Чернігівська обласна лікарня
Показати повну назву Сховати повну назву
-
Місто Чернігів, Чернігівська обл.
-
Адреса Україна, 14029, Чернігівська обл., місто Чернігів, ВУЛИЦЯ ВОЛКОВИЧА, будинок 25
-
Контакти
-
E-mail
Пройти комісію МСЕК
Уся інформація щодо проходження ЕКОПФО
| Повна назва | КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ |
| Тип закладу | Лікарня |
| Код ЄДРПО | 02006113 |
| Область | Чернігівська |
| Район | Чернігівський |
| Місто | Чернігів |
| Адреса |
Україна, 14029, Чернігівська обл., місто Чернігів, ВУЛИЦЯ ВОЛКОВИЧА, будинок 25
(показати на карті)
|
| Контакти |
Факс
|
Чернігівська обласна лікарня— важлива частина медичної інфраструктури регіону.
Операційна зона:м. Чернігів; Чернігівський p-н; Чернігівська обл.. Адреса підрозділу: Україна, 14029, Чернігівська обл., місто Чернігів, ВУЛИЦЯ ВОЛКОВИЧА, будинок 25.
Заклад типу Лікарня надає повний цикл медичної допомоги: первинний огляд, діагностика, лікування, диспансерне спостереження. Активно впроваджуються сучасні технології та підтримується співпраця з провідними центрами країни.
Фахівці регулярно підвищують кваліфікацію, що гарантує використання актуальних методів діагностики й терапії. Заклад працює за державними стандартами (код ЄДРПОУ 02006113).
Повну картину можливостей регіону та України дивіться на MICTO.UA.
Рейтинг і відгуки
Доброго дня,пробачте за скаргу! З приводу зломаного телефону,надіюсь питання це вирішеться і телефон полагодять! Особисто до лікарів претензій не маю, особлива подяка Лікарю Отолорингологу,за зворотній зв'язок!
Доброго дня,якщо він добрий. Чому до вас неможливо дозвонитися,мені потрібно перенести операцію,в Лор відділенні,сказали зателефонувати попередити,а у відповідь ні чого .На жоден звінок за декілька днів,ніхто не відповідає ??
Чому до вас у відділення не можна дозвонитись.Телефоную з періодичністю ввесь в не один день а відповіді нуль.Як узнать чи буде вільне місце для лікування на визначений день по направленню.
Телефоную у лор відділення три дні починаючи з ранку і ніхто не піднімає трубку.Як узнать чи буде вільне місце для лікування на визначене число
Чому недійсний мобільний телефон відділення мікрохірургії ока????
А консультація за міським, який недешево до речі, ніяка((((
Заклад великий, а послуги.... так собі. Все починається з першої розмови((((
Хамовиті медичні сестри, це мягко сказано. Чоловік приїхав до них з травмою ока ( відлетіла металева стружка), дивитись не може нормально, сльози рікою, крововилив. Та вони й слухати не захотіли, сказали в поліклініку йди. Невже невідкладна допомога в нас так надається, що за відношення. Шановні, якщо вам не подобається ваша робота, то люди в цьому не винні, шукайте іншу.
Доброго дня, мій брат у тяжкому стані мед персонал ні, як не реагує сильні болі до них звертаєшся ніхто не реагує питаєш де лікар відповідають десь ходить, на робочому місці його немає в загалом одна халатність до пацієнтів. Будь ласка розберіться, що це за безвідповідальність.
якщо я скажу, що ДУЖЕ жахливо - це майже нічого не скажу ! не розумію, навіщо тут стільки лікарів, якщо нормального відношення до пацієнтів не має ?! розумію, що ця проевропейська реформа вбила всю хоть якусь людяність , але щоб до такого ступеню ! я можу сказати тільки за одне відділення де лікувалась родичка : ВІДДІЛЕННЯ ІНТЕРВЕНЦІЙНОЇ КАРДІОЛОГІЇ ТА РЕПЕРФУЗІЙНОЇ ТЕРАПІЇ З РЕНТГЕНОХІРУРГІЧНИМ БЛОКОМ ТА ЛІЖКАМИ ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ - просто запам,ятайте : якщо ви не згідні зробити коронарографія і потім якусь з операцій, то ваш інфаркт - вже не інфаркт ! і можете через 5 днів з,їзджати додому ! далі : "в нас, все що є ми даємо безкоштовно ! " )))) і далі родичка показує чек на всі таблетки, навіть на ті, що через день відмінили ))) і ще, в цьому ЗАГАДКОВОМУ відділенні навіть нема постового номера телефону ! тобто, якщо ви хочете щось взнати про свого інфарктного родича, то треба ТІЛЬКИ вивідати номер лікуючого лікаря ! якщо хочете взнати що треба докупити із ліків то треба САМОМУ шукати мед. сестру і в неї випитувати , інакше вашому родичу просто не будуть давати такі таблетки, т.як лікар не в курсі, чи є це на посту в наявності, чи треба купляти , і про це навіть пацієнту не кажуть ! тобто пацієнт НЕ знає , що лікар призначив ще якісь таблетки і НІХТО йому не скаже, що їх треба купити ! просто дикість якась !... якщо ТАКЕ відношення в цьому відділенні , в якому апріорі знаходяться ТЯЖКОХВОРІ пацієнти, я навіть не уявляю, що робиться в інших.. ЗДОРОВ,Я УСІМ !
Доброго дня. Кілька років тому у Вас, Колос Микола Іванович робив операцію. Як можна до нього попасти на консультацію?
Перебуваючи на лікуванні у проктологічному відділенні приємно вражені відношенням до хворих як зі сторони лікарів, так і зі сторони всього медичного персоналу. Особлива подяка завідуючому Саргашу Ігорю Дмитровичу. Низький уклін Вам за вашу нелегку щоденну працю, гарне, турботливе відношення до хворих.
Хворі палати √2
Доброго вечора,я хочу дізнатися діючий номер телефону таракального відділення
Добрий день. Яка ціна беферопластики верхніх повік, рекомендують зробити, бо вії ростуть в око.
Дякую.
Добрий день, постійно Посмикування (нервовий тік) нижньої лівої повіки , приймала ліки, не допомагає, будь ласка можна щось вколоти щоб розслабити м'яз. Дякую
Доброго дня. Чи можливо перевести до відділення Відділення нефрології та гемодіалізу пацієнта з ЧРПЗ. госпіталізована 31.07.24. Показник Креатиніну 1500 мкмоль/л
Скажіть будь ласка,як можна до вас потрапити на обстеження жкт. Вже років 10 турбує біль , дискомфорт, присмак кислоти у роті.Місцево лікувалася і обмежувалася. Останній діагноз ерозивний гастродуоденіт.
Доброго вечора як записатись на прийом до лікаря я іногородня?
Лікарі ставлять діагноз розсіяний склероз Чи потрібно направлення до вас на підтвердження діагнозу ХОЧУ У ВАС ПРОЛІКУВАТИСЬ Яка ціна лікування
Доброго дня! Скажіть будь-ласка чи можна лягти до вас на обстеження? Що для цього потрібно? Син має групу інвалідності. Диплаксія правої нирки.
Доброго дня, я не працюю в сфері медицини близько 5-ти, років, за освітою акушерка, працювала медичною сестрою палатою, та маніпуляційною, хочу повернутися до роботи за спеціальністю, підкажіть будьласка як це зробити?
Дякую
Добрий вечір, як записатисч на прийом до судинного хірурга