🇺🇦 Фонд допомоги проєктуЗробити внесок

Хмельницька міська лікарня

Показати на карті
Тип закладу: Міська лікарня
Область: Хмельницька
Район: Хмельницький
Населений пункт: м. Хмельницький
Адреса: 29000 м. Хмельницький Проскурівський пров., 1 (показати на карті)
E-mail: mlik@ic.km.ua
Телефон: (0382)79-40-96
Факс: (0382)79-40-96
Код ЄДРПОУ: 02774384
Повна назва: Хмельницька міська лікарня
Хмельницька міська лікарня
29000 м. Хмельницький Проскурівський пров., 1 Україна
(0382)76-43-25 (0382)79-40-96 (0382)79-40-96 mlik@ic.km.ua

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Хмельницька міська лікарня
Хмельницька міська лікарня.Відділення «ВАІТ».Найкращий медичний персонал, кваліфікація якого не відстає від європейських. Люди просто професіонали своєї справи. Всі до єдиного. Не було поганих або не кваліфікованих змін. Шана і подяка !!!!
Відповісти
Хмельницька міська лікарня
Доброго дня звернувся з невідкладною допомогою в нас міський травмпункт з поламався В мене гіпс відмовили мені в заміні відправили в поліклініку де в поліклініці вимагали ще 150 грн по запису до врача тому що немає вільних талонів на сьогодні немає повторно звернувся в травматології і в травматології відмовилась сказали чекати На даний момент відчуваю гостру біль не знаю куди звертатись хотівби щоб це побачив наш голова лікарні йому було би дуже би добре би побачити це смс повідомлення на наших лікарів і ставлення їх до своєї роботи Буду дуже вдячна якщо хоч хтось лікарів буде покараний за свою лояльність до своєї роботи і безвідповідальність до своїх обов'язків як до лікаря перед громадянином своєї держави
Відповісти
Хмельницька міська лікарня
Добрий день. Умови і відношення медичного персоналу у лікарні жахливі:бігають таракани,робиться ремонт,де люди в палатах лежать з кровотечею.Коли мій чоловік лежав у лікарні,поступив з тупою травмою правої половини грудної клітки.Правобічний пневмоторакс. А також з переломами ребер які вони не підтвердили,тому що були попередженні правохоронцями,які нанесли травму,щоб уникнути кримінальної відповідальності;мого чоловіка виписали з лікарні з сильними болями і сказали:"Він ще довго буде мучитись".З знімком ми пішли до незалежного експерта і травматолог підтвердив,що перелом ребра є. В той же день після виписки ми пішли на КТ:перелом ребер справа 4,5,6,7.В лікарні працює система яку потрібно змінювати.
Відповісти
Хмельницька міська лікарня
Жахливі відносини до людей, приймальне відділення, то не люди а Зомбі ходячі,для них люди то сміття, яке лежить десь на каталці. У відділеннях Бардак, медперсонал не кваліфікований, є медсестри які проробили роками і рвуть людям вени, не вміють ставити капельниці, не попадають усім підряд. Води помитися немає і немає де, туалети жахливі
Відповісти
Хмельницька міська лікарня
Хочу висловити подяку лікарю-отоларингологу Пославському Юрію. Щиро вдячна за високопрофесійну допомогу і людяність! Молодий, розумний і всесторонньо обізнаний, розсудливий Лікар, який тримає руку на пульсі прогресивної медичної допомоги!
Відповісти
Хмельницька міська лікарня
Так склалося, що на гемодіалізі я вже 7 років, з яких 6 років лікувалася в обласній лікарні. І лише останній рік у відділенні гемодіалізу міської лікарні. Ніякого порівняння між ними бути не може. В міській лікарні відділення європейського зразка, водз проходить кілька стадій очистки. Весь медичний персонал під керівництвом завідувача відділенням Онуфран В.І. високопрофесійний, до нас ставляться доброзичливо з турботою про наше здоров'я при мізерній оплаті праці. Терпляче вислуховують всі наші скарги, адже у нас багато супутніх хвороб крім хронічної ниркової недостатності. Ми щиро вдячні колективу відділення за щоденну працю, котра несе добро, турботу і світло, яке лікує людей.
Відповісти
Хмельницька міська лікарня
Хочу отметить высокий профессионализм и прекрассное отношение медперсонала отделения неврологии№1.Прекрассные врачи,медсестры и санитарочки,спасибо вам за ваш тяжелый труд,за внимание и поддержку,за уникальный подход к каждому пациенту,независимо от возраста. Совсем противоположное обслуживание и отношение можно было наблюдать в г.Винница,где моя мама заболела несколько дней дней назад и мне пришлось перевезти ее тяжелобольную в родной Хмельницкий. Хотелось бы,чтобы так бы относились к каждому пациенту,независимо от возраста,в любом городе Украины.
Відповісти

Залиште Ваш відгук

Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення