухівський |
| Місто | Богодухів |
| Адреса |
62103, вулиця Чернієнка Дмитра, буд., 13
|
| Контакти |
Факс
|
Рейтинг і відгуки
Х**а повна, харчування х**а повна
Приємно вражена професійністю й доброзичливістю отоларинголога й лікаря УЗІ. Взагалі заклад справляє дуже приємне враження: чисто, затишно, всі проблеми можна вирішити в реєстратурі по телефону. Щиро вдячна медичному персоналу Богодухівської поліклініки
У мене питання Нащо записувати якщо я стою в черги до стоматолога?
Добрий день, хотіла залишити скаргу на відділення «терапія». Потрапила з виразкою і в дуже поганому стані, просила вколоти знеболювальне або ж глюкозу, бо 3 дні не могла їсти, медсестри забували, не приходили колоти, нічим не лікували, окрім 1 крапельниці омепразолу, а коли лікар прийшла на обхід, сказала, що додасть крапельниць. Я запитала, чи маю якісь пільги, бо я ВПО, вона сказала: виписуємо. Виписують з блюванням, температурою 37, без аналізів, які я здавала, і виписку навіть не могла дати, бо вони нічого не робили, нічого вписувати. Не раджу це пекло. Лікарня називається «в один кінець».
Здравствуйте, хотела оставить жалобу на отделение «терапия»попала с язвой и в очень плохом состоянии,просила уколоть обезбол ,или же глюкозу так как 3 дня не могла есть,медсёстры забывали, не приходили колоть,ничем не лечили,кроме 1 капельницы омепрозола,а по приходу врача на обход,сказала что прибавит капельниц,я спросила имею или я какие то льготы так как я впо,она сказала ,выписываем,выписываем с рвотой,температурой 37,без анализов которые я сдавала,и выписку даже не могла дать ибо они ничего е делали нечего вписывать.не советую этот ад.
Больница называется в один конец.
Добрий день, хочу залишити відгук про цю "прекрасну" поліклініку. Потрапили з дитиною вночі з температурою 40 швидкою до відділення педіатрії. У ТЧ 4 днів температура не знижувалася, діагноз не ставили, поки не зібралися переводитися в іншу лікарню в Харків і викликати перевірку. Після цих слів одразу почали крапати, брати аналізи, реагувати на всі прохання тощо. Якби цього не сталося, я б втратила дитину, лікар на запитання, чому нічого не робите, давав відповідь, що чекаємо, поки крім температури з'являться ще якісь симптоми, не хочу пічкати ліками дитину. Це непрофесійний підхід. За аналізами виявили, що ацетон підвищений у 4 рази! І це все на 3 день перебування там, ніколи не лягайте в це місце! Не вбивайте себе!
Добрый день, хочу оставить отзыв о этой "прекрасной" поликлинике. Попали с ребенком ночью с температурой 40 по скорой в отделение педиатрии. В ТЧ 4 дней температура не понижалась, диагноз не ставили, пока не погрузились перевестись в другую больницу в Харьков и вызвать проверку. После этих слов сразу начали капать, брать анализы , реагировать на все просьбы и тд. Если бы этого не произошло, я бы потеряла ребенка, доктор на вопрос почему ничего не делаете давал ответ, что ждём, пока помимо температуры появятся ещё какие-то симтэптомы , не хочу пичкать лекарствами ребенка. Это не профессиональный подход. По анализам обнаружили,что ацетон повышен в 4 раза! И это все на 3 день пребывания там, никогда не ложиткчь в это место! Не убивайте себя!
Чи приймаєте переселенців?якщо так коли можна приїхати?
У мене залежність від таблеток від лірики. Лікуєте таке?
У меня зависимость от таблеток от лирики. Лечите от такого?
Лікарня нова,розташована у відмінному місці, природа ,навколо ліс .парк красивий ,але не прибирають ,багато сміття. Персонал уважний ,чуйний починаючи з приймального відділення. Чоловік лежав у неврологічному відділенні, медсестри , санітарочки дуже уважно терпляче ставляться до пацієнтів,величезне спасибі їм і молодому лікарю Денису Евгеньевичу. Дуже вдячні!Рекомендую!
Больница новая,расположена в отличном месте, природа ,кругом лес .парк красивый ,но не убираеться ,много мусора. Персонал внимательный ,отзывчивый начиная с приёмного отделения. Муж лежал в неврологическом отделении, медсестры , санитарочки очень внимательно терпеливо относятся к пациентам,огромное спасибо им и молодому врачу Денису Евгеньевич.Очень благодарны!Рекомендую!