Допомогти проекту

Комунальний заклад "Рівненський обласний онкологічний диспансер" Рівненської обласної ради

Показати на карті
Тип закладу: Онкологічний диспансер
Область: Рівненська
Район: м.Рівне
Населений пункт: Рівне
Адреса: 33000 м.Рівне, вул.О.Олеся, 12 (показати на карті)
E-mail: onko_buch@ukr.net
Телефон: 0362-22-60-26
Факс: 0362-22-60-26
Код ЄДРПОУ: 02000205
Повна назва: Комунальний заклад "Рівненський обласний онкологічний диспансер" Рівненської обласної ради

 

 

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
14.09.2021
Хочу залишити відгук про самого жахливого лікаря Яковець І.В. Яка халатність до пацієнтів. Цей раз не заплатила ще й накричала. Показники печінки були підвищені. В неі запитали може щось додатково приймати, як завжди стандарт. Четверта хімія була вже у людини. Результат : госпіталізували із лейкоцитами 0,5. Думаю треба лишати більше таких відгуків про таких " хороших спеціалістів". Одного хочеться побажати : дай Боже вам і вашим рідним здоров'я !!!
Відповісти
09.08.2021
яКОВЕЦЬ іННА вАСИЛІВНА - САМИЙ ЖАХЛИВИЙ ЛІКАР!!! (хіміотерапевт з маленької букви) Страшенно бере гроші а допомоги 0! Поки не заплатиш хімії капати не назначить, дзвониш і говориш стан хворого і чуєш «Дзвоніть до сімейного лікаря, я не знаю» хоча добре знає причину! Коли потрібно було змінити лікування, вона морозилася визнати свою помилку. Дзвонили до неї їхати на лікування… її слова «я йду у відпустку приіжайте через 20 днів.» 20 днів???? Ці дні коштують людині життя!!! Не лікар а
Відповісти
23.03.2021
Немає організації прийому громадян, повна дезорганізація. Всюди жива черга! В реєстратору- хоча маєш електронне направлення, до лікарів, хоча теж і електронне направлення і в реєстратурі вже внесли в базу даних. А на УЗД що робиться?! Жах! Чому? Чому немає електронних черг, адже досидиш майже до втрати свідомості і все ж попадаєш в той конче необхідний кабінет! Або завтра попадеш! То чому не можна це цивілізовано зробити, адже все комп'ютеризовано вже! Люди з усієї області приїхали і не можуть розрахувати час та сили! Технології змінились, а система чомусь ні!
Відповісти

Залиште Ваш відгук

Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення