Рух єдності

Київська міська дитяча клінічна лікарня № 1

Показати на карті
Тип закладу: Дитяча лікарня міська
Форма власності: Державна
Область: Київська
Населений пункт: м. Київ
Адреса: 04655, м.Київ, вул. Богатирська, 30 (показати на карті)
E-mail: Показати пошту
Телефон: (044)-426-22-53
Факс: (044)-426-22-53
Код ЄДРПОУ: 04350694
Повна назва: Київська міська дитяча клінічна лікарня № 1
Київська міська дитяча клінічна лікарня № 1
04655, м.Київ, вул. Богатирська, 30 Україна
044-426-22-53 (044)-426-22-53 (044)-426-22-53 kmdkl1@health.kiev.ua

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Щоб у тих хірургів, які не захтіли з нами морочитись і відправили нас додому мазать синець маззю 13.06.2021 з висновком синяк руки відпали і очі повилазили!! Щоб вони тою маззю залились!!! Ви не маєте права називатись лікарями!!! В мене дитина трохи не померла від температури вночі, і слава богу є дійсно гарні лікарі які пухлину вирізали, а ви тільки носом покрутили. Щоб ваші діти таке пережили!!!
Відповісти
Доброго дня! Хочу залишити негативний відгук про роботу чергового лікаря травматолога Гоменюка О.(якщо вірно розібрала прізвище у виписці), який по ренгену не побачив перелом ніжки у дитини 11 міс. Увагу було закцентовано на коліні, виписано мазь і спокій. Через день в Охматдиті (по тим самим знімкам) діагностовано перелом великої гомілкової кістки і накладено гіпс. Хотілось би, щоб адміністрація лікарні звернула увагу на цей випадок.
Відповісти
Хотіла подякувати персоналу який так віддано працює. Я була вражена турботою людей які там працюють. Ми попали у відділення пат. Анатомії з підозрою на пневмонію, до очікування результату на ковід. Лікар яка була на зміні, просто неймовірна. Вона відразу надала після здачі всих потрібних аналізів призначали лікування, і телефонувал мені кожної години. Першу добу ми просто були під цілодобовий наглядом. І я щиро вдячна лікарям, які вилікували мою крихітку. Ще окреме дякую лікарю-реаніматологу з інфекційного віддленя яка надала мені вже допомогу, бо коли ти цілодобово закритий в палаті твої нерви не витримують. Вона просто як фея, всилила в мене надію. З не приємних моментів, в пат. Анатомії це застарілий ремонт, і те що коли ми чекали наш результат персонал на чію зміну він прийшов, вибрав дивну тактику просто до нас не заходити. Коли пізно ввечері я вже вийшла і поцікавилася в чому причина того, що ніхто з мед. Персоналу за весь день до нас не зайшов, і чому нам не говорять результат. Сказали що його нема, але потім через 5 хвилин перетелефонувли і сказали що нас переводять. І так в 22:00, мене з 2х річною дитиною переводили в інфекційне відділення Персонал сказав що результат тільки надійшов лікарю. Але в цілому дякую лікарям, які віддані своїй справі.
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних