реклама

Дрогобицька міська станція швидкої медичної допомоги

Дрогобицька міська станція швидкої медичної допомоги
Показати на карті
Тип закладу: Станція швидкої медичної допомоги
Форма власності: Державна
Область: Львівська
Район: Дрогобицький
Населений пункт: м. Дрогобич
Адреса: вул. Січових Стрільців, 20 (показати на карті)
Телефон: 03244 2-31-15
Факс: -
Код ЄДРПОУ: 31487487
Повна назва: Дрогобицька міська станція швидкої медичної допомоги
Дрогобицька міська станція швидкої медичної допомоги
вул. Січових Стрільців, 20 Україна
03244 2-31-15 03244 2-31-15 -

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Хочу передати зміні яка була на зв'язку 1.11 23р вечірня зміна. Звернулась за допомогою: В сина по медичним показам була проблема, а мені відповіли, щоб я звернулась в поліцію. Питаня: де моральне право є працювати такій людині в цій службі? Таких хлопців як мій син буде багато, і в нас немає таких коштів на реабілітації, то якщо звернулись до Вам за допомогою то думайте, що говорите. Ваші діти годувати я не буду, але мої сини відають життя і здоров'я за них. Значить Ви повинні подумати над питанням першої медичної допомоги таким хлопцям, бо вони не злодії і не бандити, щоб ми звертались в поліцію!
Відповісти
Сьогодні 9 грудня 2021 року о 19.00 год зайшла в станцію швидкої медичної допомоги, оскільки дуже розпухла щока після видалення зуба мудрості подзвонивши до лікаря сказа вколоти дексаметазон для няття набрякуі алергії, оскільки укол не було де зробити вирішила підійти в станцію швидкої допомоги на що мені відповіли нічого ми робити не будемо ми не зобов'язані зробити вам укол не знала що наша Дрогобицька швидка медична допомога не надає своєчасної допомоги мала свій укол шари
Відповісти
Вчора, 26 січня, ми викликали швидку на вул. Самбірську. Значно підвищився тиск і швидка допомога приїхала дуже швидко. Жаль, не знаємо прізвище молодого симпатичного лікаря, який дуже уважно віднісся до хворого, декілька разів міряв тиск, робив кардіограму. Надавши першу необхідну допомогу, завіз на прийомний покій лікарні і викликав кардіолога. Ввічливе ставлення його і медсестри, (теж в паніці не встигли запитати її ім"я)молоденької симпатичної жінки, нас приємно здивувало і потішило. Справжній рятівник, людина за покликанням, розумний лікар і приємна людина. Таких лікарів потрібно заохочувати , преміювати, бо скоро всі виїдуть закордон і не буде кому рятувати хворих. Велика вдячність за надану допомогу. Хай їх Бог благословить. Було б добре дізнатись їхні прізвище. Якщо на електронну пошту скинете, буду дуже вдячна.
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних