Рух єдності

Комунальний заклад "Вишгородська центральна районна лікарня"

Комунальний заклад "Вишгородська центральна районна лікарня"
Показати на карті
Тип закладу: Лікарня центральна районна
Форма власності: Державна
Область: Київська
Район: Вишгородський
Населений пункт: м. Вишгород
Адреса: 07300,Київська область,м.Вишгород,вул.Кургузова,1 (показати на карті)
E-mail: Показати пошту
Телефон: 045-96-54-739
Факс: 045-96-25-772
Код ЄДРПОУ: 01994391
Повна назва: Комунальний заклад "Вишгородська центральна районна лікарня"
Комунальний заклад "Вишгородська центральна районна лікарня"
07300,Київська область,м.Вишгород,вул.Кургузова,1 Україна
045-96-54-739 045-96-54-739 045-96-25-772 crb.vyshgorod@svnet.kiev.ua

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Всім доброго дня! Дуже хочеться поділитися враженнями від пологового відділення у Вишгороді. В мене були другі пологи, плановий кесарів. Так як живу поряд з лікарнею, вирішила для себе народжувати тут і не пожалкувала. По відгуках та рекомендаціях вибрала лікаря, це була Лучицька Ірина Миколаївна. Її роботою , професіоналізмом та просто відношенням я не просто задоволена, я вражена. Це лікар, який однозначно на своєму місці. Також окрема подяка Губар Ірині Анатоліївні за відношення та розуміння. Взагалі весь персонал суперовий, дорікнути нема чим. Кожен знає свою справу і робить її якісно. Щодо самого пологового теж є, що сказати. Перед усим це гарний ремонт і умови перебування в ньому. Питання комфорту для мене дуже важливе і тут він однозначно є.
Відповісти
Чому лікарі клініки пропонують йти в інше місце робити процедуру? Невже вони отримують відсоток за рекламу інших закладів? Чому так складно вести нормальну комунікацію з пацієнтом? Невже немає журналу який переглядають усі лікарі кабінету номер 15, куди можна записати пацієнта? Буду вдячна за зворотній зв'язок
Відповісти
Доброго дня Сьогодні знову була в лікарні у 15 кабінеті на узі черевної порожнини. Хотіла записатись, через тиждень – з 23 по 27 на будь який день, на узі за направленням від мамолога, але мені відмовили. Мотивуючи тим, що лікар, яка сьогодні була буде відсутня. Я попросила до іншого лікаря записати, сказали це неможливо. В мене питання, чому запис неможливий? Чому не можна зробити запис на процедуру за 2 тижні? Допоможіть вирішити це питання Буду вдячна за зворотній зв'язок.
Відповісти
Добрий день. Я прийшла записатись на узі черевної порожнини за направленням від сімейного лікаря та на узі молочної залози теж з відповідним направленням, у стаціонар, бо лікар повідомила, що лише там можу зробити узі. Кабінет 15 –лікар мені відповіла,– що це не до них і мені слід йти у поліклініку. В поліклініці на 1 му поверсі виявилось, що треба йти на 3 -ій, бо апарат не справний і узі не можуть зробити. І вже на 3-му відповіли що не роблять і вони, і знову(!!!! еврика!) запропонували йти в стаціонар, або в клініку "Аміда", не знаю, може це була реклама тієї клініки, хто знає.... Далі, коли я повернулась у стаціонар і знову спробувала записатись мене попросили почекати. До кабінету навіть не запросили , вийшла лікар чи медсестра не представилась, і почала звертатись до мене, – "сонечко", на що я відповіла що в мене є Ім'я і не треба фамільярності. Почали розмову, виявилось що можна зробити запис на листопад, і навіть не на перший тиждень, бо у лікаря нічна зміна. Як так? Невже кабінет узі не буде працювати? Виявилось – ні. Записали в блокнот невідомої медсестри, чи лікаря, мене на 11 та 12 листопада, не спитавши ні прізвище ні ім'я. Не впевнена що коли прийду на узі мене приймуть До кого можна звернутись, Посада, прізвище вкажіть будь-ласка, щоб підтвердити запис на процедури?
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних