Обухівська центральна районна лікарня
-
Місто Обухів, Київська обл.
-
Адреса 08704 Обухівський р-н м.Обухів вул.Каштанова, 52
-
Контакти
Пройти комісію МСЕК
Уся інформація щодо проходження ЕКОПФО
| Тип закладу | Лікарня |
| Код ЄДРПО | 01994155 |
| Область | Київська |
| Район | Обухівський |
| Місто | Обухів |
| Адреса |
08704 Обухівський р-н м.Обухів вул.Каштанова, 52
(показати на карті)
|
| Контакти |
Факс
|
Операційна зона:м. Обухів; Обухівський p-н; Київська обл.. Адреса підрозділу: 08704 Обухівський р-н м.Обухів вул.Каштанова, 52.
Рейтинг і відгуки
Питання до паталогоанатомічного відділення (вул. Каштанова, 52). Чому не було повернуто рідним померлого Курильчика М. С. коштовна річ "електронна гортань". Цей прилад знаходився на тілі померлого, коли його забирали в морг, 27.03.2026 р. Річ не була повернута ані 28.03.2026, коли надали рідним довідку про ростин тіла, ані 30.03.2026 р., коли забирали тіло для поховання. Відповідь, що прилад начебто було "знищено" (як було сказано пізніше), не приймається!, бо про це не було повідомлено при поверненні інших речей померлого
Лікар "психіатр-нарколог",Степанець Ангеліна Сергіївна,яка має кілька кримінальних справ,у відкриту торгує наркотичними препаратами,а саме "метвдон,"димідрол",та "сонат".Практично це не лікар,а справжній БАРИГА,куди дивиться наша поліція?А вони просто в долі.Хто був у лікарні розуміють про що я кажу. З самого ранку там черга з залежних людей які прийшли до бариги. Земляки скільки ми це будемо терпіть?!Лікар-БАРИГА Степанець у якої декілька кримінальних справ торгує наркотою прямо в лікарні. Це просто...такого я ще не бачив
Хочу щиро подякувати відділенню невідкладної медичної допомоги Обухівської багатопрофільної лікарні за неймовірно професійну та людяну допомогу!
Звернулась до відділення 4 травня з травмою стопи. Команда, яка працювала того дня, справила на мене найкраще враження — все чітко, злагоджено, спокійно й уважно. Особлива подяка лікарю-травматологу Шаверському Івану Сергійовичу — дуже уважний, професійний, усе пояснив, заспокоїв і надав якісну допомогу.
Мені оперативно та абсолютно безкоштовно зробили рентген, комп’ютерну томографію та наклали гіпс — буквально за годину! Жодного хамства, зайвого очікування чи байдужості — лише щире бажання допомогти.
Відділення працює як годинник, і я щиро вдячна всім, хто був того дня на зміні. Таке ставлення до пацієнтів — велика рідкість, і це заслуговує на найвищу оцінку.
Дякую вам за вашу роботу, людяність і професіоналізм! ❤️
Шкода 0 не можна ставити. Раджу всім батькам маленьких дітей оминати це страшне місце забуте Богом і людьми! Хамство, безвідповідальність і забитий болт на свої прямі обов'язки. Про ситуацію: Дитина, 6 місяців почала кашляти, педіатр прописала лікування на 2 дні і на повторний прийом, лікування не допомогло зовсім, стало тільки гірше, в суботу приїхавши на прийом дитина почала сильно кашляти і задихатись, лікар направила на термінову госпіталізацію в дитяче відділення. Типу там найшвидше візьмуть всі аналізи і нададуть допомогу, приїхавши на приймальню, в коридорі прочекали чергового лікаря 20 хв, прийшовши "дохтор" звивага послухав, вислухав хрипи, утруднення дихання, сказав треба лягати, ок, я відповідальна мама, дитя задихається треба щось терміново робити, між собою "дохтор" і медсестри обговорюють що аналізи будуть робити тільки аж в понеділок бо ж вихідні, кажу нема питань може ми поїдемо і здамо в приватні лаб., на що дохтор каже ні, не треба, взяли лише на лейкоцити, поклали в палату (страшну, в якій ще лежала дитина 8-9 років не ясно з чим? і головне, страшна задуха, дихати нічим навіть мені, здоровій) дитині стає все гірше, починає задихатися, стояла з нею під вікном де є хоч трохи повітря. Прочекала допомогу 2 години! 2! Ніхто нічого, на питання до дохтора що вони збираються робити, сказав інгаляції і прокапаємо глюкозку, якщо буде геть погано вколемо дексаметазон.... Натякаючи що ж вихідні, типу все в понеділок. Слів немає... Подивилась я на цей весь пиз.... Забрала дитину і поїхала в приватну клініку, лабораторію і т.д. Бо ж допомогу ніхто і не збирався надавати до понеділка. Добили б дитя якому півроку...Мораль така, шановні батьки, оминайте це місце десятою дорогою, не витрачайте ні коштів ні нервів і головне дорогоцінного часу. А вам "дохтор" бажаю лише щоб вам в такому стані як була моя дитинка теж бл капали глюкозку і чекали понеділка бо вихідні і т.д. Більше свою дитину НІКОЛИ не повезу в держ поліклініку, особливо Обухівську. Шлак повний!
Найгірше обслуговування, просто дно людина скоріш умре , чим ви тварі допоможете
Шукайте нову роботу підари вам піздааа
Доброго дня! Це жах телефонуєш в Регестратуру вони хамлять і кидають трубку коли пацієнт не договорив
Сьогодні відвідавши реєстрацію в медичному закладі, неприємно здивована неохайним ставленням. Направили відразу до лора у кабінет 511. Лікарка, на жаль, проявила неадекватне ставлення, хамила, спілкуючись на підвищеному тоні, і виявилася не зовсім компетентною. У мене лише одне питання, для чого вони там всі сидят? Вони не виконують своїх обов'язків. Якщо ви хочете щоб до вас ставилися адекватно просто дайте їм хабар і вони відразу подобрішають. Одним словом ДУРДОМ!!!
На рецепції сидить психічно неврівноважена людина,якщо бажаєте приїхати за допомогою, а у відповідь почути знущання та кривляння над собою-вам сюди!в додаток до цього вам розкажуть, що у вас не все добре, та пошлють вас!Шановні завідуючі, придивіться кого ви берете на роботу!
Хочу поскаржитись на Обухівську лікарню, а саме на лікарів які проводять своїх друзів/родичів в кабінет через здоровенну чергу людей які чекають прийому по 2+ години !!!!!!!!
Шикарний врач реабілітолог з інсультного відділення, Єльський Максим.
На ноги ставить як боженька ♡♡♡
По перше я ах**ла, в край
Ваші й**ані працівники безвідповідальні! Замість того щоб спасать людину! Вони да****оби доходяжні стояли і сварились між собою поки, людина лежала і помирала на моїх очах?? ви тварі неблагодарні, ви вводите в положеніє тільки тоді коли вам дали бабки , ви с**и узнаєте як це коли каснеця вашого г***они не прощу ви згнієте в тій ямі, гарного вечора тварі
Я проживаю в Обухові вже шість років.Можу я отримати довідку що я не болію і не болів турбикулезом. Прописан В Білій Церкве.
Записатися на консультацію до офтальмолога за направленням сімейного лікаря
Записаться на консультацию к офтальмологу за направлением семейного врача
Повторна катаракта, у Вас лікують?
Повторная катаракта, у Вас лечат?