реклама

Київська міська клінічна лікарня № 8

Київська міська клінічна лікарня № 8
Показати на карті
Тип закладу: Міська лікарня
Форма власності: Державна
Область: Київська
Населений пункт: м. Київ
Адреса: м. Київ, вул. Кондратюка, 8 (показати на карті)
E-mail: Показати пошту
Телефон: (044)502-37-00
Факс: (044)502-37-00
Код ЄДРПОУ: 05497146
Повна назва: Київська міська клінічна лікарня № 8
Київська міська клінічна лікарня № 8
м. Київ, вул. Кондратюка, 8 Україна
(044)502-37-00 (044)502-37-00 (044)502-37-00 kmkl8@health.kiev.ua

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Щиро дякую колективу неврологічного відділення 1 лікарні за професіоналізм та людяність. Бажаю успіхів!
Відповісти
Захищаючи Україну від рашистських загарбників у боях під Бахмутом я отримав важке поранення. Стікаючи кров'ю, не думав що виживу. Але була віра в Бога, в наших лікарів і воля до життя. Саме в КМКЛ √8 мені зробили більше 40-ка операцій. Я не мав страху лягати на операційний стіл, вірив, що тут - лікарі від Бога, світла медицини. Лікарі - хірурги, реаніматологи, травматологи, ортопеди, нейрохірурги, реабілітологи зробили все можливе і неможливе , аби зберегти мені життя і дати можливість ходити. Доземний уклін і щире спасибі Вам, дорогі лікарі, за Ваш труд, професіоналізм, моральну підтримку, за людяність, сердечність...Ви залишалися на посту, коли на Київ летіли ракети, Ви знали ,що операцію треба довести до завершення....Ви рятували життя мені (і не тільки), ризикуючи своїм, от що означає жити і працювати заради інших. Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров'я, довгих років життя під мирним небом України. Божої опіки! Хай береже Вас Господь! З повагою Володимир та Людмила Сидораки. PS.. ❤️Уклінно дякуємо професору ортопеду-травматологу АНКІНУ Миколі Львовичу за проведення надскладної операції. ❤️Вдячні доценту кафедри лікарю травматологу Вікторії ЛАДИЦІ . ❤️Сердечно дякуємо лікуючому лікарю ортопеду-травматологу ДРЕВАЛЮ Євгенові Олександровичу. ❤️Подяка асистентам Олегу та Вікторії. ❤️Щиросердно дякуємо лікарю хірургу РЕЙЗИНУ Денисові Володимировичу. ❤️Щире спасибі лікуючому лікарю хірургу ПОДОЛЯНУ Володимиру Миколайовичу та асистенту Дмитру. ❤️Красно вдячні працівникам відділення хірургії, ортопедії, травматології та реабілітації , за підтримку, щиру допомогу, старанність, професійність. Дякуємо за Ваші посмішки та привітність. ♥️Особлива і дуже щира подяка директору КМКЛ√8 ХОМЕНКУ Ігореві Петровичу . ♥️ДОЗЕМНИЙ УКЛІН І ЩИРЕ СПАСИБІ ВАМ, ДОРОГІ ЛІКАРІ!!!♥️
Відповісти
Захищаючи Україну від рашистських загарбників у боях під Бахмутом я отримав важке поранення. Стікаючи кров'ю, не думав що виживу. Але була віра в Бога, в наших лікарів і воля до життя. Саме в КМКЛ √8 мені зробили більше 40-ка операцій. Я не мав страху лягати на операційний стіл, вірив, що тут - лікарі від Бога, світла медицини. Лікарі - хірурги, реаніматологи, травматологи, ортопеди, нейрохірурги, реабілітологи зробили все можливе і неможливе , аби зберегти мені життя і дати можливість ходити. Доземний уклін і щире спасибі Вам, дорогі лікарі, за Ваш труд, професіоналізм, моральну підтримку, за людяність, сердечність...Ви залишалися на посту, коли на Київ летіли ракети, Ви знали ,що операцію треба довести до завершення....Ви рятували життя мені (і не тільки), ризикуючи своїм, от що означає жити і працювати заради інших. Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров'я, довгих років життя під мирним небом України. Божої опіки! Хай береже Вас Господь! З повагою Володимир та Людмила Сидораки.
Відповісти
Что я могу сказать,это не больница,это бордель какой то,пациенты вечно пьяные,это точно притом каждый день,вечно курят что то.....,я и не сомниваюсь что вместе с врачами и медсестрами и п'ют и другими делишками занимаются...не какого порядка,строго по режиму......пациенты ,по вечерам гуляют себе по улицам когда хотят,и где хотят..,отбоя наверно нет,по времени...просто жесть... какой-то без придел...я сказала что видела, не хамите,,врачи по лечению хорошие да...но дистеплина очень там плохая,не какой....
Відповісти
Хочу подякувати всім працівникам відділення Паліативної допомоги, особливо Галині Орестівні. Велике спасибі за Вашу турботу, старання та знання, за Ваші зусилля і поради, за Вашу доброту і розуміння, за Ваш професіоналізм і майстерність. Мама пролежала у Вас 10 днів отримала не тільки лікування, але і психологічну підтримку. Мама дуже вражена, що є ще медичний персонал який гарно відноситься до пацієнтів які лежать з серйозними проблемами . Тому я з повагою, в якості нагороди, пишу подяку відділенню Паліативної допомоги. (В нас є з чим порівнювати, за останній рік мама не раз лежала в іншій лікарні, такої поваги не було.)
Відповісти
в лютому 2024 року мій чоловік (64 роки) зламав шийку стегна і по швидкій ми потрапили в цю лікарню №8. Нажаль нам попався зовсім ХАЛАТНИЙ лікар -з 6-го поверху травматологічного відділення - Слабоспицький Андрій Вікторович - це пихатий дядька, абсолютно НЕ уважний до пацієнтів, який НЕ вміє розмовляти та давати інформацію щодо діагнозу та перебігу лікування. Забігав на ОДНУ ХВИЛИНУ і навідь ті питання що мій чоловік хотів йому задати - зробити це було НЕМОЖЛИВО ! на 9 день перебування в стаціонарі -перед операцією зясувалось що у чоловіка ПЛАВАЮЧИЙ ТРОМБ в лівій вені (там де зламане бедро). І тут лікар замість того щоб ПЕРЕВЕСТИ чоловіка в інше відділення і розчиняти ТРОМБ, ВИПИСУЄ його додому - по дорозі тромб перемістився і затромбував легені (була втрата свідомості !)- виникла Тромбо Емболія легень ! далі РЕАНІМАЦІЯ в 1-й лікарні на Червоному хуторі. Лікарі швидкої були ЗДИВОВАНІ що чоловіка сьогодні пару годин тому ВИПИСАЛИ з таким діагнозом , лікарі в реанімації були ШОКОВАНІ що чоловіка сьогодні виписали з плаваючим тромбом !!! Казали що це неможливо !!! І почалася боротьба за ЖИТТЯ мого чоловіка !! Кожного дня я згадувала цього НЕДОЛІКАРЯ "незлим тихим словом" і розуміла скільки він ВЖЕ зашкодив своїм пацієнтам і скільки ще ЗАШКОДИТЬ - бо по суті він майже ВБИВЦЯ !!!, але що я могла від нього хотіти , як що там Є тривожна кнопка і коли чоловік в ПЕРШУ ніч із сломаним стегном НЕ міг терпіти біль і наnтиснув о 6-й ранку для виклику медсестри, то по-перше вона НЕ прийшла, а подруге, коли вона прийшла о 7-й ранку то ругала чоловіка навіщо він будить їх вночі, коли вони сплять !! у відділенні таргани ходять "СТАЯМИ" і вдень і вночі і не видно слідів боротьби із ними в 21 столітті - це ознака БАЙДУЖОСТІ до свого робочого місця - ФУ !!!! НЕ попадайте до рук цього НЕДОлікаря - сам про себе він казав " я про вени НЕ знаю, я - костоправ" - до цього костоправа , бо тоді зявляється шанс ПОМЕРТИ і у Вас.
Відповісти
Хочу подякувати нашому хірургу Свистяк Микиті Володимировичу за його професіоналізм і людяне відношення до пацієтів. Мій чоловік потрапив сюди по швидкій.Негайно була зроблена операція. І в подальшому він постійно наглядав за ним . Таке враження що цей лікар весь час заходиться в лікарні. І взагалі робота в відділенні дуже добре поставлена. Все чітко і вчасно.Я таке бачила в військовому госпіталі .Правда десь 15 років тому. Зав відділенням Володимир Миколайович Подолян.Дякую всім ісестричкам і санітаркам.
Відповісти
Біднота нашої медицини та таракани: так виглядає відділення терапії №2))) але є в ньому ЧУДОВІ ЛІКАРІ- Чорнейко Ірина Степанівна і завідуючий відділення (нехай простить- не запомнив його П.І.Б.) Ірина Степанівна- ЧУДОВИЙ, МОЛОДИЙ СПЕЦІАЛІСТ СВОЄЇ СПРАВИ!!! Тому хочу принести : ЩИРУ ПОДЯКУ ЗА ТУРБОТУ ТА ПРОФЕСІОНАЛІЗМ!!! ДЯКУЮ ВАМ за моє одужання!!!
Відповісти
Після наданої в клініці Національного інституту раку неякісної медичної допомоги, змушений був звернутися за місцем проживання до Київської міської клінічної лікарні №8, за альтернативною медичною допомогою, яку надали мені хірурги: завідувач відділення, кандидат медичних наук Зубаль Володимир Іванович, Бачинський Богдан Степанович, Поночовний Володимир Володимирович, Шадура Юрій Васильович; кардіолог, завідувач відділення Николишин Петро Михайлович; ендоскопіст, кандидат медичних наук Головін Сергій Георгійович; анестезіолог Щупачинський Володимир Богданович та медсестра Почтаренко Оксана Анатоліївна. Завдяки професіоналізму та сумлінню лікарів КМКЛ №8 вдалося зменшити негативні наслідки попереднього неналежного лікування та покращити якість життя, за що їм моя вдячність і повага.
Відповісти
Пишу от имени пациента Кадыш Альбина Георгиевны (1937 г.р.),которая 7декабря госпитализирована во 2 терапию,8 горбольницы на Кондратюка,с диагнозом Ковит. Хотим выразить огромную благодарность зам.отделением Кравец В.А, лечещему врачу Донской В.Д. и всему мед.персаналу и поваром и нянечкам и раздатчикам пищи Ниночке и Павловне за внимание,заботу. Врачей за профессионализм и человеческое отношение к больным, которые не всегда бывают адекватные. Благодаря старанеям врачей выписала домой 21декабря с чистыми лёгкими и светлой памятью. Хочу поздравить весь коллектив с наступающими праздниками, пожелать благодарных больных ,здоровья и счастья вам и вашим семьям.С уважением Кадыш Альбина Георгиевна из 813 палаты.
Відповісти
Забрали папу 09 12 2021 В 8 больницу на кондратюка с ковидом. Дома находился в нормальном состоянии, на вечер температура поднималась до 38 5 сбивали парацетамолом , принимал наночь кардиоаспирин . Самурая падала до 93 держалась 95, 96 , давление нормальное. Привезли в больницу совпадали, чтобы купил витамин д, цинк, витамин с. Провел отца в отделение на 7 этаж в 1 неврологическое отделение Купил витамины иду в отделение не пускает охрана, говорит стратегический объект, военное положение , по виду лхранник выпил . Я ему объяснил ситуацию , что сказали, чтобы я занёс витамины, он кидается в драку . Няня его от меня ели оттянула . При этом сказала , что лекарство я положил в тачку, они потом отвезут в отделение . Я положил витамины в тачку и поехал домой . 3 дня звонил отцу, разговаривал . На 4 день когда я с ним разговаривал, ктото из персонала начал выдергивать трубку и отключать телефон . После этого я один раз дозвонился , отец сказал, чтобы я не звонил ему не разрешают разговаривать я каждый день звонил на пост отделения , спрашивал как отец, мне отвечали все в порядке, только выдергивает маску и плохо ест. 20 12 21 я позвонил на пост, мне сообщили , что у папы случился инсульт и развилась полезная недостаточность . Я спросил когда случился инсульт, мне ответили неделю назад . Яговорю как неделю назад, я каждый день звонил мне говорили все нормально . После всего почитал отзывы в интернете, как лечат в этой больнице и много смертей , привозят в нормальном состоянии а забирают трупы. Нашёл передачу на ютюбе, сняли журналисты ictv, ведетя Стогний. О том как с родственников вымогают 20 - 40 тысяч грн. чтобы забрать тело родного. Также нашёл видео в интернете, что главврач этого учреждения официально долларовый миллионер . О всем случившемся я сообщил на правительственную линию 1545 . Отец вакцинирован, точнее, заболел ковидом через 10 дней после вакцинации. Закрадывается мысль, возможно специально убивают пациентов в этом учреждении, чтобы ы дальнейшем продать тело родственникам .
Відповісти
Скорей всего, так и есть! Чтобы потом продать тело родственникам.
Відповісти
Вбивці!!! Горіти вам у пеклі!!!! 12 числа вбили мою маму!!! Ненавиджу!!! Жодної уваги, людяності, чуйності. Гроші, гроші, гроші!!! І це не помогло!!! Щоб вам кожна наша сльозинка відгукнулася!! Тварі!!!!!!!
Відповісти
Отвратительное место, отвратительные недоврачи и круговая порука. Хотите узнать всю правду о том, как тут лечат от коронавируса, смотрите мой видео рассказ "Правда о лечении Covid-19. Что не покажут по телевизору." https://youtu.be/OcJEKg6cLqk
Відповісти
Абсолютно с Вами согласна. Кроме того, частная клиника Медиком непозволительно для заявленного уровня тесно контактирует с 8-й больницей г. Киева и другими городскими "шарашками" - больницами и направляет туда людей. Это даже когда у человека есть средства, чтобы оплатить лечение в частной клинике. Люди обращаются в Медиком в надежде получить более квалифицированную мед. помощь и в комфортных условиях, а они вызывают скорую и отправляют человека в горбольницу. Так было и со мной, но я решительно отказалась ехать в горбольницу и сказала, что я обращусь за мед. помощью в другую частную клинику.
Відповісти
Лежала в больнице в терапевтическом отделении в августе 2020 года, впринципе мне все понравилось, отделение чистое, аккуратное, послель так же, меняли раз в неделю. Персонал приветливый и очень внимательный, зав. отделения умный и толковый врач. Даже лекарства есть в наличае, меня прокапали бесплатно, что приятно удивило, неужели все таки мед. реформа заработала. Отдельная благодарность лечущему врачу Власовой Г. О.
Відповісти
Не брешіть! Та не піддавайте небезпеці життя інших людей своєю брехнею!
Відповісти
Не врите! Врать людям стыдно!
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних