Допомогти проекту

Комунальний заклад "Вишгородська центральна районна лікарня"

Показати на карті
Тип закладу: Лікарня центральна районна
Область: Київська
Район: Вишгородський
Населений пункт: Вишгород
Адреса: 07300,Київська область,м.Вишгород,вул.Кургузова,1 (показати на карті)
E-mail: crb.vyshgorod@svnet.kiev.ua
Телефон: 045-96-54-739
Факс: 045-96-25-772
Код ЄДРПОУ: 01994391
Повна назва: Комунальний заклад "Вишгородська центральна районна лікарня"

 

 

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Яременко Ірина
12.11.2020
Чому лікарі клініки пропонують йти в інше місце робити процедуру? Невже вони отримують відсоток за рекламу інших закладів? Чому так складно вести нормальну комунікацію з пацієнтом? Невже немає журналу який переглядають усі лікарі кабінету номер 15, куди можна записати пацієнта? Буду вдячна за зворотній зв'язок
Яременко
12.11.2020
Доброго дня Сьогодні знову була в лікарні у 15 кабінеті на узі черевної порожнини. Хотіла записатись, через тиждень – з 23 по 27 на будь який день, на узі за направленням від мамолога, але мені відмовили. Мотивуючи тим, що лікар, яка сьогодні була буде відсутня. Я попросила до іншого лікаря записати, сказали це неможливо. В мене питання, чому запис неможливий? Чому не можна зробити запис на процедуру за 2 тижні? Допоможіть вирішити це питання Буду вдячна за зворотній зв'язок.
Ірина
23.10.2020
Добрий день. Я прийшла записатись на узі черевної порожнини за направленням від сімейного лікаря та на узі молочної залози теж з відповідним направленням, у стаціонар, бо лікар повідомила, що лише там можу зробити узі. Кабінет 15 –лікар мені відповіла,– що це не до них і мені слід йти у поліклініку. В поліклініці на 1 му поверсі виявилось, що треба йти на 3 -ій, бо апарат не справний і узі не можуть зробити. І вже на 3-му відповіли що не роблять і вони, і знову(!!!! еврика!) запропонували йти в стаціонар, або в клініку "Аміда", не знаю, може це була реклама тієї клініки, хто знає.... Далі, коли я повернулась у стаціонар і знову спробувала записатись мене попросили почекати. До кабінету навіть не запросили , вийшла лікар чи медсестра не представилась, і почала звертатись до мене, – "сонечко", на що я відповіла що в мене є Ім'я і не треба фамільярності. Почали розмову, виявилось що можна зробити запис на листопад, і навіть не на перший тиждень, бо у лікаря нічна зміна. Як так? Невже кабінет узі не буде працювати? Виявилось – ні. Записали в блокнот невідомої медсестри, чи лікаря, мене на 11 та 12 листопада, не спитавши ні прізвище ні ім'я. Не впевнена що коли прийду на узі мене приймуть До кого можна звернутись, Посада, прізвище вкажіть будь-ласка, щоб підтвердити запис на процедури?

Залиште Ваш відгук

Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення