Обласний центр медико-соціальної експертизи
-
Місто Донецьк, Донецька обл.
-
Адреса 83099, м. Донецьк, пр-т Ілліча, 14
-
Контакти
-
E-mail
Пройти комісію МСЕК
Уся інформація щодо проходження ЕКОПФО
| Тип закладу | Центр медико-соціальної експертизи |
| Код ЄДРПО | 21958658 |
| Область | Донецька |
| Район | Донецький |
| Місто | Донецьк |
| Адреса |
83099, м. Донецьк, пр-т Ілліча, 14
(показати на карті)
|
| Контакти |
Факс
|
Обласний центр медико-соціальної експертизи— надійний заклад типу Центр медико-соціальної експертизи. Розташування: 83099, м. Донецьк, пр-т Ілліча, 14. Територія обслуговування: м. Донецьк; Донецький p-н; Донецька обл..
Тут надається повний спектр медичних послуг: від профілактичних оглядів і первинних консультацій до складних діагностичних процедур та спеціалізованого лікування.
Досвідчені лікарі та сучасне обладнання дозволяють працювати за найвищими стандартами охорони здоров’я. Заклад має офіційний статус (код ЄДРПОУ 21958658) і є важливою ланкою медичної мережі регіону.
Додаткові відомості про медичні заклади вашого міста та всієї України — на порталі MICTO.UA.
Рейтинг і відгуки
Доброго ранку. Підкажіть будь ласка, чи працює МСЕК на даний час
Де мої документи, здала в листопаді, закінчення мсек у грудні. Сказали пів року чекати на МСЕК. ЧЕРГА ВЕЛИКА, ВЖЕ ТРАВЕНЬ, МЕНІ СКАЗАЛИ, ЩО Я ОТРИМАЮ ЗА ТРАВЕНЬ ПЕНСІЮ І ВСЕ. У ЗВ'ЯЗКУ З ВІЙНОЮ ВИЇХАЛА В ДНІПРО, ЯК ЗНАЙТИ СВОЇ ДОКУМЕНТИ І ПЕРЕСЛАТИ В ДНІПРО. ДОПОМОЖІТЬ, БУДЬ ЛАСКА
Где мои документы сдала в ноябре окончание мсек в декабре. Сказали пол года ждать на МСЭК. ОЧЕРЕДЬ БОЛЬШАЯ УЖЕ МАЙ МНЕ СКАЗАЛИ ЧТО Я ПОЛУЧУ ЗА МАЙ ПЕНСИЮ И ВСЁ. ВСВЯЗИ С ВОЙНОЙ ВЫЕХАЛА В ДНИПРО КАК НАЙТИ СВОИ ДОКУМЕНТЫ И ПЕРЕСЛАТЬ В ДНЕПР . ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА
Добрий вечір! Підкажіть, будь ласка, чи працює наразі МСЕК?
Добрый вечер! Подскажите пожалуйста работает ли в настоящее время МСЭК?
Просто жесть!!! Корупціонери кляті!!!
Просто жесть!!! Коррупционеры хреновы!!!
Працівники МСЕК на роботі протирають задниці. Чекають, коли принесуть гроші.
Хамло!!!
Работники МСЕК на работе протирают задрицы.Ждут когда принесут денежку.
Хамло!!!
Це шарашкіна контора.
"Лікарі" просиджують і протирають свої дупи. Без грошей нічого не отримаєш. Корупціонери!!!
Это шарашкина контора.
"Врачи" высиживают и протирают свои задницы. Без денег ничего не получишь.Коррупционеры!!!
Які документи подаються на комісію, бо мені пропонують радянські характеристики і т. п.
Мені 26 років, у мене цукровий діабет 1 тип, я на інсуліні, на добу колю 50 одиниць інсуліну. Я з м. Мариуполь, була сьогодні на МСЕК в кабінеті 6 .І мені відмовили в продовженні групи, бо сказали, що немає ускладнень, але я лежала двічі з кетоацидозом замість 10 днів 16 . У мене тиск постійно скаче, тахікардія, п'ю постійно ліки серцеві бета-блокатори, цукри високі 14-15. Але доктора сказали, що кетоацидоз це не ускладнення, і якщо коми не було, значить здорова . Дуже некомпетентні лікарі були по відношенню до мене, і ніби зовсім не чули всіх моїх скарг по стану здоров'я . Але якщо я не помиляюся, ацетон і високі цукри дуже небезпечні для людського здоров'я . Чи я помиляюся ?
Мне 26 лет у меня сахарный диабет 1 тип , на инсулине сижу , в сутки 50 единиц инсулина колю. Я из г. Мариуполь была сегодня на мсэке в кабинете 6 .И мне отказали в продлении группу т.к сказали что , нет осложнений , но я лежала дважды с кетоацидозом вместо 10 дней 16 . У меня давление постоянно скачет , тахикардия , пью постоянно лекарства сердечные бета-блокаторы , сахара высокие 14-15. Но доктора сказали , что кетоацидоз это не осложнения , и если комы не было , значит здорова . Очень некомпетентны врачи были по отношению ко мне , и будто не слышали вовсе всех моих жалоб по состоянию здоровья . Но если я не ошибаюсь ацетон и высокие сахара очень опасны для человеческого здоровья . Или я ошибаюсь ?
Добрий день! У мене дочка інвалід 1 групиБ з дитинства. Вона була в Дружковском дитячому будинку-інтернаті по вул. Люксембург Р-38, вони 20.02.2018 року оформляли у вас групу, продовжували, і ми зараз стали робити пенсію, а нам сказали, що потрібна якась верхня заява, довідки. Як нам бути і де її шукати
Добрый день! У меня дочка инвалид 1 группыБ с детства. Она была в Дружковском детском доме интернат по ул Люксембург Р-38, они в 20.02.2018 года оформляли у вас группу продлевали и мы сейчас стали делать пенсию а нам сказали нужна какая то верхнее заявление справки. Как нам быть и где ее искать
Добрий день, підкажіть будь ласка,мій чоловік помер 17.06.2023 року,інвалід ЧАЕС 2 групи,мені потрібна довідка про зв'язок з ЧАЕС, всі документи є,я можу у Вас її отримати? З ПОВ. Матенко Марина м. Краматорськ.
Добрый день, подскажите пожалуйста,мой муж умер 17.06.2023 года,инвалид ЧАЭС 2 группы,мне нужна справка о связи с ЧАЭС, все документы есть,я могу у Вас её получить? С УВ. Матенко Марина г. Краматорск.
Добрий день,16.01.2019 мені дали другу групу дитинства довічно,зараз перебуваю у львівській області вимагають документи і виписки про лікування ,а в Бахмуті нікого немає (я там проживав) можете ви мені допомогти. Заздалегідь дякую
Добрый день,16.01.2019 мне дали вторую группу детства пожизненно,сейчас нахожусь в львовской области требуют документы и выписки о лечении ,а в Бахмуте никого нет (я там проживал) можете вы мне помочь. Заранее спасибо
Добрий день,16.01.2019 мені дали другу групу дитинства довічно,зараз перебуваю у львівській області вимагають документи і виписки про лікування ,а в Бахмуті нікого немає (я там проживав) можете ви мені допомогти. Заздалегідь дякую
Добрый день,16.01.2019 мне дали вторую группу детства пожизненно,сейчас нахожусь в львовской области требуют документы и выписки о лечении ,а в Бахмуте никого нет (я там проживал) можете вы мне помочь. Заранее спасибо
Добрий вечір, підкажіть, будь ласка, як переоформити пенсію, знаходжусь у Київській області і чи ви працюєте, дякую.
Де в Мариуполе знаходиться мсек?, підкажіть, будь ласка.
Где в Мариуполе находится мсек?, подскажите пожалуйста.
Добрий день, я у вас отримувала групу як її переоформити ,я зараз знаходжуся в Одесі
Здравствуйте,я у вас получала группу как её переоформить ,я сейчас нахожусь в Одессе