Рух єдності

Шполянська центральна районна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків

Шполянська центральна районна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків
Показати на карті
Тип закладу: Лікарня центральна районна
Форма власності: Державна
Область: Черкаська
Район: Звенигородський
Населений пункт: м. Шпола
Адреса: 20600, Черкаська область, місто.Шпола, вулиця Комінтерну 10 (показати на карті)
E-mail: Показати пошту
Телефон: 04741-2-16-00
Факс: 04741-2-16-00
Код ЄДРПОУ: 02005496
Повна назва: Шполянська центральна районна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків
Шполянська центральна районна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків
20600, Черкаська область, місто.Шпола, вулиця Комінтерну 10 Україна
04741-2-16-00 04741-2-16-00 04741-2-16-00 spcrl@yandex.ru

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Почему в вечернее время невозможно дозвонится в больницу ?
Відповісти
Лікар Максимчук Т. І. ставить діагноз "Загроза передчасних пологів" не оглянувши вагітну. Ніяких подібних симптомів вагітна не відчувала. Але 5 днів її капали препарати від яких їй було погано. Лікарі пологового відділення не проявляють професіоналізму або просто не хочуть цього робити. Враження від перебування в цьому відділенні найгірші.
Відповісти
Чудова лікарня. Будівлі в належному стані, євроремонт приміщень і чистота, як навиробництвах місто електроніки з вакуумною гігієною. Медперсонал відповідає кваліфікації, уважний, ввічливий, терпимий до забаганок хворих. Особливоі уваги заслуговують оздоровчі природні фактори, фітонцидне повітря лісноі зони, збережена екологія вдалині від агресивних факторів життєдіяльності, та цілюща питна вода, що якісніша за воду з джерел жіночого монастиря в Лебединському лісі. Тиша навкруги радує хворих спокоєм і впевненістю поправити здоров'я. Велика подяка медперсоналу лікарні. Як вистояти ій в нових реаліях. Потрібно трансформуватись в лікувально-оздоровчий заклад міжрайонного значення зі змішаною формою власності, можливо акціонерного типу, підключивши бізнес, інвестиції, долучивши виробництво і торгівлю власними природними ресурсами, такими як вода і продні фактори.
Відповісти
Так, особливо якісна вода від якої все свербить і до води навернуться не можна. Чи всі такі задоволені як ви?
Відповісти
Доброго вечора! Як би нам всім не хотілось ніколи не бувати в лікарні, але в житті доводиться стикатись з різними обставинами. Я можу сказати одне: у мене особисто спогади про Шполянську Центральну Лікарню тільки позитивні. Я там народила 2- ох дітей і все слава Богу пройшло прекрасно, у мене там лежав чоловік з переломом руки (вся кістка була розтрощена) і теж все прекрасно, професійно зробили, а саме головне, чого я ніколи не забуду, як я потрапила з моєю 10- ти місячною Марусічкою у дитяче відділення з кишковою інфекцією, вона могла тоді й не вижити, але її врятували, хай Бог простить, не можу згадати ім'я молодої лікарки, яка її лікувала. Все життя їй буду вдячна. Моїй дівчинці вже 5- ий рік пішов. Всім вам дуже вдячна за все.
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних