Рух єдності

Лохвицька центральна районна лікарня

Лохвицька центральна районна лікарня
Показати на карті
Тип закладу: Лікарня центральна районна
Форма власності: Державна
Область: Полтавська
Район: Миргородський
Населений пункт: м. Лохвиця
Адреса: 37200, Полтавська область, м.Лохвиця, вул.60 років Жовтня ,4 (показати на карті)
E-mail: Показати пошту
Телефон: (05356) 3-18-98
Факс: (05356) 3-18-98
Код ЄДРПОУ: 01999357
Повна назва: Лохвицька центральна районна лікарня
Лохвицька центральна районна лікарня
37200, Полтавська область, м.Лохвиця, вул.60 років Жовтня ,4 Україна
(05356) 3-12-60 (05356) 3-18-98 (05356) 3-18-98 lohv_crl@ukrpost.ua

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Пияцтво.Хворі п'ють з персоналом.Галас.Шум.Кожного дня п'яні медсестри і персонал. Не рекомендую.Фу.гидко там. Реєструю скаргу в МОЗ
Відповісти
Хочеться висловити щиру вдячність за проведення гістероскопії поліпа матки лікарю-професіоналу Лохвицької лікарні Ігору Івановичу Матюшенку. Також окрему подяку лікарю-анестезіологу за якісне і доступне надання медичних послуг! Здоров'я вам та вдячності від такої нелегкої праці! Рекомендую.
Відповісти
Жесть,я багато чув від людей негативу про цю лікарню,але щоб аж так-немає слів.Після того,як моя мати упала,їй 81 рік і почались болі в попереку.Я повіз її до лікарні,через дівчат-грубіянок у приймальному покої ми добрались до рентгену,а потім дивився матір і знімок їхній авторитет Присяжний.Але нічого не побачив-приписав банальні знеболюючі і відправив додому,і людина мучилась від болі майже два місяці(понадіялись що це був спеціаліст),і біль вщухне.А потім коли біль став нестерпним,поїхали в Миргород де лікар при огляді сказав,що сумнівається що нема перелому,а після рентгену його слова підтвердились.Висновки робіть самі.
Відповісти
Велика подяка сімейному лікарю ТУР НІНІ МИХАЙЛІВНІ яка працює 24/7. Моя сім*я наблюдаеться більше 10років,жодних нарікань. Низький уклін.
Відповісти
Оцінка 2 із 5.Щоб пройти деяких лікарів потрібно стояти в черзі по пів дня,деякі лікарі "Не ввічливі"Не рекомендую
Відповісти
Хочется сказать одно, что в больнице процветает "дедовщина", а особенно про лаборантов, в частности про старшего лаборанта Ирину Корогод, про её непрофесионализм, поверхностное отношение к сотрудникам, и вообще как человек который закончил педуниверсетет, роботаете лаборантом в поликлинике, пахнет корупцыей. Прошу Вас розобратся по поводу профпригодности этого человека
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних