🇺🇦 Фонд допомоги проєктуЗробити внесок

Фастівська центральна районна лікарня

Фастівська центральна районна лікарня
Показати на карті
Тип закладу: Лікарня центральна районна
Область: Київська
Район: Фастівський
Населений пункт: м. Фастів
Адреса: 08500, м.Фастів, вул. Л.Толстого, 17 (показати на карті)
E-mail: Показати пошту
Телефон: (04565)6-21-38
Факс: (04565)5-45-08
Код ЄДРПОУ: 01994238
Повна назва: Фастівська центральна районна лікарня
Фастівська центральна районна лікарня
08500, м.Фастів, вул. Л.Толстого, 17 Україна
(04565)6-21-38 (04565)6-21-38 (04565)5-45-08 fastivcrl@ukrpost.ua

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Фастівська центральна районна лікарня
Я проседіла 1 годину в 103 кабінет,так і не попала туди,а лікар цей весь час розпивала чаї в 317 кабінеті.А потім прийшла майже в 11:00 і сказала що вона працює до 11 і все
Відповісти
Фастівська центральна районна лікарня
Жахливе відношення! Під час війни почали вимагати поїхати (в Київ за направленням від сімейного лікаря) літню людину! Не приймали майже годину, після ДТП у бабусі на даний момент (від нервів) язви на ногах, не заживають, ПОТРІБНА БУЛА ЕЛЕМЕНТАРНА КОНСУЛЬТАЦІЯ, які мазі, чи препарати купити. Піднявся тиск, ніхто не пояснив до кого звернутись, після того як висиділа під кабінетом, виставили з притензією чому ви сюди прийшли! Їдьте в Київ, так, а що в Фастові не можна ні до кого звернутись?! Потрібно їхати в столицю обов’язково ?! Бабуся живе під Фастовом все життя! А коли почався ковід (тоді її і записали до київського сімейного лікаря, бо знову ж таки в Фастові це НЕРЕАЛЬНО ЗРОБИТИ!) Після зв’язку з сімейним лікарем(київським) вона сказала нехай їде в найближчу лікарню, оскільки військовий час, то мають приймати без направлень. Після цієї розмови і поїхала бабуся!
Відповісти
Фастівська центральна районна лікарня
Телефоную у приймальне відділення на протязі 40 хвилин,трубку ніхто не бере.Як це називається???
Відповісти
Фастівська центральна районна лікарня
Жахливо!!! Непрофесійно!!! Байдуже! Починаючи з реєстратури, зіткнувшись з сімейним лікарем і до травматолога. Що стосується ЗАБАРИ, то взагалі я не розумію як ця людина взагалі вважає що є профпридатною. 5 років тому я впала на трамвайній колії. Забила легені і обидві руки. Але до лікаря ЗАБАРИ звернулася з травмою мізинця. Відправили мене на рентген і перелому не було. Але палець продовжував боліти. Коли я десь через два тижні звернулася знову лікар від мене відмахувся, і просто порадив тримати палець у спокою. Результат: палець не розгинається в шрамах і чітко видно де був розрив зв'язки. А сьогодні те саме було з моїм братом Швець Олексієм Валентиновичем. Тільки цього разу людина впала з даху, травмувала лікоть 15.09.2021. Потім травмований відпрацював добу, а працює на швидкій допомозі в Києві. І після відпрацьованої доби звернувся до лікаря. І знову та сама історія рентген і іди гуляй. Лікарю, а вам потрібно пояснювати, що кім кісток на суглобі можуть травмуватися, зв'язки і т.д.? І особливо мені сподобалось таке недбале: " Ти що укольчик собі не зробиш?" Резюмую я з кривим мізинцем продивус і далі, а от якщо травма ліктя завадить моєму братові рухатись нормально, дійду до міністерства здравоохорони.
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних