Глухівська центральна районна лікарня
Показати повну назву Сховати повну назву
-
Місто Глухів, Сумська обл.
-
Адреса 41400, вул. Інститутська, 3
-
Контакти
Пройти комісію МСЕК
Уся інформація щодо проходження ЕКОПФО
| Повна назва | Комунальне Некомерційне Підприємство "Глухівська Міська Лікарня" Глухівської Міської Ради |
| Тип закладу | Лікарня |
| Код ЄДРПО | 02007517 |
| Область | Сумська |
| Район | Шосткинський |
| Місто | Глухів |
| Адреса |
41400, вул. Інститутська, 3
|
| Контакти |
Факс
|
Медичний підрозділ Глухівська центральна районна лікарня— сучасний заклад типу Лікарня із мультидисциплінарним підходом. Локація: 41400, вул. Інститутська, 3 (м. Глухів; Сумська обл.).
Пацієнти мають доступ до широкого спектра послуг: консультації сімейних лікарів і терапевтів, прийом вузьких спеціалістів, інструментальні та лабораторні дослідження.
Заклад координує взаємодію з медичними установами району: Шосткинський p-н, що забезпечує безперервність лікувального процесу та можливість отримання комплексної допомоги.
Офіційний статус підтверджується кодом ЄДРПОУ 02007517. Повну базу закладів України переглядайте на MICTO.UA.
Рейтинг і відгуки
Цифровізації - нуль (в реєстратура - беріть талончик на певний час, але ставайте у загальну чергу). Таргани в коридорах бігають...
В інфекційному відділенні працюють чудові люди - справжні професіонали, чуйні, уважні й самовідданні. І лікарі, і медсестри, і санітарки. Якби всі медики Глухова були такими!
В інфекційному відділенні працюють чудові люди. Всі професійні, чуйні, уважні - і лікарі, і медсестри, і санітарки. Дуже вдячна за допомогу і людяність. Якби ж всі наші медики були такими!
Добрий день, пишу тому що дуже неприємна ситуація виходить у нас з лабораторією і медсестрами, які беруть забір крові у людей, які лежать у лікарні. Кров на цукор беруть зранку, дитина лежить не їсть з 18.00 вечора і вже до 9.00, на прохання прийти раніше кричать, злиться і починають розповідати що на роботу вони ходять на 8 ранку. Я все розумію, всі злі, всі незадоволені життям, але правду кажуть чужі діти нікому не потрібні. Я військова людина, я ходжу на службу на 7 ранку і не кидаюся на людей хоча відповідальності не менше. З усією повагою до лікарів які працюють у нашій лікарні, я прошу нормального ставлення до пацієнтів. Ми всі люди і все повернеться. Коли ми вперше потрапили в лікарню зі спиною не можна було вставати, прибиральниці набиралися нахабства хамити, і коли мили підлогу, тапки закидали так що неможливо було дістати, бо нахилятися не можна було, і це лише один випадок який можна описати.... Не змушуйте людей злитися на персонал. Я впевнена що Ви прочитаєте це, і дуже хочу щоб хтось вжив заходів. Хамство від медсестер це не вперше, якщо їм не подобається робота, звільняйте. Не набирайте нікчем на роботу.
Добрый день, пишу потому что очень не приятная ситуация получаеться у нас с лабораторией и медсестра ми которые берут забор крови у людей, которые лежат в больнице. Кровь на сахар берут с утра, ребёнок лежит не кушает с 18.00 вечера и уже до 9.00, на просьбы прийти пораньше кричат, злятся и начинают рассказывать что на работу они ходят на 8 утра. Я все понимаю, все злые все не довольные жизнью но правду говорят чужие дети не кому не нужны. Я военный человек я хожу на службу на 7 утра и не кидаючь на людей хотя ответственности не меньше. Со всем уважением к врачам которые работают в нашей больце, я прошу нормального отношения к пациентам. Мы все люди и все вернётся. Когда мы впервые попали в больницу со спиной не льзя было вставать уборщицы набиралися наглости хамить, и когда мыли полы тапки закидывали так что не возможно было достать потому что нагинатся не льзя было, и это только один случай который можно описать.... Не заставляйте людей злиться на персонал. Я уверена что Вы прочитаете это, и очень хочу что бы кто принял меры. Хамство от медсестёр это не впервые, если им не нравиться работа увольняйте. Не набирайте нечтожество на работу.
Кілька тижнів тому до інфекційного відділення поклали мого батька (83 роки) з двосторонньою пневмонією та підтвердженим короновірусом.
На сьогодні він вже дома.
Хочу висловити слова подяки медичному персоналу і особливо лікарю - Горбасьовій Ірині Вікторовні, за їх високий професіоналізм.
Як викликати лікаря додому дитячого,
Як вызвать врача на дом детского,
лікар-стоматолог
?? ОМБР, посада начальника медичної служби : зарекомендував себе як лицемір, підлець і негідник! Організація "ефективної" роботи зводилася до одного: наклеп і обмови, хто не згоден в окоп ! (.... побував в закордоному відрядженні) та сама відрядження у вигляді селфі, щоб потім нагнати гордості перед жовтою пресою, весь інший час за спинами побратимів.... Незмірні глибини ницісті, до яких може впасти людина
врач-стоматолог
?? ОМБР, должность начальника медицинской службы : зарекомендовал себя как лицемер ,подлец и негодяй! Организация "эффективной" работы сводилась к одному: клевета и оговор, кто не согласен в окоп ! (.... побував в закордоному відрядженні) та самая командировка в виде селфи, что бы потом нагнать гордости перед желтой прессой, все остальное время за спинами побратимов.... Неизмеримы глубины низости, до которых может пасть человек