Харківська обласна клінічна інфекційна лікарня
-
Місто, район Харків, Слобідський, Харківська обл.
-
Адреса 61096, м. Харків, пр. Г. Сталінграду, 160
-
Контакти
-
E-mail
Пройти комісію МСЕК
Уся інформація щодо проходження ЕКОПФО
| Тип закладу | Інфекційна лікарня |
| Код ЄДРПО | 02003652 |
| Область | Харківська |
| Район | Харківський |
| Місто | Харків |
| Район міста | Слобідський |
| Адреса |
61096, м. Харків, пр. Г. Сталінграду, 160
(показати на карті)
|
| Контакти |
Факс
|
Харківська обласна клінічна інфекційна лікарня— важлива частина медичної інфраструктури регіону.
Операційна зона:м. Харків; Харківський p-н; Харківська обл.. Адреса підрозділу: 61096, м. Харків, пр. Г. Сталінграду, 160.
Заклад типу Інфекційна лікарня надає повний цикл медичної допомоги: первинний огляд, діагностика, лікування, диспансерне спостереження. Активно впроваджуються сучасні технології та підтримується співпраця з провідними центрами країни.
Фахівці регулярно підвищують кваліфікацію, що гарантує використання актуальних методів діагностики й терапії. Заклад працює за державними стандартами (код ЄДРПОУ 02003652).
Повну картину можливостей регіону та України дивіться на MICTO.UA.
Рейтинг і відгуки
Враження жахливе . Інфекційне відділення 10 , завідуюча Чірюкіна Ольга Іванівна на проспекті Байрона 160 , Харків . В гіршому відділенні за свої 45 років не був . Завідуюча як гестапівець з СС - крім бажання її вбити інших почуттів не було . Бездушна , тупа с***а . До військових відноситься , як до кончених алкашів , які мріють про СЗЧ . Дуже ображає , враховуючи , що зараз саме обороняєш Харків . Лякає тим , що підеш на позиції - сама там навіть і поруч не бувши . Дуже сильно тригерить і демотивує . Сам заклад як і персонал просочений совком . Крім рвотного рефлексу та головного болю нічого з вражень не можу згадати . Прикро . Ганьба таким завідуючим . З неповагою в/с 58 ОМПБр Ренат Романов .
Хочу виразити щиру подяку завідуючій відділення №8 за високий професіоналізм, чуйне відношення до пацієнтів та велику людяність. У відділення перебував на лікування мій син Ечкенко Денис Віталійович.
Лікуваласяу відділенні №7 у січні 2026 року. Вдячна за професіоналізм та гарне лікування Гарбуз Діларі Мамедовні, також весь медичний персонал дуже гарний та професійний, дуже чисто прибирають у відділенні, дуже смачна їжа)) Нові ліжка, матраци, сантехніка, є обігрівач у палаті. Але немає ніякого, хоча б косметичного, ремонту! Це шокувало спочатку)) Але все інше просто супер! Дякую!!!
Будьте першим, хто залишить відгук
Будьте першим, хто залишить запитання
Перебувала на лікуванні у відділенні 2, у вересні 2020 р. Дякую всім, хто допомагав мені одужати: хто не спав ночами і поправляв мені кисневу маску, хто ставив крапельниці та уколи, хто робив прибирання у боксі, хто приносив найсмачніші супи та кашки... Персонал чудовий!!! Дівчата, ви найкращі!!! Дякую своєму лікарю Ользі Миколаївні за професіоналізм і чудовий підбір ліків. ДЯКУЮ!!! ?????
Находилась на лечении в отделении 2, в сентябре 2020 г. Благодарю всех, кто помогал мне выздороветь: кто не спал ночами и поправлял мне кислородную маску, кто ставил капельницы и уколы, кто делал уборку в боксе, кто приносил самые вкусные супы и кашки... Персонал великолепный!!! Девочки, вы самые лучшие!!! Благодарю своего лечащего врача Ольгу Николаевну за профессионализм и отличный подбор лекарств. СПАСИБО!!! ?????