Рух єдності

Хмільницька станція швидкої медичної допомоги Вінницької обласної Ради

Хмільницька станція швидкої медичної допомоги Вінницької обласної Ради
Показати на карті
Тип закладу: Станція швидкої медичної допомоги
Форма власності: Державна
Область: Вінницька
Район: Хмільницький
Населений пункт: м. Хмільник
Адреса: 22000 Вінницька область, м. Хмільник, вул Кірова, 71 (показати на карті)
E-mail: Показати пошту
Телефон: 04338-2-42-48
Факс: 04338-2-42-48
Код ЄДРПОУ: 38369310
Повна назва: Хмільницька станція швидкої медичної допомоги Вінницької обласної Ради
Хмільницька станція швидкої медичної допомоги Вінницької обласної Ради
22000 Вінницька область, м. Хмільник, вул Кірова, 71 Україна
04338-2-42-48 04338-2-42-48 04338-2-42-48 stmd.hm@gmail.com

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
ПитанняДоброго дня. В мене дуже велике прохання до модератора. Надайте, будь ласка, прізвища тих горе- працівників бригади швидкої допомоги, які працювали 20 жовтня 2023 р. і через їхню халатність і байдужість того дня померла моя маленька внучка, Порядко Міланка 8 с Широка Гребля.. Особливо відзначився водій швидкої, бо дуже переживає за свою пенсію, а життя людини для нього ніщо.
Відповісти
ПитанняВ мене запитання, коли буде опублікований мій відгук про байдужість та халатне ставлення дичпетчерів та медперсоналу бпигади швидкої допомоги. Завдяки їхній злочинній бездіяльності померла моя внучка, Порядко Міланія 20 жовтня 2023 р, бо працівники швидкої допомоги дуже довго добиралися до с Широка Гребля .Ну і де мій відгук? Чи модератор такий же байдужий до чужого горя, як і ці горе- медики ?
Відповісти
Через байдужість і халатність диспетчерів і медпрацівників " швидкої " допомоги 20 жовтня 2023 р померла моя внучка, Порядко Міланія, якій було всього 17 днів. Я обурена, що безвідповідальні диспетчери на численні телефонні дзвінки моєї невістки не одразу прийняли виклик, а потім і самі медпрацівники, на сучасно обладнаній швидкій, з величезним запізненням приїхали і навіть не використали дифібрилятор для надання допомоги дитині. Більше того, цинізм аж зашкалював, коли самі медпрацівники в присутності моєї свахи одразу, як тільки приїхали, то почали дзвонити в диспетчерський пункт, щоб задокументувати свій приїзд і навіть ампулу з препаратом тут же списали. Я звертаюсь до адміністрації вашого медичного закладу, що таким горе- працівникам не місце тут, де вирішується доля людини. І дуже жаль, що ці нелюди не понесуть покарання.
Відповісти
722 борт Калинівка Коломієць Ніна Вікторівна Викликала сьогодні 29.10.2021 до свого дєда, з скаргами які вона всі не опитала, не записала, тільки фиркала що все її не так, я надала їй записане все лікування на яке вона не подивилась не те щоб навіть записала, приїхавши в приймальне сказала що мого дєда не приймуть, тоді йому стало ще гірше Дуже Вас прошу відреагувати на це повідомлення, просто такої поведінки Я ще не бачила. Я розумію що зараз важко працювати, але потрібно якось свої проблеми залишати дома, а не виливати на пожелих людей
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних