Допомогти проекту

КЗОЗ "Хмельницький обласний центр медико-соціальної експертизи"

Показати на карті
Тип закладу: Обласний центр (бюро) медико-соціальної експертизи
Область: Хмельницька
Район: м.Хмельницький
Населений пункт: Хмельницкий
Адреса: 29000 м.Хмельницький, вул. Пілотська, 1 (показати на карті)
E-mail: msek-xm@ukr.net
Телефон: (0382) 65-15-67
Факс: (0382) 65-15-67
Код ЄДРПОУ: 23562203
Повна назва: КЗОЗ "Хмельницький обласний центр медико-соціальної експертизи"

 

 

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Олексій
24.05.2021
Доброго вечора! Хочу повідомити що Хмельницький МСЕК там не врачі а помойні Шакали взяточніки та дегінірати... Як можна людину Ветерана АТО відправити до дому і сказати що в нього сумнівні причини для отримання інвалідності? При кучі операцій в голові, та постійними головним болем, при втратах свідомості та запамороченням, коли немає передньої кістки черепа, та вставлені не своєродні тіла, такі як метал, сентитичні кістки, та дринажі... Людина гниє за живо вже пять років, а ви їбучі тварі даєте групи інвалідності за високий тиск при отриманні взятки та за прищь на сраці, а Атовцю який вас і ваших таких як сам дітей захищав, направляєте на якісь єкспертизи, при тому що в нього є купа підтвердження потдокументам та довідках, по рішенню ВЛК та прямим снімках голови, де все видно одразу, як так можна поступати? Чи ви розумієте одну мову, коли до вас зайти з гр*н*тою? Багато кому втрачати нічого, і очікуйте тепер, і по взятках буде підтвердження факту, і по само суду... І да, Шановна Голова МСЕК вас особисто відблогодорят як ви це любите!
Тетяна Глущенко
20.11.2020
03 вересня 2020 подала направлення ЛКК на встановлення групи інвалідності, у відповідь тиша, хоча за законом термін розгляду - 5 робочих днів. написала через місяць 2 звернення на електронну офіційну пошту, у відповідь-тиша, написала скаргу до МОЗу. У відповідь направили на ЛКК, начебто чогось не хватає, пройшла цю нехитру процедуру, відправила до МСЕКу, знову тиша.
Тетяна Глущенко
20.11.2020
Нагла, безсовісна шарага, яка торгує державними гарантіями у праві людей на інвалідність. При цьому нічого не бояться, відверто ігнорують будь-які звернення, порушують закони. Це свідчить тільки про одне - у них наявна "криша", під якою вони відчувають себе дуже впевненно. Лізуть у владу, у депутати для прикриття своєї "діяльності".
Ірина
01.10.2020
Доброго часу доби,в мене така ситуація, я 10 серпня відправила листа в Дунаєвецьку лікарню МСЕК по поводу втраченого корешка по 3- групі інвалідності,щоб отримати взамін дублікат,і ось ще ніякої відповіді не отримала скільки ще мені часу чекати хочаб на якийсь результат,я вже зверталась в центр правової допомоги і там мені сказали звонити і вимагати щоб мені ту бумажку дублікат видали.
Наталія
08.05.2020
Мене цікавить, чому я досі не можу оформити документи по інвалідності. Я подала їх за день до карантину і мені пенсію за наказом президента ніхто не виплачує. Бо я це зробила не в період карантину. Виходить, моя пенсія, стипендія та взагалі справка про інвалідність десь у повітрі. Коли ця бездіяльність закінчиться? У мене скоро вийде термін перерви!!!!

Залиште Ваш відгук

Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення