🇺🇦 Фонд допомоги проєктуЗробити внесок

Івано-Франківський обласний наркологічний диспансер

Івано-Франківський обласний наркологічний диспансер
Показати на карті
Тип закладу: Наркологічний диспансер
Область: Івано-Франківська
Район: Івано-Франківський
Населений пункт: м. Івано-Франківськ
Адреса: 76010 вул. Млинарська 21, м.Івано-Франківськ (показати на карті)
E-mail: Показати пошту
Телефон: (0342)572372
Факс: (0342)572373
Код ЄДРПОУ: 13648234
Повна назва: Івано-Франківський обласний наркологічний диспансер
Івано-Франківський обласний наркологічний диспансер
76010 вул. Млинарська 21, м.Івано-Франківськ Україна
(0342)572373 (0342)572372 (0342)572373 narko@pz.net.ua

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Івано-Франківський обласний наркологічний диспансер
Доброго ДНЯ!!! Велике прохання повідомити Волошинській Людмила Володимирівна, щоб знімала з СЕБЕ все Золото, яке придбала за рахунок душевно хворих людей збирала в подарунковий пакетик, переписувала свої хороми , які придбала завдяки геноциду ЛЮДЕЙ і завдяки СМЕРТІ КРИМЛЬОВОЇ , брала зелене відро де сцяли всі душевно хворі люди ,брила свою ШЕВЕЛЮРУ і приймала своїх пацієнтів з чергової частини, які возили туди людей в наручниках, прив'язували, морили пенсіонерів голодом забираючи квартири і пенсії і дерибанили між собою з усіма друзями Волошинської і НАЛУЖНОГО , які МЕНЕ Гречіхіну возили і тримали разом з Шаранським Дмітрієм Великім декілька років з алкоголічками,наркоманками, пенсіонерами, душевно хворими людьми. Налужний хай збирає всю ту постіль засцяну і обригану на ,яку вони мене дожили спати , Бере під руку Алу Миколаївну суку кончену, яка пизділа Старшій медсестрі, коли та пиздила ліки на моїх очах і пхала в сумку ,що в них мала зарплата. При тому, що Алочка брала порошки , мило,шампуні, сігарети сама свідок, бо вона мені з Волошинською давали сигарети, і не тільки упавши все, це з передач, які приносили родичі для хворих. Шановний пан Ігор Васильович пиздив сігарети і носив каші, хліби свої пацєтам, бухав, роздавав перемішані будь- як ліки хворим , а мені жалів хліба і за прохання дати сигарету він разом з старою каргою Волошинською давали УКОЛ щоб закрила рот і лежала пляцком мовчки і сцяла під себе. Алочка плачучи, що зарплата маленька на мої очах пропонувала сільським бабам ,які мили посуд в коронавірус вонючими тряпками, бо Вона і вони ж і пиздили все бабло ,яке виділялося на ці потреби їхати неповірите куди в ЄГИПЕТ так ,як у неї є знайомі в Тур Агентстві де можна взяти гарячу путівку. 12.01.20-23.
Відповісти
Повна нісенітниця і брехня ,особливо про Аллу Миколаївну .Ця людина дуже людяна і обачна з пацієнтами і родичами і докладає немало зусиль для їх комфорту .Безумовно від неї не залежить ,що часом в лікарні немає належного комфорту чи присутня лікарська недобросовісність .Вона рядовий працівник ,навіть не медсестра .Я особисто дуже вдячна пані Аллі за те ,що вона доглядала за моїм сином ,коли в нього були важкі приступи .Любомир дуже радіє ,коли спілкується з пані Аллою і він став значно здоровіший .Ця людина знайшла підхід до нього .І так до всіх хворих ,хоча це в її роботу не входило .Це світлий промінчик в цій лікарні .Я Рада знайомству з Вами .Бажаю Вам здоров’я і многая літ !Дуже прикро ,що таку недобросовісні люди так безпідставно зневажливо і невдячно про Вас висловлюються . Бог їм суддя
Відповісти
Івано-Франківський обласний наркологічний диспансер
Мій син стоїть на програмі.Я думала,що стане легше.А життя стало пеклом.Він продає ліки і купляє солі(я чула з його розмов)..Квартиру,в якій проживає моя мама,я і мій син він перетворив в сміттярку.Викликала поліцію не один раз.Життя пекло..Порадьте,що мені робити..Я думала,що програма це крок вперед до нормального життя,а це стало для нас кроком на той світ..Він б'є мене,не дає жити моїй 76 річній мамі...Підкажіть!.Може мені переговорити з його лікарем..Але я не знаю,як його фамілія..
Відповісти
Івано-Франківський обласний наркологічний диспансер
Народ, не звертайтесь на Млинарську, там ветеринари. На Медичній 15 умови краще, або шукайте в інтернеті приватні наркологічні кабінети. Щоб закрити надовго, то є реабцентри, вони дорогі, але медиків там бракує.
Відповісти
Івано-Франківський обласний наркологічний диспансер
Наближається 28 січня 2022 року. В цей день буде рівно чотири роки , як ми втратили дорогу нам людину-Олександра Артиша, який через бездіяльність медиків Івано-франківського наркологічного диспансеру помер!!!!!! Впавши на вулиці Вірменській 28 січня 2018 року, йому стало погано, він був доставлений швидкою у цей заклад, бо було чути від нього легкий запах алкоголю. І коли привезли в лікарню, то кинули у кризову палату ( голу кімнату без меблів і одним маленьким вікном ) вмирати!!! Ніхто не поміряв навіть тиск ( як кинули, так і лежав вдітий у верхньому одязі, який ніхто не знімав) Ніхто не забрав у відділення, а лишили вмирати на холодних нарах і грязний підлозі!!!! А потім фальсифікували результати у документах, приписавши померлому 7,5 проміле алкоголю в крові ( чого на справді не було !!!!!) навіть поліцейський драгер вище 5 проміле не показує!!!! Яким чином людина могла з 7,5 проміле ще мати пульс і тиск і дихати???? Олександр ніколи не був пияком!!!! Алкоголем не зловживав! Якби він помер у палаті, ніхто б з нас не нарікав. !!!!! Життя 44 річного чоловіка можна б було врятувати , якби він попав у інший заклад. !!!!!!!!! Коли ми хотіли звернутися до керівництва лікарні , то головний лікар Валерій Скопич виключив телефон і не відповідав на звінки ! Хоч його робочий день, як повідомили в приймальній, з 8:00- до 15:00. А потім сказали, що він поїхав у відрядження. А його замісник Жанна Удовик також на контакт не виходила. Переховувалась від нас і не брала телефон, ігнорувала звінки. Ніхто з адміністрації з нами говорити не хотів, ховалися від нас, щоб з нами не спілкуватися і не нести відповідальність за те що сталося! А потім понаписували свої не правдиві пояснення , щоб вигородити себе і свою бездіяльність! Олександра не взяли в реанімацію, не надали допомогу, а кинули в коридорі на холоді у цьому медичному закладі, подібному на конюшню. Нічого сучасного там немає до тепер. Все старе і гниле( з вулиці видно мокрі гнилі стіни які не приховаєш нічим!) тільки прибудували нові сходи. А під ними вода і гниль. Нічого сучасного там немає, і в реанімаціі ніколи немає місця для хворих! Цей заклад є позорищем а не лікарнею для нашого міста !Застаріла будівля з застарілим керівництвом , що не вспіває йти в ногу з часом! Через це страждає багато людей! Думаємо що вже давно пора створювати сучасні нові лікарні для надання кваліфікованої наркологічної допомоги, щоб допомогати людям ! Наша біль через цей заклад і їх ставлення до людей живе до тепер! Якби він туди не попав , він би жив!!!
Відповісти
Івано-Франківський обласний наркологічний диспансер
З людей роблять зомбі тими препаратами, що лікують, можна стати інвалідом нирки місяць боліли. Був випадок, 5-літрів чистого спирту вдалося пронести на млинарську 21 (думаю кілограм тротилу теж можна пронести в кабінет до Блок Наталі)
Відповісти
Краще під машину
Відповісти
Івано-Франківський обласний наркологічний диспансер
Хочу висловити велику подяку лікарям диспансеру,а особливо завідуючій амбулаторним лікуванням за професіоналізм,добре відношення та розуміння.Рідко зустрінеш на своєму шляху таких хороших людей.Дякую вам за допомогу.Щиро бажаю міцного здоров"я та щасливого,безхмарного,а головне,довгого життя.З повагою Володимир,учасник бойових дій.
Відповісти
Івано-Франківський обласний наркологічний диспансер
Ми поїхали швидкою у наркодиспансер ,9/10/21 У важкому стані з нашим родичем Сірим Петром, У стані білої горячки, з великими зусиллями ми привезли його на лікування. Швидка помогла нам його злапати, а коли зайшли в лікарню, то не було ніякого лікаря, вийшла груба мед. Сестра і почала нас виганяти. Довго чекали лікаря. А коли він прийшов, то зразу відправив нас на матейки , сказав щоб ми йшли лікувати пневмонію, якої не було. Молодий лікар навіть не може поставити діагноз ! Швидка мала багато викликів, і поїхали. А ми лишились самі з хворим у білій горячці на вулиці в ночі. Нас ніхто не хотів слухати і до нас говорити. Тільки лікар швидкої як виходила-сказала: можете ще на Чукалівку поїхати. Там є велика лікарня. Цілий вечір ми мучились , коли нас вигнали. Боялись вертатись до дому. У стані білої горячки не знали що з ним робити. І повезли самі на Чукалівку. Не могли нікого Впросити взяти його на лікування в Нарко Диспансер. В лікарні на Чукалівці нас зразу прийняли, помогли. Поклали в реанімацію. Гарно віднеслися і не виганяли як в наркодиспансері. Гарно полікували важку білу горячку в реанімації. Ми дуже задоволені що туда поїхали. Бо інакше хто знає що б з ним сталося. А там він полікувався і залишився живим. Навіщо такі лікарні , які не вміють і не хочуть обслуговувати таких пацієнтів, де лікарі не беруть на лікування? Не радимо нікому лікуватися в цьому закладі. Це просто жахлива лікарня з поганим відношенням до пацієнтів.
Відповісти
Івано-Франківський обласний наркологічний диспансер
19 листопада помер хворий у відділі Бекіш ОМ Бурштин 60-62 р У Івано -франківському наркологічному диспансері 19 листопада 2021 року помер у візділенні наш родич БекішО.М., який поступив на лікування. Черговий лікар Чорнописька М.Б . навіть не підійшла до нього , коли йому стало погано, вона була дуже зайнята. І через не вчасне надання допомоги він помер. За хворими в цьому закладі ніхто не дивиться, нема ніяких обстежень, завідуюча відділенням .Розвадовська Л дуже не стримана особа, кричить і хамить хворим і родичам на коридорі, на поступлення треба довго чекати, Ми шкодуємо що не звернулися на лікування в інший лікувальний заклад, де за хворими дивляться і краще відносяться. Через таке відношення Зараз лікарня дуже низького рівня, колись все було набагато краще. Не раджу звертатися в цей заклад , в якому часто вмирають хворі через халатне відношення. ◦ 2. Ми привезли на лікування нашого родича,Бекіш О.М в наркологічний диспансер. Довго чекали в коридорі щоб поступити. В коридорі було багато людей, і завідуюча Розвадовська дуже не стримана особа бігала і кричала на хворих та персонал. Він прийшов нормально, своїми ногами.Коли поступив у відділ,. Покапався, поїв. Звонив до родичів, нормально говорив. А під вечір йому стало погано. Черговий лікар Чорнописька МБ , яка чергувала 19 листопада, навіть не підійшла до нього, не мала часу або була відсутня. Лікар не з’явився вчасно. І він помер у відділенні через невчасно надану допомогу. Потім його знесли в реанімацію. Ми втратили рідну людину через халатне відношення лікарів.Дуже шкодуємо що привезли його на лікування сюди, а не в іншу лікарню, там де кращі умови і відношення лікарів і персоналу до хворих. І він би був живий. Не раджу звертатись в цей заклад, де не роблять навіть обстеження, немає ліків. Все треба купляти в аптеці. Не надають вчасно допомогу і не дивляться за хворими. Іван.
Відповісти
Замовний неправдивий відгук
Відповісти
Івано-Франківський обласний наркологічний диспансер
Лікар- вбивця , довела здорову людину до реанімації, заплачено 1000$ за те щоб закодувала , на початку говорила що Це правильна дія , правельна поведінка хворого, він має 3 доби спати , а коли протягом цих 3 днів справжній лікар якого ми визвали сказав забирати і швидко до лікарні, лікар Наталя сказала щоб приховати всі іі назначення і не показувати іншим лікарям що йому приписала . Бреше що вона посвятила час і свої гроші …. Де вона зразу дістала заплату , тато в реанімації , через ліки прописані нею. Справа іде до суду , назначення це психотропні ліки , тепер лікарка каже що він в реанімації бо має хворе серце, а люди які померли через іі лікування тоже були хворі на серце.. тобто приходять на власних ногах , говорять , годяться на кодування а по іі назначення лежать на серце в реанімації, де оце чучело розказує всім як вона допомагає і присвячує свій час але наголошую іі час ( 40хв ) коштував нас 1000$ і тепер рятуємо тата на ново , який є під крапельницями в реанімації.. і ще , сказано було що він закодований на 5 років а тепер каже що вона не закодувала бо це було тільки лікування його яке мало проходити 3 місяця. Всі ліки які йому ввела - зробила це людині не тверезі . Це є лікар? Прийняла тата дома , бо вона в відпустці, Не закодувала , не по лікувала , скасувала 1000$ і тато в реанімації в стані важкому … тато прийшов до лікаря здоровий але п’яний а тепер лежачий під знаком запитання лікуємо ми , довела лікар вбивця ! В реанімації всі лікарі сказали що після цієї лікарки таких важких пацієнтів привозять , де ніби серце хворе ! Ми цього не даруємо ! Вважайте на своїх рідних, ніколи не їдьте до такої людини . Це не лікар ! Це вивчене на грошах в на зв’язках ! В нормальній країні сидіти давно повинна .
Відповісти
Таня, добрий день, дайте свій телефон Або напишіть мені на пошту melnychuk_u_wat2006@yahoo.com
Відповісти
Таня, відгукніться, наш брат помер через лікування цієї жінки, якщо побачите цей коментар зателефонуйте 380976229842
Відповісти
Наталя Миколаївна яцишин , це лікар ,якщо так можна назвати , таку без серця і совісті персону. Довели всіх цих людей в домашніх умовах до смерті і стану реанімації, всім внушила ,що вона лише лікує, а зашивати буде за місяць американським методом! Пані доктор ,а яка це американська метода ? Це така як в нашого тата ? Що лежить не дає знаку життя ? Уе ваші методи лікування? Один помераю другий в важкому стані третій знає що брешете і вітаміни за великі гроші подаєте?! Може перестаньте самі поки ще за вас не взялись інші органи…? Яка ви лікар? Розкажіть за свої методи американські! Казки можете дітям розказувати !
Відповісти
Івано-Франківський обласний наркологічний диспансер
Репутацію лікарні псує лікар вбивця-Блок Наталія. Я звернулася за медичною допомогою для свого брата (40 років, жінка і двоє сиріток залишились)до Наталії так як залишились контакти від попереднього лікування, з приводу виведення з запою. На що лікар сказала, що вона зараз у відпустці і запевнила що у стаціонарному лікуванні немає потреби. (Прикриваючись тим, що скоро відкриває приватний кабінет, влаштувала собі підпільний бізнес, бо їй звичайно, що вигідніше покласти все собі до кишені, а не ділити з лікарнею велику суму).Далі без будь-якого попереднього обстеження ввела йому препарат у стані алкогольного сп’яніння, та відправила додому без будь якого нагляду запевняючи, що він має спати 3 доби. На протязі цих 3 діб лікар, дистанційно без огляду запевняв, що все йде по плану, він не має ні їсти ні пити.На 4 добу, брату стало гірше , я звернулася до Наталії з тим, що брат взагалі не прокидається та дуже важко дихає. На що вона сказала «я їду до вас». Приїхавши вона дала пацієнту ще дві таблетки і укол. Після цього вона годину мовчки виміряла тиск, запевняючи декілька раз, що за 30 хв ліки подіють. Після години часу МИ проявили ініціативу і спитали як брат, на що почули « тиск не прослуховується взагалі»(не виключено що на той момент пульс вже не прослухався деякий час). Лікар сиділа з кам’яним лицем, не намагавшись надати першу допомогу, а також не повідомила що хворому потрібна швидка невідкладна допомога.У зв’язку з цим, наш брат не отримав вчасної медичної допомоги, що призвело до смерті. Після трагедії я виходила з нею на зв’язок на що вона просто мене заблокувала. Все вище описане очевидно, є для неї повсякденною нормою, ні встиду ні совісті. Після випадку, ми дізналися про ще дуже багато історій з її участю, і в які важкі стани вона вводила своїх пацієнтів. ЛІКАР-ВБИВЦЯ!!!та чи можна називати лікарем людину, яка відмовляє людей від лікарні щоб нажитися на чужому горі? Яка ризикує чужими життями заради грошей?? То оце і є ціна життя? Люди бережіть себе і своіх близьких, не звертайтеся до цієї особи, і відмовляйте знайомих(
Відповісти
Доброго вам дня, Можна ваш номер тел? В нас така сама ситуація з татом , як можна з вами зв’язатись? Буду вдячна за відповідь
Відповісти
Івано-Франківський обласний наркологічний диспансер
Жахлива “лікар нарколог” Блок Наталя Миколаївна, (Яцишин Наталя), з Прикарпатського наркологічного центру (Івано-Франківського наркологічного диспансеру, наркодиспансеру), калічить людей за неймовірно великими розцінками,, плацебо-уколи кодування від алкоголю насправді - це вітамінка або кальций. Не рекомундую.
Відповісти
Як можна з вами зв’язатись в нас така сама ситуація справу передаю в суд
Відповісти
Івано-Франківський обласний наркологічний диспансер
Не перший рік чую про фальсифікацію результатів аналізів в даному закладі. 3 місяці назад це зачепило і мене. Ітак,безпідставно патрульні Хоминець та Дем‘янчук зупинили мене за кермом авто,замість формулювання причини зупинки посвітили ліхтариком в око і винесли вердикт:наркоманка під дією амфетаміну. Впевнена в своїй правоті(я веду здоровий спосіб життя і спорт-мій бог,не вживаю навіть обезболюючих пігулок),і не подумала про якісь підводні камені в наркодиспансері. Лікар Жураківський В.Й.з медсестрою,мабуть,дуже давно давали клятву Гіппократа,що вже забули як воно:не нашкодити пацієнту,зберегти непорочність свого способу життя,і т.д. Огляду лікарем здійснено не було(він зразу зрозумів,що я цих наркотиків ніколи і не бачила),зате аналіз показав присутність саме амфетаміну(на тесті 1 полоска,повинно бути 2),що вміло виявляють поліцейські прямо на дорозі і без тестів. Далі зовсім не логічно:мені повернули посвідчення водія і під дією «наркотиків»дозволили сісти за кермо. В наступні кілька днів я змогла(за свої гроші)повторно зробити тест з мого замороженого біологічного матеріалу і поговорити з двома лікарями. Вияснилось,що саме 2-а полоска в аналізі на амфетамін завжди гірше помітна з фізіологічних причин,і мої старий і новий тести,розглянуті додатково на комісії,вказали відсутність у мене цього наркотику. Ще я вияснила,що мій випадок не поодинокий. В результаті описаного інциденту я втратила кілька годин свого життя,отримала зіпсований настрій,приниження моїх прав та гідності, і все це за кошти платників податків!
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних