Рух єдності

Коростенська центральна міська лікарня

Показати на карті
Тип закладу: Лікарня центральна міська
Форма власності: Державна
Область: Житомирська
Район: Коростенський
Населений пункт: м. Коростень
Адреса: 11500 Житомирська обл. м.Коростень вул.Семашко 8 (показати на карті)
E-mail: Показати пошту
Телефон: (04142) 9-65-19
Факс: (04142) 4-31-39
Код ЄДРПОУ: 01992050
Повна назва: Коростенська центральна міська лікарня
Коростенська центральна міська лікарня
11500 Житомирська обл. м.Коростень вул.Семашко 8 Україна
(04142) 4-31-39 (04142) 9-65-19 (04142) 4-31-39 korostencml@ukr.net

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Шановний пане Ковердун С.А, звертаюся до Вас з проханням: "Зверніть увагу на роботу приймального відділення та інфекційного відділення". На вихідних був випадок самозвернення з дитиною 10 місяців з високою температурою, тоді була 39,2. Коли ми в регістратурі сказали, що в дитини висока температура більше доби (була найбільше 39,9) і збити до 36,6 не можна, у відповідь нам сказали, що спочатку нам треба піти у інфекційне відділення, щоб зробити тест на короновірус. А тепер скажіть, це нормальне відношення? Я з маленькою дитиною, повинна бігати по інших відділеннях, щоб зробити тест, чого його не можна зробити в регістратурі? Чого дівчата з інфекційного не можуть прийти і зробити цей тест, а я з дитиною повинна бігати по відділенням (з дитячого в дорослий), шукати в які двері зайти і зробити цей тест. Тест у нас був негативний. Наведіть будь-ласка порядок, щоб мами з маленькими дітьми в яких температура, не бігали по відділеннях, а прийшли в приймальне відділення і отримали бажану допомогу. Дякуємо, що хоч лікаря нам викликали, він нас оглянув і назначив лікування і ми поїхали додому, бо після такого відношення не захотілося залишатися в стінах лікарні. Сподіваюся мене буде почуто і більше таких випадків не буде.
Відповісти
Скажіть будь ласка з яких причин взяли з нас за ренген 95 гр травмпункт травма є лікарняна каса .Квітанцію не видали .Дзвонили в лікарняну сказали безкоштовно ,як це розуміти хто говорить правду.
Відповісти
Величезне спасибі від щирого серця кажу чудовим лікарям, Заєць М.А. та Кожан Ю. В. Щиро дякую Вам за те, що відгукнулись, не залишили по за увагою моє прохання про допомогу! Дякую Вам за ваші зусилля, старання, професіоналізм, доброту серця і велику майстерність. Від щирого серця бажаю Вам завжди залишатися найкращими лікарями. Спасибі Вам величезне, Ви — лікарі від Бога.
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних