Допомогти проекту

Хмельницька міська лікарня

Показати на карті
Тип закладу: Міська лікарня
Область: Хмельницька
Район: м.Хмельницький
Населений пункт: Хмельницкий
Адреса: 29000 м. Хмельницький Проскурівський пров., 1 (показати на карті)
E-mail: mlik@ic.km.ua
Телефон: (0382)79-40-96
Факс: (0382)79-40-96
Код ЄДРПОУ: 02774384
Повна назва: Хмельницька міська лікарня

 

 

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
24.09.2021
Доброго дня звернувся з невідкладною допомогою в нас міський травмпункт з поламався В мене гіпс відмовили мені в заміні відправили в поліклініку де в поліклініці вимагали ще 150 грн по запису до врача тому що немає вільних талонів на сьогодні немає повторно звернувся в травматології і в травматології відмовилась сказали чекати На даний момент відчуваю гостру біль не знаю куди звертатись хотівби щоб це побачив наш голова лікарні йому було би дуже би добре би побачити це смс повідомлення на наших лікарів і ставлення їх до своєї роботи Буду дуже вдячна якщо хоч хтось лікарів буде покараний за свою лояльність до своєї роботи і безвідповідальність до своїх обов'язків як до лікаря перед громадянином своєї держави
Відповісти
30.05.2021
Добрий день. Умови і відношення медичного персоналу у лікарні жахливі:бігають таракани,робиться ремонт,де люди в палатах лежать з кровотечею.Коли мій чоловік лежав у лікарні,поступив з тупою травмою правої половини грудної клітки.Правобічний пневмоторакс. А також з переломами ребер які вони не підтвердили,тому що були попередженні правохоронцями,які нанесли травму,щоб уникнути кримінальної відповідальності;мого чоловіка виписали з лікарні з сильними болями і сказали:"Він ще довго буде мучитись".З знімком ми пішли до незалежного експерта і травматолог підтвердив,що перелом ребра є. В той же день після виписки ми пішли на КТ:перелом ребер справа 4,5,6,7.В лікарні працює система яку потрібно змінювати.
Відповісти
15.03.2021
Жахливі відносини до людей, приймальне відділення, то не люди а Зомбі ходячі,для них люди то сміття, яке лежить десь на каталці. У відділеннях Бардак, медперсонал не кваліфікований, є медсестри які проробили роками і рвуть людям вени, не вміють ставити капельниці, не попадають усім підряд. Води помитися немає і немає де, туалети жахливі
Відповісти
10.11.2020
Хочу висловити подяку лікарю-отоларингологу Пославському Юрію. Щиро вдячна за високопрофесійну допомогу і людяність! Молодий, розумний і всесторонньо обізнаний, розсудливий Лікар, який тримає руку на пульсі прогресивної медичної допомоги!
Відповісти
21.08.2020
Так склалося, що на гемодіалізі я вже 7 років, з яких 6 років лікувалася в обласній лікарні. І лише останній рік у відділенні гемодіалізу міської лікарні. Ніякого порівняння між ними бути не може. В міській лікарні відділення європейського зразка, водз проходить кілька стадій очистки. Весь медичний персонал під керівництвом завідувача відділенням Онуфран В.І. високопрофесійний, до нас ставляться доброзичливо з турботою про наше здоров'я при мізерній оплаті праці. Терпляче вислуховують всі наші скарги, адже у нас багато супутніх хвороб крім хронічної ниркової недостатності. Ми щиро вдячні колективу відділення за щоденну працю, котра несе добро, турботу і світло, яке лікує людей.
Відповісти

Залиште Ваш відгук

Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення