Одеська міська лікарня №5
Показати повну назву Сховати повну назву
-
Місто Одеса, Одеська обл.
-
Адреса Україна, 65011, Одеська обл., місто Одеса, ВУЛИЦЯ ТРОЇЦЬКА, будинок 38
-
Контакти
-
E-mail
Пройти комісію МСЕК
Уся інформація щодо проходження ЕКОПФО
| Повна назва | КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 5" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ |
| Тип закладу | Лікарня |
| Код ЄДРПО | 01998957 |
| Область | Одеська |
| Район | Одеський |
| Місто | Одеса |
| Адреса |
Україна, 65011, Одеська обл., місто Одеса, ВУЛИЦЯ ТРОЇЦЬКА, будинок 38
(показати на карті)
|
| Контакти |
Факс
|
Одеська міська лікарня №5— сучасний заклад типу Лікарня, який забезпечує професійну медичну допомогу та уважне ставлення до кожного.
Розташування: Україна, 65011, Одеська обл., місто Одеса, ВУЛИЦЯ ТРОЇЦЬКА, будинок 38. Територіальний контекст: м. Одеса; Одеський p-н; Одеська обл..
Команда проводить обстеження, формує план лікування та здійснює подальший контроль стану здоров’я пацієнтів. Значну увагу приділено профілактичним програмам.
Заклад має код ЄДРПОУ 01998957 і є частиною мережі медичних установ України. Деталі — на MICTO.UA.
Рейтинг і відгуки
Щиро дякую працівникам неврологічного відділення, і особливо Крупник О.Л. за професіоналізм і людяність, щиру відданість людям. Отримав допомогу, безоплатно ліки і головне - що найкраще лікує - тепло душі.
Сім'я Грушко висловлює величезну подяку медичному персоналу одеської міської лікарні #5 в особі Азицкой Елены Сергеевны, лікаря вищої категорії, Куркудым Натальи Владимировны, медичної сестри. Елена Сергеевна і Наталья Владимировна буквально врятували нас від підступної і страшної хвороби. Їхня самовіддана праця, участь, консультації, моральна підтримка, душевне тепло і грамотне лікування забезпечили наше повне одужання. Ми пишаємося, що в спільноті одеських лікарів є такі професіонали і самовіддані прекрасні люди. Ще раз дякуємо їм!
Семья Грушко выражает огромную благодарность медицинскому персоналу одесской городской больницы #5 в лице Азицкой Елены Сергеевны,врача высшей категории, Куркудым Натальи Владимировны,медицинской сестры. Елена Сергеевна и Наталья Владимировна буквально спасли нас от коварной и страшной болезни. Их самоотверженный труд, участие, консультации, моральная поддержка, душевная теплота и грамотное лечение обеспечили наше полное выздоровление. Мы гордимся, что в сообществе одесских врачей есть такие профессионалы и самоотверженные прекрасные люди. Еще раз благодарим их!
Читаючи відгуки про лікування в лікарні номер 5, що знаходиться за адресою Троїцька 37, я трохи не розумію, звідки у жителів нашого міста береться така кількість неправдивої інформації. Багато хто, мені здається, абсолютно не володіючи реальною інформацією, пише нісенітницю. І я, пролежавши в цій самій лікарні 8 днів з 23.03 по 31.03, вирішив залишити реальний відгук. Я потрапив до лікарні з позитивним результатом ковід, з 50% ураженням легень, що показало КТ легень, а також з температурою 39.6. Моїм лікуючим лікарем була Ильина Светлана Васильевна, про яку в мене залишилися чудові спогади. Це реально чудовий і уважний лікар, який зміг поставити мене на ноги. Також хочу залишити чудові відгуки про весь мед. персонал (мед. сестер, нянечок), які дуже уважно ставляться до хворих і приходять на допомогу за першою ж просьбою. Все обслуговування в лікарні безкоштовне, і ніхто не вимагає ні копійки ні за одну з послуг. За бажанням хворий сам може подякувати за увагу, а може і не робити цього. Тож припиніть нагнітати, писати незрозуміло звідки взяті відгуки і поливати брудом людей, які рятують життя одеситів, ризикуючи своїм здоров'ям!! Я дуже радий тому, що подолав цю страшну хворобу, і дуже вдячний за це лікарні номер 5!!!!
Читая отзывы о лечении в больнице номер 5, что находится по адресу Троицкая 37, я немного не понимаю откуда у жителей нашего города берется такое количество неправдивой информации. Многие, мне кажется, абсолютно не владея реальной информацией пишут чушь. И я, пролежав в этой самой больнице 8 дней с 23.03 по 31.03 решил оставить реальный отзыв. Я попал в больницу с положительным результатом ковид, с 50% поражением лёгких, что показало КТ лёгких, а также с температурой 39.6. Моим лечащим врачом была Ильина Светлана Васильевна о которой у меня остались отличные воспоминания. Это реально чудесный и внимательный доктор, который смог меня поднять на ноги. Также хочу оставить чудесные отзывы о всем мед. персонале (мед. сестрах, нянечках) которые очень внимательно относятся к больным и приходят на помощь при первой просьбе. Все обслуживание в больнице бесплатно и никто не требует ни копейки ни за одну из услуг. При желании больной сам может отблагодарить за внимание, а может и не делать этого. Так что прекратите нагнетать, писать непонятно откуда взятые отзывы и поливать грязью людей спасающих жизни одесситов, рискуя своим здоровьем!! Я очень рад тому, что преодолел эту страшную болезнь и очень благодарен за это больнице номер 5!!!!
Аналізи на алергени на препарати здаються на голодний шлунок?
Анализы аллерген на препараты сдаются на голодный желудок?
Як отримати запрошення на лікування військовослужбовця після поранення
За Яким номером можна записатися на УЗИ серця
Доброго дня.
Хочу висловити слова подяки і сказати величезне спасибі всьому
медичному персоналу неврологічного відділення ГБ№ 5 за
уважність, доброзичливість, чуйне ставлення до пацієнтів. За
час госпіталізації не почув жодного грубого слова, не побачив ні
одного невдоволеного погляду. Все з душею і з якимось таким рідним
розумінням. Вдячний усім.
Дякую всім за чуйність, доброту і людяність у
такий непростий період.
Дякую за харчування , звісно, їжа не з ресторану, але все цілком їстівно.
Порадувала наявність холодильників і мікрохвильовки.
І звичайно ж не можу залишити без
слів подяки і визнання завідуючу відділенням Крупник О.Л.
Бажаю Вам всього найкращого і тільки вдячних пацієнтів.
З наступаючим Новим Роком!
З повагою, Разин Євген Володимирович
Доброго дня.
Хочу выразить слова благодарности и сказать огромное спасибо всему
медицинскому персоналу неврологического отделения ГБ№ 5 за
внимательность, доброжелательность, чуткое отношение к пациентам. За
время госпитализации не услышал ни одного грубого слова, не увидел ни
одного недовольного взгляда. Всё с душой и каким-то то таким родным
пониманием. Благодарен всем.
Спасибо всем за чуткость, доброту и человечность в
такой не простой период.
Спасибо за питание , конечно, еда не из ресторана, но все вполне съедобно.
Порадовало наличия холодильников и микроволновки.
И конечно же не могу оставить без
слов благодарности и признательности заведующею отделением Крупник О.Л.
Желаю Вам всего самого
наилучшего и только благодарных пациентов.
С наступающим Новым Годом!
С уважением, Разин Евгений Владимирович