Рух єдності

Полтавська обласна клінічна психіатрична лікарня ім. О.Ф. Мальцева

Полтавська обласна клінічна психіатрична лікарня ім. О.Ф. Мальцева
Показати на карті
Тип закладу: Психіатрична лікарня (у т.ч. дитяча)
Форма власності: Державна
Область: Полтавська
Район: Полтавський
Населений пункт: м. Полтава
Адреса: 36013, м. Полтава, вул. Медична,1 (показати на карті)
E-mail: Показати пошту
Телефон: (0532) 64-40-88
Факс: (0532) 52-72-84
Код ЄДРПОУ: 01999075
Повна назва: Полтавська обласна клінічна психіатрична лікарня ім. О.Ф. Мальцева
Полтавська обласна клінічна психіатрична лікарня ім. О.Ф. Мальцева
36013, м. Полтава, вул. Медична,1 Україна
(0532) 52-72-82 (0532) 64-40-88 (0532) 52-72-84 info@okpl.poltava.ua

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
ПитанняНапишите пожалуйста номер телефона
Відповісти
У с. Гавронці на вул. Підгірна з гори тікишо прокричав "хлопець", що у лежачих у вас у корпуси приймачів повмонтовані шахрайські пристрої!!!
Відповісти
В лікарні є дуже неприємний лікар олег валерйович в 5б, який розмовляє з пацієнтками на теми інтиму, також говорить брудні та неприємні речі в обличча, поводить себе вкрай нагло, порушує рамки особистого дозволу людини. Половина жінок виходять від нього в понуреному стані. Інша половина навпаки задоволена таким відношенням. Серед медсестер більша частина добрі і ставляться приємно, але є деякі що навіть б'ють хворих дівчат по голові. Головний лікар відділення Олесь Станіславович дуже гарна людина і профессіонал, швидко розуміє що потрібно робити в ситуації
Відповісти
Дуже добрий медичний заклад. Привітний та турботливих персонал. Особливу дяку висловлюю лікарю Рахматовій Юлії Олександрівні, яка являє собою еталон лікарської справи, висококваліфікований і відповідальний лікар, яких нажаль не так багато. Рахматова Ю.О. високоосвічений та професійний лікар своєї справи. Побільше б таких.
Відповісти
Жахливе ставлення до людей Не рекомендую таку лікарню ні в якому разі
Відповісти
Жахлива лікарня. Не думала, що такі тортури у 21 столітті.
Відповісти
ПитанняДобрий вечір))) На початку січня 2023 р Головне управління пенсійного фонду надсилало Вам запит на отримання висновка про настання інвалідності з дитинства до 18 років на мого племінника Коломацького Сергія Михайловича 07.08.1990 р народження, код 3309120718. Терміново дайте відповідь на мою електронну адресу та терміново вишліть висновок до Пенсійного фонду.З повагою Лілія Астахова ,09 535 818 23
Відповісти
ПитанняДоброго дня! Скажіть, будь ласка, що робити, якщо хворий не погоджується на консультацію, так як вважає, що з ним все гаразд?
Відповісти
Дякую, що персонал дуже уважний до пацієнтів, але умови перебування можуть бути кращими: туалет, душева, вхідні двері у відділення 5б пофарбувати, колони побілити, зарплату підняти
Відповісти
Неберуть трубку позвоніть мені скажіть їхній правильний номер 0974974489
Відповісти
Брат перебував у чоловічому відділенні. Не можна було побачитися. Тільки зранку коли їх виводили на перекур, я могла його через паркан побачити. Купатися водили 1 раз в тиждень. Телефони забирають і видають на годину в день. Одяг теж забирають, і щоб гострих і колючих предметів не було з собою. Їжа погана, треба носити передачку( рибу з кістками вертають назад). Хто сильно кіпішний прив'язували. Саме приміщення з виду без ремонту років 30. Виглядає жахливо.
Відповісти
Очень доволен пребыванием, особенно, питанием.
Відповісти
Питание.
Відповісти
Очень доволен пребыванием, особенно, питанием.
Відповісти
Питание.
Відповісти
Очень доволен пребыванием в психиатрическом отделении для маньяков, откуда я сбежал в конце 2014, вначале 2015 года. Особенно, питанием. Чуткая заведующая.
Відповісти
Не больница, а одно сплошное впечатление. Решили ввести карантин. Людей не впускают, а пакеты берут, предварительно шмоная, шо в тюрьме. Обшманали они мои макароны (бо вдруг там закладка), забрали (к стати я могла туда бацилл наплевать), а меня выперли за двери. Непосредственно заведующий без маски, коему передаю привет. Для некоторых родственников, к стати, это маленькая возможность увидеться со своими близкими, которые туда попали с войны. О том, как там кормят, можно написать статью, но я не буду. Только скажу, что еду берите с собой. И заодно памперсы, вдруг приспичит в туалет, а не у кого спросить будет (утрирую). О, МРТ мы ждали месяц к стати. Смысла от него теперь нет, ну, человек хоть показался на машине, воздухом подышал. Во время карантина к стати, без маски. А, если Вы 10 раз вакцинованы, вас все равно не пустят во время карантина люди без масок.
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних