Херсонський обласний наркологічний диспансер
-
Місто Херсон, Херсонська обл.
-
Адреса 73027. м. Херсон, вул.Рози Люксембург,8
-
Контакти
-
E-mail
Пройти комісію МСЕК
Уся інформація щодо проходження ЕКОПФО
| Тип закладу | Наркологічний диспансер |
| Код ЄДРПО | 05483003 |
| Область | Херсонська |
| Район | Херсонський |
| Місто | Херсон |
| Адреса |
73027. м. Херсон, вул.Рози Люксембург,8
(показати на карті)
|
| Контакти |
Факс
|
Медичний підрозділ Херсонський обласний наркологічний диспансер— сучасний заклад типу Наркологічний диспансер із мультидисциплінарним підходом. Локація: 73027. м. Херсон, вул.Рози Люксембург,8 (м. Херсон; Херсонська обл.).
Пацієнти мають доступ до широкого спектра послуг: консультації сімейних лікарів і терапевтів, прийом вузьких спеціалістів, інструментальні та лабораторні дослідження.
Заклад координує взаємодію з медичними установами району: Херсонський p-н, що забезпечує безперервність лікувального процесу та можливість отримання комплексної допомоги.
Офіційний статус підтверджується кодом ЄДРПОУ 05483003. Повну базу закладів України переглядайте на MICTO.UA.
Рейтинг і відгуки
Вам треба поміняти медсестру з 1 кабінету, Елена Яремчук погано виконує роботу і як людина вона погана, ми б хотіли, щоб вона взагалі не працювала.
Вам надо поменять медсестру с 1 кабенета Елена Яремчук плохо выполняет работу и как человек она плахой мы бы хотели чтоб она вообще не работала.
Добрий день!! Вам мед.сестри не потрібні??
Добрый день!! Вам мед.сестры не нужны??
Чому у Херсоні ви не надаєте знижки участникам бойових дій при оформленні сертифікатів? Берете повну суму 382 грн,коли у інших містах України є знижки участникам бойових дій при оформленні сертифікату
Потрібна допомога
Нужна помощь
Будьте першим, хто залишить відгук
Будьте першим, хто залишить запитання
У вас там працює в першому кабінеті Елена Яремчук, вона погано робить свою роботу, не віддає людям гроші, які брала, як ви тримаєте таких співробітників, куди нам ще звертатися, її треба звільнити. У Херсонському наркодиспансері повинні працювати нормальні люди.
У вас там работает в первом кабенета Елена Яремчук она плохо делает свою работу не отдает людям деньги которые брала как вы держите таких сатруднеков куда нам ещё обращаться её надо уволить. В Херсонском наркодеспанцере должны работать нормальные люди.