Рух єдності

Київська міська психоневрологічна лікарня № 2

Київська міська психоневрологічна лікарня № 2
Показати на карті
Тип закладу: Психоневрологічна лікарня
Форма власності: Державна
Область: Київська
Населений пункт: м. Київ
Адреса: 02166, Київ-вулиця Миропільська, 8 (показати на карті)
E-mail: Показати пошту
Телефон: (044) 543-87-02
Факс: (044) 543-84-21
Код ЄДРПОУ: 01993992
Повна назва: Київська міська психоневрологічна лікарня № 2
Київська міська психоневрологічна лікарня № 2
02166, Київ-вулиця Миропільська, 8 Україна
(044) 543-87-30 (044) 543-87-02 (044) 543-84-21 kmpnl2@health.kiev.ua

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Теж хочу поділитися своїми враженнями від прийому в Київській міській психоневрологічній лікарні №2. Я в захваті! Я в захваті від цієї дири+ шарашкіної контори, а особливо від т.н. спеціаліста Солошенко, яка мене прийняла як бидло і виглядала разом зі своєю асистенткою як типові пацієнтки з «дуркі» і знаєте ще в них такий вайб, як у серійних лікарів вбивць, які калічать або вбивають своїх пацієнтів заради задоволення. Це був мій перший досвід відвідування психіатра і на жаль така лажа. На моє: «Відчуваю депресивний стан, сильно заважає жити функціонувати» вона мені відповідає: «Ха а єта мнє нічіво ні гаваріт». В мене виникає одразу питання, а що вона тоді робить в цьому кабінеті, якщо їй такий стан людини ні про що не говорить? Про те що вона спілкувалася зі мною в державній установі російською мовою і не могла звʼязати двох слів українською я взагалі мовчу. Це дно дна. Далі. Вона мені пропонує разову консультацію за 500 грн або ж одразу ставати на облік і бути в неї під наглядом, підганяючи мене зі словами «Думай бистрєє а то мнє чєрєз 20 мінут нада рєбьонка із садіка забірать». Звичайно після цієї фрази мені нічого не залишилося, як покинути кабінет. Кажу: «окей йдіть забирайте дитину аревідерчі». Забула ще додати, шо в неї є 20 хвилин може пару українських слів зможе вивчити, але навряд ватний совок на таке спроможний. Обслуговування: 0 Ціна: 0 Якість: 0 Так, шановні колеги психіатри, які сюди заходять по насміхатися з коментарів людей, мені стало легше після того як я накатала про одного з вас чесний відгук. Після спілкування з такими «лікарями» відчуваєш себе здоровою адекватною людиною). Бажаю пацієнтам міцної здорової психіки та професійних лікарів, які дійсно зможуть допомогти, а таким як Солошенко і їм подібним повчитися як мінімум тактовності а як максимум підвищити кваліфікацію і рівень знать по психіатрії, якщо вона взагалі є. А краще просто звільнитися.
Відповісти
Тема : "врачебный" БЕЗПРИДЕЛ ..Горе - "доктор" Клафас Богдан Юрьевич кое кому из.. инф. вообщем инф.от него, что его коллеги, также, принимают незадекларированные деньги (взятки) . Тут уж сами пускай разбираются из-за чего и в связи с кем, и чем и т. д. Нужно быть Порядочным Человеком, а не заурядной скотиной, как он. ПОСЛЕДНЕЕ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ, а может быть и без. п.с. Эмэйл указан чужой т.ч. мы знать не знаем кто там чего напишет. МВД Украины г. Киева Да, и вот ещё что, здесь внизу, размещена опция "Какую услугу вам оказывали ?" и мы бы сказали - Медвежью.. а то предлагают "свободно" варианты "выбрать", чтобы было - "выбор" без выбора. Всем ясно или по др. объяснить ?..
Відповісти
Вперше сьогодні звернулася до реєстратури закладу, об поточнити деталі про довідку, яку необхідно для працівників виих навчальних закладів. Жахливе спілкування, недоброзичливе з першого слова. на моє прохання уточнити термін дії таких довідок, кинули слухавку.Ціну довідки сказала чітко і вона немала. Чи є у наш час будь-яки регулятори з боку адміністрації такої неадекватної і ворожої поведінки персоналу. Звертатися до клініки бажання зникло(
Відповісти
ПитанняМій син Собко Андрій Русланович інвалід 3 групи з дитинства. Пройшов лікарів для комісії МСЕК , для повторного перегляду надання інвалідності. Віддали всі документи на комісію МСЕК лікарю Солошенко Надії Петрівні наприкінці літа 2022 року. Вона нам казала, що коли буде комісія то нам позвонять. Ми чекали, но звінка не було. Я та мій чоловік приїхали до лікаря вони кажуть одне і дицина загружена переселенцями. Запросити на перегляд нема часу. Чекайте звінка і не ходіть сюди. Вже незабаром весна, а коли буде призначена комісія МСЕК? То де ділися ці документи зі колишнею довідкою МСЕК. Що корупція процвітає? Я можу піти і вище з жалобами. Я гратися не буду. Всіх підніму на ноги. Всім буде про цю справу відомо. Чекаю на підняття нашої справи і довести її до кінця, а саме перегляду комісії МСЕК.
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних