реклама

Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня

Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня
Показати на карті
Тип закладу: Лікарня центральна районна
Форма власності: Державна
Область: Київська
Район: Бориспільський
Населений пункт: м. Переяслав
Адреса: 08400, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Б. Хмельницького, 137 (показати на карті)
E-mail: Показати пошту
Телефон: 04467-5-13-38
Факс: 04467-5-15-21
Код ЄДРПОУ: 01994161
Повна назва: Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня
Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня
08400, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Б. Хмельницького, 137 Україна
04467-5-38-11 04467-5-13-38 04467-5-15-21 med--i@ukr.net

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Висловлюю щиру подяку Наталії Леонідівні ,яка очолює Терапевтичне відділення Переяславської лікарні.Вона чудовий спеціаліст і фахівець своєї справи,я вдова загиблого Героя, дуже вдячна за допомогу і велику увагу зі сторони Наталії Леонідівна,яка до мене і до інших ставиться як до рідних людей!!! Велика подяка таким спеціалістам!!
Відповісти
Сьогодні уролог (Ігор Михайлович )відмовився приймати по електронному направленню аргументуючи що йому потрібно готувати сімю, я так розумію що він хотів грошової винагороди. Буду займатися щоб його звільнили за те що він відмовився приймати пацієнта з приступом… я вважаю що він повинен бути звільнення!!!
Відповісти
Хочу написати негативний відгук про лікаря терапевтичного відділення Тарасюк М.М.Він взагалі не хоче лікувати людей,протримав мою маму в стаціонарі 5 днів і не дивлячись на те,що її стан не покращився виписав.І відмовився видавати виписку.Взагалі не розповів які результати аналізів.Ганьба таким лікарям.
Відповісти
Поліклінніка,робить ,що хоче!!! Дитина прийшла до лікаря в 13.15 бо була тривога, з температурою 40 і 9 її ніхто не прийняв бо наш лікар приймає до 13.00. Що це? До кого звертатись?
Відповісти
Отличная больница, только без персонала.Врачей нет есть люди называющие себя врачами,совершенно не компетентные, привез жену без ковида 25% поражение легких,через 10 дней забрал с морга сердечно-легочная недостаточность,2стороняя облетирующая пневмония. Дай бог им здоровья,также хоронить своих близких.
Відповісти
День добрий! Хочу запитати аґви там зовсім совість втратили? У інфекційних палатах холодніше чим на улиці, світла сутками немає, людина знаходиться дві доби в палаті з Ковідом, ні разу лікар не зайшов, скажіть будь ласка це як потрапила до вас людина і виживе чи Ні? Так ваша лікарня називається? Прийміть міри, бо потім будите жаліти коли для Вас буде пізно!
Відповісти
СКОТв
Відповісти
Лікарі - це жах. Хамлять на кожному кроці. Тільки по коридорах бігають. За 1год 30хв лікарка спромоглась прийняти 2х людей з черги. Потім сказала що у неї нарада, зарила кабінет і пішла геть. В цій поліклініці можна померти в черзі так і не дочекавшись свої черги. Навіть дуже хворому немає ніякого бажання туди іти.
Відповісти
Бюрократи в яких нічого святого, знаю 4 людини(одна з них дуже дорога мені була), які в різний період часу прийшли на своїх ногах в цю лікарню з ковідом, а звідти вже не вийшли. По телефону додзвонитись не можливо, трубку ніколи не піднімають ні в якому відділенні, лише вже в реанімаційному відділенні інколи можна було додзвониться, коли намагаєшся дізнатися про стан хворого, лікарі хамлять і брешуть, не зрозуміло що там за зачиненими дверима з хворим відбувається, а лікарь олександр олександович в реанімаційному відділені - неадекват повний. СВОЛОЧІ, а не лікарі, горіть ви в АДУ....ЛЮДИ ДОБРІ, БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ і СВОЇХ БЛИЗЬКИХ, В ЦІЙ ЛІКАРНІ З КОВІДОМ НЕ ДОПОМОЖУТЬ….ЖАХ…
Відповісти
Згоден горiть iм в пеклi.Скотобаза.
Відповісти
Тут работают отдельные дебилы. Особенный привет Самиду. Этот врач лечит только молодых или за деньги. Он не смог определить элементарный бронхит. И все время отправлял моего отца домой. Сейчас он умер..... Умер от затяжного бронхита, переходящий в воспаление лёгких. Мы бы и не знали что у него, если бы сами не начали консультироваться и искать КТ. Теперь он приписыват это себе. И не видит никакой врачебной ошибки. Отец пролечился у этой ...полтора месяца. Спасибо тебе. Почему допускают таких к людям? Сколько ещё он убьет людей? Скольких пожилых людей он ещё отправит на тот свет?Таким как он только навоз грузить.
Відповісти
Велика дяка всьому персоналу хірургічного відділення, вам, які спасають людей в такий важкий час коронавірусу. Спасибі Вам Люди з великої букви, оце істинні лікарі.
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних