Рух єдності

Обухівська центральна районна лікарня

Обухівська центральна районна лікарня
Показати на карті
Тип закладу: Лікарня центральна районна
Форма власності: Державна
Область: Київська
Район: Обухівський
Населений пункт: м. Обухів
Адреса: 08704 Обухівський р-н м.Обухів вул.Каштанова, 52 (показати на карті)
Телефон: (04572)5-13-38
Факс: (04572)5-13-38
Код ЄДРПОУ: 01994155
Повна назва: Обухівська центральна районна лікарня
Обухівська центральна районна лікарня
08704 Обухівський р-н м.Обухів вул.Каштанова, 52 Україна
(04572)5-13-38 (04572)5-13-38 (04572)5-13-38

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Хочу поскаржитись на Обухівську лікарню, а саме на лікарів які проводять своїх друзів/родичів в кабінет через здоровенну чергу людей які чекають прийому по 2+ години !!!!!!!!
Відповісти
Шикарний врач реабілітолог з інсультного відділення, Єльський Максим. На ноги ставить як боженька ♡♡♡
Відповісти
Висловлюю безмірну подяку від мене та всієї моєї родини.Низький уклін, чудовому фахівцю, професіоналу своєї справи доктору Хоменку Дмитру Івановичу, який у лютому 2023р. урятував моє життя. Дякую вам, Дмитре Івановичу за нескінченну доброзичливість, тепле, щире ставлення. Також велике спасибі всьому персоналу хірургічного та реанімаційного відділення, за майстерність і доброту.
Відповісти
Проплатила послуги лікаря, а до лікаря не попала. В регістратурі сказали лікар приймає по записам, але якщо проплатити послугу попадете без черги. Ніхто мене без черги не приняв сказали по записам працюємо. Простояла годину та пішла лікуватися в аптеку. Що за платні послуги так і не зрозуміло ви головне гроші платіть, а там як получиться прийме вас лікар чи ні це залежить який в нього настрій.
Відповісти
Неможливо дозвонитись ні на один з двох номерів.
Відповісти
04.01.2023 Жінку з дитиною 10 років з підозрою на апендицит просто вигнали з Приймального відділення й обсміяли,що дитина наїлась на новорічному застіллі…Через кілька годин в іншій лікарні вирізали апендицит,котрий зі слів хірурга розвалився в нього в руках(можливо це такий лікарський гумор),але чітко запевнили мене,що час йшов на години!!!!
Відповісти
Доброго вечора , у моєї мами сталася епілепсія , тому я подзвонила у швидку , і спочатку я розмовляла з нормальним чоловіком ,але потім мені передзвонила диспетчерша жінка щоб уточнити мою адресу , але вона сказала що взагалі при закінченні епілепсії не робляться ні які уколи і сказала що вам не потрібно було дзвонити у швидку . Але у моєї мами ця проблема ще з 2006 року і за ці всі роки моїй мамі завжди робили уколи щоб не сталася ще одна епілепсія, і через те що я так їй сказала , вона почала говорити такі слова "Я взагалі можу відмінити ваш виклик швидкої" це ВЗАГАЛІ НОРМАЛЬНО? Я гадаю що ні !!!!!!!! Але далі вона щей добавила такі слова " До вас вже їде швидка , але якщо ви в слідуючий раз подзвоните , я не прийму ваш виклик " Це жах!!! Це було 5 листопада 2022 року . Зрозуміло що всі розмови були записані , але я не думаю що хтось би дав їх передати вище , щоб такі люди як ця жінка не калічила життя людей !
Відповісти
В реєстратурі поліклініки ніхто не відповідає на телефоннф дзвінки ні на стаціонарний, ні на мобільні номери. Вже більше доби намагаюсь зателефонувати записатись на прийом до лікаря. Враховуючи вищезазначені коментарі, я так розумію що це хронічна проблема поліклініки, на яку вже ніхто і не звертає уваги... От молодці, гарно працюють та керують...
Відповісти
Я бы сказала о этом учреждении словами Данте : " Оставь надежду всяк, сюда входящий". Работают хамы, к пациенту уважения ноль, не знают самых элементарных вещей. Позор и все. А самое ужасное что ничего не изменится
Відповісти
Скарга на лікаря УЗД Галаган Тетяну Петрівну. Маючи ел.направлення я привела сина до неї на прийом (нам потрібно було зробити перелік аналізів, досліджень перед операцією на очах в Охматдиті). Лікар без обгрунтованих пояснень відмовила нам! З її боку лунали дивні фрази: "Вы врёте! Едьте делать в другое место! Ваш ребенок не особенный! ...". На мої пояснення, що ми не можемо так легко їхати кудись з малою дитиною вона зі знущанням в голосі "порадила": "Как на операцию поедите так и на УЗИ съездите куда-то".
Відповісти
Ужасные! Звонила 4 часа в подряд. Меня сбрасывают. В итоге потеряла день.
Відповісти
Чому реєстратура для дорослих поза зоною досяжності,а дитяча постійно занята лінія?я їду трьома маршрутками і невідомо чи є лікар що мені потрібен.
Відповісти
Як підніматись на хірургію, на рісепшині сидить хамка, яка оре як не нормальна. Отправьте її до психіатра, бо люди потікають. І взагалі таким хамкам не місце на таких роботах. Розберіться... Це жах
Відповісти
Чому не можна додзвонитися в реєстратура? Скільки можна терпіти це безчинство?
Відповісти
Телефон реєстратури: +380680939906
Відповісти
Цей номер поза зоною досяжності
Відповісти
Не можливо дозвонитись в реєстратуру.
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних