Рух єдності

Харківський обласний центр медико-соціальної експертизи

Харківський обласний центр медико-соціальної експертизи
Показати на карті
Тип закладу: Обласний центр (бюро) медико-соціальної експертизи
Форма власності: Державна
Область: Харківська
Район: Харківський
Населений пункт: м. Харків
Адреса: 61058, м.Харків, вул. Галана, 6 (показати на карті)
E-mail: Показати пошту
Телефон: (057) 705-18-23
Факс: (057) 705-18-23
Код ЄДРПОУ: 03327753
Повна назва: Харківський обласний центр медико-соціальної експертизи
Харківський обласний центр медико-соціальної експертизи
61058, м.Харків, вул. Галана, 6 Україна
(057)705-18-23 (057) 705-18-23 (057) 705-18-23 kharkov_obl_mcek@ukr.net

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Доброго дня, Я просила б у вас опомоги влаштувати для 3 журналістів з французьких медія ітерв"ю з пані лікаркою Бунічевою Ларисою Леонідівною. На зацікавили причини її досить цинічного відношення до поранених воїнів. Вона справді український лікар чи є агентом росії, щоб знущатися з україських поранених? Дякую. Чекаю на відповідь. В будь якому разі ми будемо висвітлювати ці історії.
Відповісти
МСЕК Індустріального району Харкова знущається над хворими людьми. Розмовляють так, ніби перед ними всі злодії. Якщо прийдеш без грошей, тебе визнають здоровим. Бажаю їм тих хвороб. Експерти по доларам, а не по хворобам. Якщо у вас нема грошей і не суньтесь.
Відповісти
В Балаклійському МСЕК хворій людині отримати групу, просто, нереально, бо вони попродавали абсолютно здоровии, або пороздавали родичам. А від народження хворі люди з вадами розвитку у них здорові, бо немає грошей платити
Відповісти
В Балаклійському МСЕК отримати групу хворій людині, просто, нереально, бо вони все попродавали абсолютно здоровим, або пороздавали родичам. Хворі від народження з вадами розвитку у них здорові
Відповісти
Я вважаю роботу Міжрайонної травиатологічної медико-соціальної експертної комісії (м.Харків, вул.Клочковська 339) не компетентною. 8.03.23 р. я отримала поранення обох нижніх кінцівок, 8.12.2022 р. мені в правому бедрі титанову пластину. Я маломобільна (по кімнаті ходжу за допомогою милиць), одинока, мною опікуються батьки, проживаю у м.Балаклія. Сьогодні, 31.01.23 р., мій батько повіз документи на цю комісію, де голова запитала:"Чи планує хвора в майбутньому працювати?" Батько відповів так. Тому на основі мої планів на майбутнє мені відмовили у встановленні інвалідності. Як можна пересуватись моючи поранення 2 нижніх кінцівок?
Відповісти
В Харьковском травмотологическом МСЕКЕ все через жопу!!!!!!!!! Издевательство над инвалидами!!!!!!!! Дают 3-ю группу инвалидам, которые не ходят, на коляске, даже не видя человека!!! Конечности наверное вырастут? Работают одни долбоебы!!! Денег хотять все.... Уроды вы все!!!!!!!!!!!!! Будьте Вы прокляты!!!!
Відповісти
Смысл звонить на (057) 705-18-23 если там просто хамят
Відповісти
Подскажите пожалуйста как к вам можна дозвониться в глазное отделение телефон подскажите
Відповісти
Моя мама болеет очень тяжёлым заболеванием. Каждые четыре месяца случается рецедив. Уговорили сделать группу. Были у 15 врачей, никто помоч не может, сказали только группа и переводчески капать лекарство необходимые. Но наши дорогие Балаклейские специалисты из МСЕК решили, что она не надо, так как мама перед этим прошла терапию, и ей стало немного лучше. Сказали, что вы же вылечились, идите работайте дальше. Захотелось денег, и при чем не малую сумму. Это просто нелюди!!!!!
Відповісти
В Харьковском кардио МСЕКЕ ? 1 очень хорошие доктора. Прохожу четвертый раз, отношение хорошее.
Відповісти
МСЕК це нелюди, які знущаються над інвалідами, доводять інвалідів до тяжких станів.
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних