реклама

Ратнівська центральна районна лікарня

Ратнівська центральна районна лікарня
Показати на карті
Тип закладу: Лікарня центральна районна
Форма власності: Державна
Область: Волинська
Район: Ковельський
Населений пункт: смт Ратне
Адреса: 44100, Волинська обл., смт.Ратне, вул.Газіна, 64 (показати на карті)
E-mail: Показати пошту
Телефон: 0336621587
Факс: 0336621587
Код ЄДРПОУ: 01982991
Повна назва: Ратнівська центральна районна лікарня
Ратнівська центральна районна лікарня
44100, Волинська обл., смт.Ратне, вул.Газіна, 64 Україна
0336630114 0336621587 0336621587 rcrl@ukrpost.net

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Не можливо нікуди додзвонитись Безвідповідальні Номери не дійсні
Відповісти
Дайте номер до уролога?
Відповісти
Вітаю! Мене звати Романчук Галина Яківна. Я сестра хворого Волоха Миколи Яковича, який тривалий час проходив ліквання у хірургічному відділенні та реабілітацію у Центрі "НАДІЯ". Завдяки високій компетентності всього колективу, правильно підібраній програмі реабілітації після затяжної хвороби мій брат наразі відчуває кінцівки ніг, може сісти (поки при допомозі сторонніх), що є надзвичайним дивом. Принагідно зауважу, що цей етап одужання став можливий тільки після ефективного лікування кахексії (стану крайнього виснаження, який виникає при голодуванні), страшних пролежнів, перелому бедра та ін. у хірургічному відділенні. Щиро дякую всьому медичному персоналу центру "Надія" та хірургічного відділення за подаровану надію стати братові на ноги та, вірю, повернутися до повноцінного життя. Здоров"я вам і вашим родинам, добра, радості, нових перемог у боротьбі з хворобами, з якими до вас звертаються пацієнти. Терпіння і сил, благословення Божого на многії літа!!! З вдячністю сестра хворого та її родина.
Відповісти
Більше трьох місяців мій брат Волох Микола Якович перебуває на стаціонарному лікуванні в хірургічному відділенні. Швидка привезла його у дуже виснаженому стані, зі страшними пролежнями. Були навіть думки декого із медперсоналу, що він не виживе. Однак, слава Богові, сьогодні йому значно краще. Тому висловлюю щиру вдячність усім, хто допоміг Миколу Яковича повернути до життя. Це завідувач хірургічного відділення Пась Валерій Федорович, висококомпетентний лікар Глодік Віктор Федорович, які довго радилися, який спосіб лікування для важкохворого буде найбільш ефективним. Умілі руки медсестер Олексюк Наталії, Данилюк Валентини, Ятчук Ірини, Пінкевич Оксани, Грецик Оксани, Колтун Галини, Штик Алли з першого дня почали творити диво на тілі Миколи Яковича. Рани від пролежнів були настільки глибокі і великі, що перев’язки робило дві санітарки, адже хворий самостійно не міг навіть повернутися. Серед них - Коб Людмила, Кіпень Валентина, Лукашук Світлана, Сидорук Оксана. Напередодні різдвяних свят зичу вашим родинам здоров"я, підтримки, вдячних пацієнтів, радості, добра, справжнього людського щастя, мирного неба. Хай Божа мудрість керує кожним вашим кроком, а Його благословення і милість оновлюються у вашому житті кожного ранку. З безмежною повагою і щирою вдячності сестра Волоха Миколи Яковича.
Відповісти
Ратнівська лікаря це одна з найгірших у всій Україні. Туди страшно потрапити. Персонал неадекватний. Ніби набрали простих людей які просто нуль в медицині. В дитину привезли в суботу на ніч але нічогісінько нам не сказали поклали в палату вже третій день там але ніодин лікар не прийшов два рази заходила медсестра! Яка питала тільки за температуру. Хоча в нас інші питання і проблеми. Один невролог на всю лікарню який як вони кажуть не може прийти бо зайнятий. То поставте двох. Тут не вилікують а зкалічать. Якби мала номер до гарячої лінії подзвонила. Звільнити половину працівників
Відповісти
Повністю з вами згідний.
Відповісти
Дійсно , для мене було великою несподіванкою виявити ,що в Ратнівській ЦРЛ працює Лікар з великої літери Павлюк Василь Васильович! Людина принципова і справжній професіонал своєї справи!!!! Хочу висловити свою особисту подяку хоча б в такий спосіб , інші варіанти в нього не проходять!
Відповісти
Хочу подякувати Павлюку Василю Васильовичу за його роботу лікаря. За його сумлінне ставлення до своєї справи, за вірність клятві Гіппократу, та за те, що навіть у важкі часи для їхньої професії він є доброю людиною та справжнім професіоналом!
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних