Допомогти проекту

Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер Полтавської обласної ради

Показати на карті
Тип закладу: Онкологічний диспансер
Область: Полтавська
Район: м.Полтава
Населений пункт: Полтава
Адреса: 36011 м.Полтава вул.Володарського 7-а (показати на карті)
E-mail: pokod-poltava@yandex.ru
Телефон: 05322-2-97-79
Факс: 05322-2-97-79
Код ЄДРПОУ: 02008951
Повна назва: Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер Полтавської обласної ради

 

 

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
11.04.2021
Коврига Анатолий Иванович - гроссмейстер медицины . Блестяще провел операцию, на другой день я уже ходил ! Никогда не верил, что такое возможно. Кто говорит, что в полтавском онкодиспансере бардак - придите в отделение абдоминальной хирургии, которым он заведует. Порядок, чистота, дисциплина . На таких специалистах пока и держится украинская медицина. Здоровья и добра Вам, Анатолий Иванович !
Відповісти
21.07.2020
Всім доброго вечора.Можете мені відповісти на одне питання?!Онкохвора людина має право бачити свою історію хвороби або її родичи????Як її дістати якщо не дають навіть одним оком глянути,як дізнатись що і від чого вас лікують і що вам потрібно?
Відповісти
28.06.2020
Я Ефремова Марина потрапивши в складну життеву ситуацію.Опинившись у відділенні абдомінальної хірургії.Зустрілась с таким чуйним медичним персоналом.Особливо відмітити хочу завідуючого Ковригу Анатолія Івановича.Спеціаліст от Бога.Зробив дві операції дуже складні.Але зміг !!!!Руки золоті і добре серце.Також відділення мені допомогло частково у лікуванні.Так як я одинока мама.Безкоштовні ліки та інше.Хочу сказати Дякую!!!!Шоб знали люди шо Бог допомагає....Треба тільки вірити!!!
Відповісти

Залиште Ваш відгук

Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення