Рух єдності

Комунальна установа "Хмільницька центральна районна лікарня"

Комунальна установа "Хмільницька центральна районна лікарня"
Показати на карті
Тип закладу: Лікарня центральна районна
Форма власності: Державна
Область: Вінницька
Район: Хмільницький
Населений пункт: м. Хмільник
Адреса: 22000 Вінницька обл. м.Хмільник вул.Кірова, 71 (показати на карті)
E-mail: -
Телефон: 04338-2-33-40
Факс: 04338-2-33-40
Код ЄДРПОУ: 01982695
Повна назва: Комунальна установа "Хмільницька центральна районна лікарня"
Комунальна установа "Хмільницька центральна районна лікарня"
22000 Вінницька обл. м.Хмільник вул.Кірова, 71 Україна
04338-2-33-40 04338-2-33-40 04338-2-33-40 hmcrl@rambler.ru hmcrl_kadry@mail.ru

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Хмільницька центральна районна лікарня поясніть будь ласка , чи нормально ви себе почуваєте лікуючи людину з такими діагнозами вітамінами В6 та В12 по факту і відмічаючи що медикаменти ,які в чеку ви даєте , а по факту -ні? І якщо у всіх медичних закладах , в яких був мій чоловік ці препарати видавались безкоштовно, то у вас навіть призначення на самостійну купівлю не було. Чи Нормально коли хірурги беруть на себе повноваження відміняти ліки призначені психіатром бо у вас їх немає в закладі, чи антидепресанти на пів року то для вас іграшка? Нормально спиться , коли ви отримуєте додатково до зарплатні за перебування у вас військовослужбовців , завдяки яким, доречі, орче стадо до вас не добрались, і при цьому в своєму забезпеченні не маєте навіть банального нормопресса , бо стабілізуюче тиск , виявляється , це препарат не вашого профілю клінік ? "180/100, трошки підвищене, піди поспи" каже медсестра. Чому за 15 хв ходьби до військового санаторію де є обладнання ви вже другу неділю відтягуєте призначену ЛОРом аудіограму бо у Вінниці спеціаліст у відпустці ? Чому ваші медсестри обкрадають військових, коли волонтери привозять гуманітарку а вони перед військовими пакують це по сумках "а що, ти знаєш яка у мене зарплата?" Не всі, але 2 щура у вас там водяться і нікого це не бентежить. Це ж язик взагалі повернувся сказати військовому який голодував і який живе на дуже поживних лікарняних супчиках що їй потрібніше. Чи нормально , що військовим перебуваючи у вас стає гірше, а ви відповідаєте "не подобається - пиши рапорт і їдь на передову назад? А чому б вам не зібрати свої манатки і самим не поїхати на передову ? Ви мені пробачте, але ви мерезенні істоти , без моралі, без совісті, без людяності .
Відповісти
Швидка привезла маму, дуже важкий стан з підозрою на інсульт. Замість швидко надавати допомогу та повідомити родичів про необхідність провести процедуру тромболізису, санітарка мила ноги бо мама каже іде в реанімацію. Ми не лікарі і не знаємо протоколів лікування тієї чи іншої хвороби, та схоже на те що там їх не дотримуються. Мама через два дні померла.
Відповісти
Самі погані спогади. Довели маму до смерті. Спочатку не правильний діагноз поставили і так прооперували,що уже шансів на одуження ніяких не було. А в кінці списали все на коронавірус,хоча усі тести були негативні.
Відповісти
Директор лікарні м.Хмільнтка та Базь, Бабій, безвідповідальні, байдужі, нелюди( їм наплювати на хворих. По їхній вині помер мій батько. В лікарні небуло кисню майже 10 год. Я привозила кисневий концентратор з Вінниці. Вони падлюки. Я звертаюся до всіх органів влади, щоб ці люди понесли покарагння, а наш мер Юрчишин роздає їм одрена(( Люди що це робиться(((
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних