🇺🇦 Фонд допомоги проєктуЗробити внесок

Кам’янець-Подільська міська поліклініка №1

Кам’янець-Подільська міська поліклініка №1
Показати на карті
Тип закладу: Поліклініка міська
Область: Хмельницька
Район: Кам’янець-Подільський
Населений пункт: м. Кам’янець-Подільський
Адреса: 32300, Хмельницька обл., м.Кам'янець-Подільський вул.Огієнка,20 (показати на карті)
E-mail: Показати пошту
Телефон: (03849) 9-05-18
Факс: (03849) 9-05-18
Код ЄДРПОУ: 26381844
Повна назва: Кам’янець-Подільська міська поліклініка №1
Кам’янець-Подільська міська поліклініка №1
32300, Хмельницька обл., м.Кам'янець-Подільський вул.Огієнка,20 Україна
(03849) 9-05-18 (03849) 9-05-18 (03849) 9-05-18 megapol1@mail.ru.

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Кам’янець-Подільська міська поліклініка №1
Не поліклініка - суцільний безлад, хамство, байдужість. Черги - типова картина, бо талончик - недосяжна мрія пацієнта; розподілити чи "розрулити" чергу - поза межею уявлення. Увага до пацієнта - велика милість, на яку годі сподіватись. На запитання до заст.гол. лікаря з мед. частини А.Савицького, як потрапити до хірурга в умовах крайньої потреби і хто має організувати 2 паралельних довжелезних черги ("на прийом" і "на перев'язку") отримала відповідь: "А х...р його знає!". Хірург М.Слугіна (розумію, важкий день, але він робочий і оплачений): "Як ви всі мені надоїли!" А на запитання, як з'ясувати, яку чергу займати, бо ж їх 2, а пацієнти під дверима не дозволяють зайти і запитати, лікар відповіла: "Ви повинні ПРОНИКНУТИ в кабінет і запитати". Зав. відділенням О.Місевич, оглянувши пацієнтку: "Ну й що тут такого? 15 мінут роботи. Або відрубати той палець". Окрема каста - медсестри. Кожна, навіть наймолодша, вважає своїм обов'язком "виховати" пацієнта, прочитати мораль. Агов, люди в білих халатах! Ви колись чули про медичну етику??? Авіценна казав, що лікар має 3 інструменти для зцілення: траву, ніж і слово. Стосовно цієї поліклініки - краще б були німі.
Відповісти
Кам’янець-Подільська міська поліклініка №1
Та кому потрібні ці коментарі хто їх читає, пацієнт нікому не потрібен!! Хвора людина інвалід мусить ходити по два рази щоб до лікаря записатись!! Для чого сидять у реєстратура люди? Тож не у сіх є смартфони!! Та навідь через смартфон фіг запишеться! Совісті у вас не має грам! Щоб добра не було тому хто затіяв цю реформу , бо вона не для людей!! А для економії бюджету!
Відповісти
Кам’янець-Подільська міська поліклініка №1
Маю електронне направлення до вузького спеціаліста для мами. Щоб отримати талончик потрібно прийти в реєстратуру. А потім вже вдруге прийти до лікаря. Це хвора літня людина, 82 роки, має двічі приїзджати до поліклініки. Для чого тоді електронні направлення? А як на рахунок карантину? Керівництво медзакладу, дайте будь ласка, пояснення.
Відповісти
Кам’янець-Подільська міська поліклініка №1
Доброго дня. Записатись до потрібного лікаря-це просто жах. Не досить сімейний не може дати направлення?! Бо ще не навчились. І до вузького спеціаліста не запишешся ні онлайн по Медікс, придумали якусь онлайн реєстратуру, яку в Гугл навіть не знайдеш. Якесь би активне посилання чи що? Нормальний відкритий сервіс? А іншими як спробуєш, то запису немає.! Зате можна записатись платно через касу.?? Це як збір грошей на повітрі?! Розумію якби за консультацію, а то просто, щоб "соізволили" записати... Навіщо тоді люди сидять в тих реєстратурах? Чому в Хмельницькому звернувся навіть по вайберу, дали направлення до вузько. Онлайн зареєструвався або через реєстратору і проблем немає.І Медікс працює норм.
Відповісти
Кам’янець-Подільська міська поліклініка №1
Де можна побачити повний список платних послуг? Чому з цього роблятьтаємницю?
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних