Рух єдності

Красноградська центральна районна лікарня

Красноградська центральна районна лікарня
Показати на карті
Тип закладу: Лікарня центральна районна
Форма власності: Державна
Область: Харківська
Район: Красноградський
Населений пункт: м. Красноград
Адреса: 63304, Харківська обл., м. Красноград, вул. Ленінградська, б.87 (показати на карті)
E-mail: Показати пошту
Телефон: (05744) 7-30-23
Факс: (05744) 7-30-23
Код ЄДРПОУ: 02002701
Повна назва: Красноградська центральна районна лікарня
Красноградська центральна районна лікарня
63304, Харківська обл., м. Красноград, вул. Ленінградська, б.87 Україна
(05744) 7-40-32 (05744) 7-30-23 (05744) 7-30-23 krgrcrl@rambler.ru

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Відділення екстренної допомоги потребує гарних спеціалістів,щоб мали змогу адекватно оцінювати стан тяжкохворих і надавати професійну допомогу,лікування та обстеження!Завідувачка Меркулова,м'яко кажучи,не зовсім розуміє чим повинен займатися лікар,тим паче очільник,такого направлення!Несвоєчасне і непрофесійне ставлення до людей,призводить до великих трагедій і втрат!Лікар реанімаційного відділення Головінов,має право працювати тільки на базарі у м'ясному відділі-коли мій брат всю ніч бився в агонії,ця людина навіть не дала йому кисневої маски,щоб хоч трохи зменшити страждання!Коли я вранці побачила свою рідну людину в такому стані і почала благати дати кисень і зателефонувати зав відділення,якщо Головінов не може приймати хоч які-небудь рішення,була відповідь:"Керувати будеш дома!"Хіба таке створіння має право надягати білий халат?!Від серйозних звернень і скарг на це неподобство мене стримує зараз тільки невимовний біль і горе,яке переживає наша сім'я,в зв'язку з втратою самої близької людини!Але я бажаю цьому "лікарю",щоб він пережив такий же стан,як мій брат-задуху,від нехватки кисню!Десятою дорогою обходити цю лікарню і такий підхід до пацієнтів та їх родичів!Велика дяка середньому та молодшому медперсоналу відділення екстренної допомоги.Зав відділенням реанімації-Фесенко,за профессіоналізм та людяність!Начмеду Позняк,за чуйність і такт!Бажаю цим людям професійного росту і розвитку,незважаючи на такий складний час!
Відповісти
Жахливі ставлення до пацієнтів лікаря кардиолога, грубіянка. Звернулася людина якій на той час було погано, на що лікар кардиолог Кравченко некоректно розмовляла і просто вказала на двері. Думає якщо вона один кардиолог у місті Красноград так їй все дозволено? Будемо звертатися вище, вона не заслуговує цієї посади
Відповісти
Хочу висловити безмежну вдячність лікарям: Горбович Олександру Станіславовичу і Курінько Петру Федоровичу за професіоналізм, компетентність, людяність, привітність та уважне ставлення до пацієнтів. Здоров'я вам і вашим родинам. Нехай мрії збуваються під мирним небом!
Відповісти
По доброму заздрю красноградцям, що в них тепер працює Горбович Олександр Станіславович. Це справжній лікар, хірург від Бога, а ще просто дуже гарна людина. Він до пацієнтів відноситься зі співчуттям та повагою, вболіває за кожного. Чуйний, людяний, а головне небайдужий. Знаходить для кожного час, навіть у вільний від роботи, ніколи не відмовляє в допомозі. Коли він працював у Харкові в Інституті хірургіі кисті, три роки тому врятував мені руку, і зараз не залишився осторонь, і знову мені допоміг порадою, хоч і працює в іншому місті. Я думаю, що всі харків'яни, яким довелося знати цього прекрасного лікаря, приєднуються до мого відгуку, і з нетерпінням чекають на фого повернення. Харків чекає на Вас, Олександре Станіславовичу, усього Вам найкращого, і вашій родині.
Відповісти
Безмежно вдячна лікарю-травматологу Горбович Олександру Станіславовичу і колективу хірургічного відділення за їх професіоналізм та сумлінну працю.Це людина,яка виконує свою роботу не професійно,а мегапрофесійно,і якому,нажаль,доводиться виправляти помилки інших.Красноградському району дуже пощастило мати такого лікаря,як Олександр Станіславович!!!
Відповісти
Хочу поблагодарить талантливого и внимательного доктора Горбовича Александра Станиславовича, человека с большой буквы, за его профессионализм и за человеческие качества: отзывчивость, внимательность, доброту и поддержку. За 4 года своей болезни я столкнулась с многими докторами, но лишь он оказал мне реальную и профессиональную помощь. И только благодаря ему я могу жить полноценной жизнью и заниматься любимым делом. Я очень ему благодарна, что он сделал то, от чего некоторые доктора попросту отказывались и смог помочь мне.
Відповісти
Анна Владимировна - Вы очень хороший человек. Спасибо Вам огромное за помощь!!!
Відповісти
Дякуємо лiкарю-травматологу Горбовичу Олександру Станiславовичу за професiоналiзм та iндивiдуальний пiдхiд до кожного пацiєнта.
Відповісти
Травматолог Горбович дуже уважний лікар і чудовий фахівець
Відповісти
Хочу выразить благодарность врачу Горбович Александр Станиславович и медсестре Акулова Елена Николаевна за внимательное отношение и профессионализм. Большое человеческое спасибо!
Відповісти
Сама по себе брльница не плохая много бесплатных обследований на территории стационара ,но хочется немного сказать о хирургическом отделении которое находиться на 2 этаже отношение к пациентам самое самое поршивое много больниц к сожалению посещала но такого не где не видела врачи хамы нечего нормально нельзя спросить ответа не дождешься ответ таков читайте в интернете что можно кушать,пить.Не когда не могла подумать что в маленьком городке такая ужасная атмосфера в стационаре.
Відповісти
Поставили не правильний діагноз і зробили два рентгена дочці.
Відповісти
Почему нет электронной записи на прием .
Відповісти
Жахливе ставлення до пацієтів лікаря УЗД Калюжної Л.М. 20.08.2020 мені терміново потрібно зробити УЗД, тому скористалася платною послугою. В реєстратурі працівники запевнили, що платні послуги обслуговуються в порядку живої черги. В черзі я чекала з 8.00 до 11.30. Були сильні болі, тому мені довелося зайти в кабінет з іншою пацієнткою, щоб запитати, коли мене прийме лікар. Калюжна Л.М. почала кричати, виганяти, сказала, що прийме, коли у неї буде вільний час ?мені довелося стати ще в електронну чергу?. Приблизно о 12.00 лікар мене викликає та починає читати лекцію, що мій час на 14.00 ?хоча за цей час вже можна було провести обстеження?. О 14.00 мені нарешті провели УЗД, яке тривало 5 хвилин, серветки не запропонували. В результаті через чекання в черзі я не встигла на консультацію в іншу лікарню, самопочуття моє погіршилося. Враження дуже негативні.
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних