Допомогти проекту

Хмельницька міська лікарня

Показати на карті
Тип закладу: Міська лікарня
Область: Хмельницька
Район: м.Хмельницький
Населений пункт: Хмельницкий
Адреса: 29000 м. Хмельницький Проскурівський пров., 1 (показати на карті)
E-mail: mlik@ic.km.ua
Телефон: (0382)79-40-96
Факс: (0382)79-40-96
Код ЄДРПОУ: 02774384
Повна назва: Хмельницька міська лікарня

 

 

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Броженко Валентина
13.06.2021
Висловлюю щиру подяку лікарю Пославському Юрію Михайловичу за кваліфіковану допомогу. Цей лікар завжди надає повноцінний огляд і професійну консультацію з усіх питань і щодо усіх скарг. Цей лікар сучасний і досвідчений у своїй справі.
Лена
30.05.2021
Добрий день. Умови і відношення медичного персоналу у лікарні жахливі:бігають таракани,робиться ремонт,де люди в палатах лежать з кровотечею.Коли мій чоловік лежав у лікарні,поступив з тупою травмою правої половини грудної клітки.Правобічний пневмоторакс. А також з переломами ребер які вони не підтвердили,тому що були попередженні правохоронцями,які нанесли травму,щоб уникнути кримінальної відповідальності;мого чоловіка виписали з лікарні з сильними болями і сказали:"Він ще довго буде мучитись".З знімком ми пішли до незалежного експерта і травматолог підтвердив,що перелом ребра є. В той же день після виписки ми пішли на КТ:перелом ребер справа 4,5,6,7.В лікарні працює система яку потрібно змінювати.
Зоя
15.03.2021
Жахливі відносини до людей, приймальне відділення, то не люди а Зомбі ходячі,для них люди то сміття, яке лежить десь на каталці. У відділеннях Бардак, медперсонал не кваліфікований, є медсестри які проробили роками і рвуть людям вени, не вміють ставити капельниці, не попадають усім підряд. Води помитися немає і немає де, туалети жахливі
Людмила
24.02.2021
Тарасова Людмила Василівна висококваліфікований досвідчений лікар і дуже уважна порядна людина. Весь медичний персонал відділення на найвищому рівні. Щиро вдячна за Вашу турботу і допомогу.
Валентина
10.11.2020
Хочу висловити подяку лікарю-отоларингологу Пославському Юрію. Щиро вдячна за високопрофесійну допомогу і людяність! Молодий, розумний і всесторонньо обізнаний, розсудливий Лікар, який тримає руку на пульсі прогресивної медичної допомоги!

Залиште Ваш відгук

Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення