Рух єдності

Ходорівська районна лікарня

Ходорівська районна лікарня
Показати на карті
Тип закладу: Лікарня районна
Форма власності: Державна
Область: Львівська
Район: Стрийський
Населений пункт: м. Ходорів
Адреса: 81750 м. Ходорів, вул.Б. Хмельницького, 63 (показати на карті)
Телефон: 03 239 53373
Факс: 03 239 53373
Код ЄДРПОУ: 20763846
Повна назва: Ходорівська районна лікарня
Ходорівська районна лікарня
81750 м. Ходорів, вул.Б. Хмельницького, 63 Україна
03 239 53373 03 239 53373 03 239 53373

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Дуже вдячна Цану Ю. Р. -лікарю знаючому, Вмілому і чуйному і, крім того,розумній, з відмінним почуттям гумору людині. Здоров'я Вам, Юрій Романович, благополуччя і Щастя
Відповісти
Лікар Сахарук з Ходорівської лікарні вбивця, маму положив в лікарню через ранку на нозі, за три тижні вона там померла, так її прокапав, смерть Сахаруку.
Відповісти
Сьогодні мав нагоду "познайомитися" із лікарем-травматологом Цан Ю.Р. Сталося так, що я привів свою маму в лікарню, саме на прийомі був цей лікар. Можливо хтось не погодиться зі мною, але я хочу сказати, що цей лікар знає свою роботу і вміє розмовляти із пацієнтами. Я маю можливість вести співпрацю із європейськими спеціалістами, така в мене робота. От і в цьому лікарю я побачив ввічливого і відданого своїй праці професіонала. Не дивлячись на годинник, коли має починати прийом пацієнтів, адже до прийому ще був час, більше як година, він ласкаво запросив у свій кабінет і почав огляд. Як в народі кажуть" на хлопський розум", він підбирав слова, моя мама була в захваті від обслуги професіонала. Я пишаюся такими людьми, адже вони працюють в лікарні нашого ОТГ. Товаришам пана лікаря є з кого брати приклад.
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних